Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Zabawki i modelarstwo » Modelarstwo RC » Akcesoria » Carrera RC 27MHz Standard Charger 8.4V 500mA (800002)

Carrera RC 27MHz Standard Charger 8.4V 500mA (800002)

Typ zasilacz/​ładowarka
Aktualny zakres cenowy za PLN 66,04
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Carrera RC 370800002
Carrera 370800002 RC Ladegerät - 8,4 V & 500 mA - Ersatzladegerät für RC-Spielfahrzeuge - Akkuschonendes Laden
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 3

Wyślij wiadomość
Typ zasilacz/​ładowarka
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 16.12.2011, 13:44

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.