Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Budowa i ogród » Narzędzia elektryczne » Lutownice » Dremel VersaFlame 2200-4 lutownica gazowa (F0132200JA)

Dremel VersaFlame 2200-4 lutownica gazowa (F0132200JA)

Temperatura 550-1200°C, 3 stopni
Waga 227g
Zawartość opakowania Box, grot lutownicy, dysza
Aktualny zakres cenowy PLN 188,47 do PLN 260,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Dremel F0132200JA
Dremel 2200 VersaFlame Stationären Brenner - Butangas-Lötlampe, Gasbrenner und Löt-Set (mit 4 Zubehören zum Löten, Schrumpfen, Schweißen, Flambieren)
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 7-8 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Dremel F0132200JA
Dremel VersaFlame
(Art# 2598882) Butane torch - The most versatile stationary burner for both DIY and hobby projectsThe Dremel VersaFlame is the only stationary burner that safely supports open flame use and comes with a catalyst and soldering head, making it the most versatile stationar
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 5

Wyślij wiadomość
Temperatura 550-1200°C, 3 stopni
Waga 227g
Zawartość opakowania Box, grot lutownicy, dysza
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 07.08.2009, 14:32

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.