Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Akcesoria » Cisco 1000Base-SX moduł (WS-G5484)

Cisco 1000Base-SX moduł (WS-G5484)

Typ Multi-Mode-Fiber
Złącza 2x SC (Duplex)
Cechy szczególne LWL-
Zasięg 1km
Aktualny zakres cenowy Aktualnie brak ofert
Sklepy z:
Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
Aktualnie nie ma ofert dla tego produktu (dla wybranych kryteriów wyszukiwania) w wybranym regionie.
Prosimy użyć przeglądu UE lub zmienić kryteria filtrowania.

Podobne produkty (Top-10 w akcesoria)

MikroTik RouterBOARD M33G (RBM33G)

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Typ Multi-Mode-Fiber
Złącza 2x SC (Duplex)
Cechy szczególne LWL-
Zasięg 1km
Ostatnia aktualizacja ceny -
W porównaniu od 25.06.2004, 16:02

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.