Przejdź do zawartości

D-Link DEM-311GT 1x 1000Base-SX moduł

Złącza
LC
Kompatybilność
DES-3250TG, DES-3312SR, DES-6500, DGS-1216T, DGS-3224SR, DGS-3224SRi, DGS-3224TGR, DGS-3427, DGS-3450
Cechy szczególne
SFP
Aktualny zakres cenowy PLN 203,55 do PLN 283,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka*
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

D-Link DEM-311GT
D-Link DEM-311GT 1-Port GBIC für 1000Base SX (LC-Duplex)
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
W magazynie zewnętrznym, czas dostawy 7-8 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
D-Link DEM-311GT
D-Link DEM-311GT SFP Gbic (MM)
(Art# 2004374) Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC), GigE, 1000Base-SX, LC wielomodowy, do 550 m, 850 nm, dla DES 30XX, DGS 3630, DWS 3024, DXS 1100, 1210, 3400, 3600, Web Smart DXS-1210-12
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

D-Link DEM-311GT
D-LINK Systems D-LINK DEM-311GT Mini GBIC für Multimode
Aktualność ceny:

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Wysyłka w 48 godzin
Przelew, karta kredytowa PLN 15,-.
Pobranie PLN 35,-.

Odbiór możliwy (PL-43-502 Czechowice-Dziedzice)
D-Link DEM-311GT
D-Link Modul 1000Base-SX MiniGBIC LC DEM-311GT
Aktualność ceny:

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Wysyłka w 24 godziny
Przelew, karta kredytowa PLN 15,-.
Pobranie PLN 35,-.

Odbiór możliwy (PL-43-502 Czechowice-Dziedzice)
D-Link DEM-311GT
D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m
Aktualność ceny:

5 Produkteigenschaften

Wyślij wiadomość
Złącza
LC
Kompatybilność
DES-3250TG, DES-3312SR, DES-6500, DGS-1216T, DGS-3224SR, DGS-3224SRi, DGS-3224TGR, DGS-3427, DGS-3450
Cechy szczególne
SFP
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
28.11.2003, 19:36

1 Dokument

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące.

* Ceny w Zloty w tym podatku VAT doliczając metode zapłaty i wysyłki. Cena zawiera koszty wysyłki i zapłaty przy wyborze "zapłata z wysyłką" do Polska. Koszty nie podane przez nas prosimy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy. Jeżeli waluta odbiega od waluty sprzedawcy nasza strona używa kalkulacji która oblicza cenę według kursu dnia. Z tego mogą wynikać różnice cen w sklepach. Prosimy zauważyć że ceny są tylko migawką i mogą nie zawsze być aktualne przez opóźnienie techniczne. Zwłaszcza przy zwyżkach cen między naszym przejęciem i późniejszej wizycie na stronie ceny mogą się różnić. Sprzedawcy nie mają możliwości zmiany cen na naszej stronie. Prawidłowa cena jest ta, która się wyświetla na stronie sprzedawcy w momencie zakupu.