Przejdź do zawartości

D-Link DMC-700SC 1000Base-T na 1000Base-SX

Złącze
RJ-45 na SC (Multimode), 550m
Aktualny zakres cenowy PLN 841,90 do PLN 1420,10
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka*
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
patrz strona
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

D-Link DMC-700SC
D-Link DMC-700SC/E Gigabit Ethernet Konverter (1x 1000Mbit/s RJ-45, 1x 1000Mbit/s SC-Duplex, Multimode bis zu 550m, Einbaumöglichkeit in DMC-1000 Chassis)
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 5-6 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
D-Link DMC-700SC/E
D-Link DMC 700SC
(Art# 2008841) Światłowodowy konwerter mediów, GigE, 1000Base-SX, 1000Base-T, RJ-45 / SC wielomodowy, do 550 m
Aktualność ceny:
sprawdź w sklepie
Przelew, pobranie, karta kredytowa, PayPal, Sofort od PLN 34,46.


Wysyłka do pozostałych krajów po uzgodnieniu.
Odbiór możliwy (PL-40-600 Katowice)
D-Link DMC-700SC/E
D-Link DMC-700SC/E konwerter sieciowy 1000 Mbit/s
Aktualność ceny:
PLN 1420,10
VISA MasterCard

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
sprawdź w sklepie
Przelew, karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Emaga Adapter Sieciowy D-Link DMC-700SC 1000 Base-SX
Jeśli jesteś miłośnikiem informatyki i elektroniki, lubisz być na bieżąco z nowościami technologicznymi i nie umyka Ci żaden szczegół, kup Adapter Sieciowy D-Link DMC-700SC 1000 Base-SX po najlepszej cenie. Moc: 5,5 W Łącza: 1000 Base-T Ethernet LAN: 10/100/1000 Mbit
Aktualność ceny:

3 Produkteigenschaften

Wyślij wiadomość
Złącze
RJ-45 na SC (Multimode), 550m
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
09.01.2004, 12:47

1 Dokument

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące.

* Ceny w Zloty w tym podatku VAT doliczając metode zapłaty i wysyłki. Cena zawiera koszty wysyłki i zapłaty przy wyborze "zapłata z wysyłką" do Polska. Koszty nie podane przez nas prosimy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy. Jeżeli waluta odbiega od waluty sprzedawcy nasza strona używa kalkulacji która oblicza cenę według kursu dnia. Z tego mogą wynikać różnice cen w sklepach. Prosimy zauważyć że ceny są tylko migawką i mogą nie zawsze być aktualne przez opóźnienie techniczne. Zwłaszcza przy zwyżkach cen między naszym przejęciem i późniejszej wizycie na stronie ceny mogą się różnić. Sprzedawcy nie mają możliwości zmiany cen na naszej stronie. Prawidłowa cena jest ta, która się wyświetla na stronie sprzedawcy w momencie zakupu.