Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Notebooki » Torby do laptopów/tabletów » Dell Pursuit Backpack (PS-BP-BK-17-19/460-BCKK)

Dell Pursuit Backpack (PS-BP-BK-17-19/460-BCKK)

Typ plecak
Kompatybilność Notebooki do 15.6"
Wymiary 500x310x205mm
Waga 930g
Kolor czarny
Aktualny zakres cenowy za PLN 270,30
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Dell PS-BP-BK-17-19
Dell Pursuit Laptop-Rucksack, 17 Stück, mehrfarbig
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 7

Wyślij wiadomość
Typ plecak
Kompatybilność Notebooki do 15.6"
Wymiary 500x310x205mm
Waga 930g
Kolor czarny
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 24.09.2019, 15:05

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.