Polska (aktywne)UE Cenowarka (Polska) » Komputery » Sieci LAN/Modemy » Routery i switche akcesoria » D-Link DEM-311GT, 1x 1000Base-SX moduł

D-Link DEM-311GT, 1x 1000Base-SX moduł od PLN 109,13

SFP • Złącze: LC • do DES-3250TG, DES-3312SR, DES-6500, DGS-1216T, DGS-3224SR, DGS-3224SRi, DGS-3224TGR, DGS-3427, DGS-3450

Kody EAN: 0790069248153, 0790069338519, 0790069398162, 0849064005237, 0854432517359, ...

W porównaniu od: 28.11.2003, 19:36

Brak ocen produktu (Oceń produkt).

[Produktempfehlung] Poleć produkt
Alarm cenowy
Zgłoś błąd
(Zdjęcie produktu może różnić się od faktycznego wyglądu)
Dodatkowe odnośniki:
(angielski) Dane techniczne

Sposób dostawy



  • przez do

Oferty z regionu

Dostępność

Cena * Sklep Sklep
Opinia
Dostępność Opis produktu w sklepie
Wysyłka**
PLN 109,13

MasterCard PayPal VISA

[PL] bino.pl
bino.pl
1.00/5
1.00/5
1 opinia
sprawdź w sklepie
Przelew PLN 13,-.
Pobranie PLN 15,-.
Karta kredytowa PLN 14,64.
PayPal PLN 16,96.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Raty od PLN 500,- wartości zamówienia możliwe.
Odbiór możliwy (PL-30-347 Kraków)
D-Link DEM-311GT
D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) module, max. 550m

Aktualność ceny: 24.01.2017, 18:46:30

PLN 206,01

[PL] morele.net
morele.net
4.58/5
4.58/5
9 opinii
sprawdź w sklepie
Przelew od PLN 9,50.
Pobranie od PLN 14,50.
Dostawa na terenie Europy po uzgodnieniu.
Odbiór towaru w filiach możliwy
D-Link DEM311GT
Moduł D-Link DEM-311GT

Aktualność ceny: 24.01.2017, 15:06:50

PLN 217,90

MasterCard MasterCard SecureCode VISA Verified by VISA

[PL] Alternate.pl
Alternate.pl

Uwaga: Siedziba firmy w Niemczech
4.53/5
4.53/5
1 opinia
Dostępne
Przelew, karta kredytowa PLN 49,-.
Pobranie PLN 88,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
D-Link DEM-311GT
DEM-311GT

Aktualność ceny: 24.01.2017, 19:07:12

PLN 223,19

[PL] newagehardware.pl
newagehardware.pl

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Wysyłka w 3 dni
Przelew od PLN 18,-.
Pobranie od PLN 24,-.
Wysyłka gratis powyżej PLN 300,- wartości zamówienia.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Odbiór towaru w filiach możliwy.
D-link SIEDLITRA0004 [458174]
D-LINK DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

Aktualność ceny: 24.01.2017, 19:07:39

PLN 226,84

Diners Club MasterCard VISA

[PL] Sferis
Sferis

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Wysyłka w 24h
Przelew od PLN 14,-.
Pobranie od PLN 19,-.
Karta kredytowa od PLN 14,- plus 2% wartości zamówienia.
Możliwe raty.
Wysyłka do pozostałych krajów po uzgodnieniu.
Odbiór towaru w filiach możliwy.
D-LINK DEM-311GT 1-Port Mini-GBIC SFP 1000BaseSX

Aktualność ceny: 24.01.2017, 18:08:10

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Uwaga do kolumny "Wysyłka": wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2017 Preisvergleich Internet Services AG