Polska (aktywne) UE Cenowarka (Polska) » Komputery » Sieci LAN/Modemy » Konwertery mediów » D-Link DMC-300SC, 100Base-TX na 100Base-FX
Reklama

D-Link DMC-300SC, 100Base-TX na 100Base-FX od PLN 285,39

Złącze: RJ-45 na SC (Multimode), 2km

Kody EAN: 0790069241819, 0790069241826, 0809186265186, 5711045849220, 7900692418301

Ostatnia aktualizacja ceny:
W porównaniu od: 09.01.2004, 12:47

Brak ocen produktu (Oceń produkt).

[Produktempfehlung] Poleć produkt
Alarm cenowy
Zgłoś błąd
D-Link DMC-300SC, 100Base-TX na 100Base-FX

(Zdjęcie produktu może różnić się od faktycznego wyglądu)
Dodatkowe odnośniki:
(angielski) Instrukcja obsługi (Stan: 14.12.2016).pdf[107.83 KB]

Sposób dostawy



Oferty z regionu

Dostępność

Sklep
Sklep
Opinia
Dostępność Wysyłka**
Opis produktu w sklepie
PLN 285,39
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska
Produkt wkrótce dostępny. Zapewnij sobie egzemplarz!
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

D-Link DMC-300SC/B
D-Link DMC-300SC/E Modul Konverter (TP/FX-SC)
Aktualność ceny:
UWAGA: ceny na stronie Amazon wyrażone są w euro i zawierają niemiecki podatek VAT (19%). Wyświetlone tutaj ceny odpowiadają cenom w złotych, które muszą zapłacić zamawiający z Polski!
PLN 344,--
VISA Verified by VISA MasterCard MasterCard SecureCode
[PL]
Alternate.pl
Dostępne
Przelew, karta kredytowa PLN 49,-.
Pobranie PLN 88,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
D-Link DMC-300SC
DMC-300M Media Converters konwerter sieciowy
na
Aktualność ceny:
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Uwaga do kolumny "Wysyłka": Wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2018 Preisvergleich Internet Services AG