Przejdź do zawartości

D-Link DEM-211 LAN-Transceivery, LC-Duplex MM 2km, SFP

Typ LAN-Transceivery
Budowa 1x transceiver
Podłączenie 1x SFP
Złącze 1x LC-Duplex (100Mb/​s, moc nadajnika -19 do -14dBm, czułość odbiornika min. -32dBm)
Przekaz 1x LC-Duplex (100Base-FX 1310nm 62.5/​125µm MM OM1 2km)
Zasilanie zasilanie tylko przez Podłączenie
Wymiary 13x8x58mm (SxWxG)
Waga 14g
Kompatybilność D-Link (DES-1228, DES-1228P, DES-1252, DHS-3028, DHS-3628F, DHS-3626F, DGS-3612G)
Cechy szczególne zgodność z MSA
Gwarancja dwa lata
Aktualny zakres cenowy PLN 465,48 do PLN 529,99
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

D-Link DEM-211
D-Link DEM-210 Fast Ethernet Mini-GBIC Glasfaser Transceiver (200 Mbit/s bei Vollduplex-Betrieb)
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
Produkt sprowadzany, czas dostawy 8-9 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
D-Link DEM-211
D-Link DEM-211 Multi-mode Fiber 100Bas
(Art# 2052874) Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC), 100Mb LAN, 100Base-FX, LC wielomodowy, do 2 km, 1310 nm, dla DES 1210, DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P, xStack DES-3552
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 13

Wyślij wiadomość
Typ LAN-Transceivery
Budowa 1x transceiver
Podłączenie 1x SFP
Złącze 1x LC-Duplex (100Mb/​s, moc nadajnika -19 do -14dBm, czułość odbiornika min. -32dBm)
Przekaz 1x LC-Duplex (100Base-FX 1310nm 62.5/​125µm MM OM1 2km)
Zasilanie zasilanie tylko przez Podłączenie
Wymiary 13x8x58mm (SxWxG)
Waga 14g
Kompatybilność D-Link (DES-1228, DES-1228P, DES-1252, DHS-3028, DHS-3628F, DHS-3626F, DGS-3612G)
Cechy szczególne zgodność z MSA
Gwarancja dwa lata
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 20.12.2006, 11:56

Dokumenty - 2

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.