Przejdź do zawartości

Donic Schildkröt rakietka do tenisa stołowego Persson 600

Typ uchwytu wklęsły
Aktualny zakres cenowy PLN 71,27 do PLN 184,76
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Donic-Schildkröt Tischtennisschläger Persson 600, Kork-Griff, 1,8 mm Schwamm, Prestige - ITTF Belag, 728461
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Schildkröt Donic-Schildröt Tischtennis-Geschenkset Schläger mit Kork-Griff, 4 Bälle 3, 1 Schlägerhülle, tolles Komplettset für den sofortigen Start, in Neuer Kartonverpackung, Persson 600, 788450
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Typ uchwytu wklęsły
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 21.11.2006, 11:06

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.