Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Przewody i akcesoria » Przewody HDMI » Club 3D Ultra High Speed przewód HDMI 10K, 1m (CAC-1371)

Club 3D Ultra High Speed przewód HDMI 10K, 1m (CAC-1371)

Typ przewód
Specyfikacja HDMI 2.1
Aktualny zakres cenowy za PLN 87,91
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Club 3D CAC-1371
Club 3D CAC-1371 Ultra High Speed HDMI Kabel, 10K 120Hz Schwarz
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Typ przewód
Specyfikacja HDMI 2.1
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 29.11.2018, 16:08

Dokumenty - 2

Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.