Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Zabawki i modelarstwo » Tory samochodowe » Akcesoria » Carrera Digital 124/132/Evolution Akcesoria - Pobocze dla 1/4-prostej (20589)

Carrera Digital 124/132/Evolution Akcesoria - Pobocze dla 1/4-prostej (20589)

Zalecenia wiekowe od 10 lat
Typ akcesoria do szyn
skala 1:24
Zawartość opakowania 4 sztuki
Aktualny zakres cenowy za PLN 92,67
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Carrera 20020589
Carrera 20020589 - Randstreifen 1/4 Gerade (2)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 6

Wyślij wiadomość
Zalecenia wiekowe od 10 lat
Typ akcesoria do szyn
skala 1:24
Zawartość opakowania 4 sztuki
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 12.12.2011, 14:08

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.