Przejdź do zawartości

as-Schwabe CEE Ad­ap­ter­lei­tung z CEE Ste­cker i SCHUKO-Kupp­lung IP44 czarny/niebieski, H07RN-F 3G2.5 3-polowy, 1.5m (60488)

Aktualny zakres cenowy za PLN 67,47
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

as - Schwabe 60488
as - Schwabe CEE-Adapterleitung Caravan 250 V CEE-Stecker und Schutzkontaktkupplung, IP44 Wohnmobil Zubehör mit Schutzkappe, 3-polige Leitung für Schutzkontakt Stecker, Made in Germany, Blau 60488 1,5 m
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 2

Wyślij wiadomość
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 15.09.2021, 15:32

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.