Przejdź do zawartości

Clicktronic HC003 2x composite Audio złączka

Typ złączka
Wtyczka brak
Gniazdko 2x stereo Line Out
Długość kabla brak
Gwarancja dziesięć lat
Aktualny zakres cenowy za PLN 89,72
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Wee Blue Coo HC003
Wee Blue Coo Tall As Animals Pattern Bedroom Boy Girl Kids Tall Wall Height Chart Tiere Muster Schlafzimmer Mädchen Kinder Wand Höhendiagramm
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 7

Wyślij wiadomość
Typ złączka
Wtyczka brak
Gniazdko 2x stereo Line Out
Długość kabla brak
Gwarancja dziesięć lat
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 08.01.2007, 16:11

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.