Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Budowa i ogród » Akcesoria narzędziowe i materiały eksploatacyjne » Zestawy akcesoriów » BGS Torx zestaw kluczy nasadowych 1/2", 16-częściowy (5269)

BGS Torx zestaw kluczy nasadowych 1/2", 16-częściowy (5269)

System montażu narzędzi 1/2" (12.5mm) czworobok
Zawartość opakowania bez grzechotka, w tym Box, 16-częściowy zestaw akcesoriów
Aktualny zakres cenowy za PLN 273,96
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

BGS 5269
BGS 5269 | Spiral-Profil-Steckschlüssel-Satz / Schraubenausdreher | Antrieb Innenvierkant 12,5 mm (1/2") | SW 8 - 27 mm | 16-tlg.
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 4

Wyślij wiadomość
System montażu narzędzi 1/2" (12.5mm) czworobok
Zawartość opakowania bez grzechotka, w tym Box, 16-częściowy zestaw akcesoriów
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 18.04.2016, 14:40
Do góry

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.