Przejdź do zawartości

Cisco MFEFX1, 1x 100Base-FX SFP moduł

do Cisco 300 Series
Aktualny zakres cenowy PLN 144,78 do PLN 253,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Teeisle 13th Birthday Clothing Version 2021 RWZR8MFEFX1
Level 13 freigeschaltet Awesome seit 2008 Dabbing Rabbit Birthday Kapuzenjacke
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

MicroOptics MO-L-S31013CXL2
MicroOptics MO-L-S31013CXL2 100Mbit/s SFP 1310nm SFP 100Mbit/s SFP 1310nm Netzwerk Transceiver Module (Glasfaser, 100Mbit/s, SFP, 2000m, 1310 nm)
Aktualność ceny:
[PL]
Proshop.pl
Produkt sprowadzany, czas dostawy 10-11 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Micro MO-L-S31013CXL2
Micro Optics
(Art# 2780555) Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC) (ekwiwalent: Cisco MFEFX1), 100Mb LAN, do 2 km, 1310 nm
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
do Cisco 300 Series
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 06.05.2007, 12:59

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.