Polska (aktywne) UE Cenowarka (Polska) » Komputery » Sieci LAN/Modemy » Konwertery mediów » D-Link DMC-515SC, 100Base-TX na 100Base-FX

D-Link DMC-515SC, 100Base-TX na 100Base-FX od PLN 591,96

Złącze: RJ-45 na SC (Singlemode), 15km

Kody EAN: 0790069241857, 790069241864

W porównaniu od: 16.04.2004, 13:41

Brak ocen produktu (Oceń produkt).

[Produktempfehlung] Poleć produkt
Alarm cenowy
Zgłoś błąd
(Zdjęcie produktu może różnić się od faktycznego wyglądu)
Dodatkowe odnośniki:
(angielski) Instrukcja obsługi

Sposób dostawy



  • przez do

Oferty z regionu

Dostępność

Cena * Sklep Sklep
Opinia
Dostępność Opis produktu w sklepie
Wysyłka**
PLN 591,96

[PL] morele.net
morele.net
4.58/5
4.58/5
9 opinii
sprawdź w sklepie
Przelew od PLN 9,50.
Pobranie od PLN 14,50.
Dostawa na terenie Europy po uzgodnieniu.
Odbiór towaru w filiach możliwy
D-Link DMC515SC
Konwerter światłowodowy D-Link FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM (SC-Duplex)- 15km (DMC-515SC)

Aktualność ceny: 28.02.2017, 00:06:50

PLN 637,92

MasterCard PayPal VISA

[PL] bino.pl
bino.pl
1.00/5
1.00/5
1 opinia
sprawdź w sklepie
Przelew PLN 13,-.
Pobranie PLN 15,-.
Karta kredytowa PLN 22,57.
PayPal PLN 32,30.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Raty od PLN 500,- wartości zamówienia możliwe.
Odbiór możliwy (PL-30-347 Kraków)
D-Link DMC-515SC, DMC-515SC/E
D-Link konwerter FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45) - 100BaseFL SM (SC-Duplex) 15km

Aktualność ceny: 28.02.2017, 00:26:30

PLN 644,05

[PL] Senetic.pl
Senetic.pl
5.00/5
5.00/5
1 opinia
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Przelew od PLN 12,-.
Pobranie od PLN 15,-.
Wysyłka do pozostałych krajów po uzgodnieniu.
Odbiór możliwy (PL-40-600 Katowice)
D-Link DMC-515SC/E
D-Link DMC-515SC/E 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, to 15km

Aktualność ceny: 28.02.2017, 00:13:28

PLN 660,51

American Express MasterCard VISA

[PL] Amazon Polska
Amazon Polska

Uwaga: Siedziba firmy w Niemczech

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Wysyłka w ciągu 24 godzin
karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

D-Link DMC-515SC/E
D-Link DMC-515SC Medienkonverter (PC Komponenten) (b0002afpo4)

Aktualność ceny: 27.02.2017, 00:04:33

UWAGA: ceny na stronie Amazon wyrażone są w euro i zawierają niemiecki podatek VAT (19%). Wyświetlone tutaj ceny odpowiadają cenom w złotych, które muszą zapłacić zamawiający z Polski!

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Uwaga do kolumny "Wysyłka": wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2017 Preisvergleich Internet Services AG