Przejdź do zawartości

Braun 73S Value Pack

Pasuje do Series 7
Skład zestawu folia do golarki z zestaw ostrzy
Aktualny zakres cenowy za PLN 162,00
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Proshop.pl
Na stanie - czas dostawy 3-4 dni
Przelew, karta kredytowa PLN 20,-.

Dostawa tylko na terenie Polski.
Braun 262916
Braun Akcesoria Combipack 73S
(Art# 2942853) Series 7, In 18 months, your Braun shaver will have cut an average of 6 million hairs. This causes a gradual wear on the cutting parts, which can make shaving less comfortable. That's why Braun recommends replacing your razor cartridge with cutting blades and slats every 18 months to keep your razor in top shape. Take good care of your razor and it will take good care of you.
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
Pasuje do Series 7
Skład zestawu folia do golarki z zestaw ostrzy
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 12.07.2021, 16:16

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.