Przejdź do zawartości

Bresser Hunter 16x50

1151650
Budowa
porro
Powiększenie
16x
Źrenica wejściowa
50mm
Źrenica wyjściowa
3.1mm
Odległość ostrzenia
7m
Waga
1.00kg
Aktualny zakres cenowy za PLN 242,52
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Bresser 1151650
Bresser Hunter 16x50 Porro Fernglas (mit hoher Vergrößerung, Mitteltrieb, robuster Gummiarmierung und vollvergüteter Optik inklusive Umhängegurt und Transporttasche)
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 8

Wyślij wiadomość
Budowa
porro
Powiększenie
16x
Źrenica wejściowa
50mm
Źrenica wyjściowa
3.1mm
Odległość ostrzenia
7m
Waga
1.00kg
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od
13.12.2006, 15:51

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.