Polska (aktywne) UE Cenowarka (Polska) » Komputery » Sieci LAN/Modemy » Routery i switche akcesoria » Cisco 1000Base-SX moduł (WS-G5484)
Reklama

Cisco 1000Base-SX moduł (WS-G5484) od PLN 317,61

Złącze: 2x SC (Duplex) • LWL-Typ: Multi-Mode-Fiber • Zasięg: 1km

Kody EAN: 0746320109695, 0746320603858, 0746320609690, 0757120890744, 4053162392502, ...

W porównaniu od: 25.06.2004, 16:02

Brak ocen produktu (Oceń produkt).

[Produktempfehlung] Poleć produkt
Alarm cenowy
Zgłoś błąd
Cisco 1000Base-SX moduł (WS-G5484) -- via Amazon Partnerprogramm
przez program partnerski Amazon
(Zdjęcie produktu może różnić się od faktycznego wyglądu)

Sposób dostawy



  • przez do

Oferty z regionu

Dostępność

Sklep
Sklep
Opinia
Dostępność Wysyłka**
Opis produktu w sklepie
PLN 317,61
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Produkt wkrótce dostępny. Zapewnij sobie egzemplarz!
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

C2G 89074
C2G Cisco ws-g5484-c2g MMF Transceiver-Modul (PC Komponenten)
Aktualność ceny:
UWAGA: ceny na stronie Amazon wyrażone są w euro i zawierają niemiecki podatek VAT (19%). Wyświetlone tutaj ceny odpowiadają cenom w złotych, które muszą zapłacić zamawiający z Polski!
PLN 1241,38
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Cisco WS-G5484=
Cisco 1000BASE-SX GBit Module (PC Komponenten)
Aktualność ceny:
UWAGA: ceny na stronie Amazon wyrażone są w euro i zawierają niemiecki podatek VAT (19%). Wyświetlone tutaj ceny odpowiadają cenom w złotych, które muszą zapłacić zamawiający z Polski!
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Uwaga do kolumny "Wysyłka": wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2017 Preisvergleich Internet Services AG