Polska (aktywne)UE Cenowarka (Polska) » Komputery » Sieci LAN/Modemy » Konwertery mediów » D-Link DMC-700SC, 1000Base-T na 1000Base-SX

D-Link DMC-700SC, 1000Base-T na 1000Base-SX od PLN 593,04

Złącze: RJ-45 na SC (Multimode), 550m

Kody EAN: 0201340931980, 0790069242007, 0790069242021, 0790069363535, 0790069422935, ...

W porównaniu od: 09.01.2004, 12:47

Brak ocen produktu (Oceń produkt).

[Produktempfehlung] Poleć produkt
Alarm cenowy
Zgłoś błąd
(Zdjęcie produktu może różnić się od faktycznego wyglądu)

Sposób dostawy



  • przez do

Oferty z regionu

Dostępność

Cena * Sklep Sklep
Opinia
Dostępność Opis produktu w sklepie
Wysyłka**
PLN 593,04

American Express MasterCard VISA

[PL] Amazon Polska
Amazon Polska

Uwaga: Siedziba firmy w Niemczech

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Wysyłka w ciągu 24 godzin
karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

D-Link DMC-700SC
D-Link DMC-700SC Gigabit Ethernet Konverter 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode Media Converter mit SC Fiber Connector (b0000at71y)

Aktualność ceny: 03.12.2016, 05:00:26

UWAGA: ceny na stronie Amazon wyrażone są w euro i zawierają niemiecki podatek VAT (19%). Wyświetlone tutaj ceny odpowiadają cenom w złotych, które muszą zapłacić zamawiający z Polski!

PLN 731,63

MasterCard PayPal VISA

[PL] bino.pl
bino.pl
1.00/5
1.00/5
1 opinia
sprawdź w sklepie
Przelew PLN 13,-.
Pobranie PLN 15,-.
Karta kredytowa PLN 23,97.
PayPal PLN 35,02.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Raty od PLN 500,- wartości zamówienia możliwe.
Odbiór możliwy (PL-30-347 Kraków)
D-Link DMC-700SC, DMC-700SC/E
D-Link konwerter GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX MM (SC-Duplex) 550m

Aktualność ceny: 03.12.2016, 17:10:07

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Uwaga do kolumny "Wysyłka": wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Copyright © 1997-2016 Preisvergleich Internet Services AG