Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Budowa i ogród » Akumulatorki i ładowarki » Ładowarki » Ansmann Basic 5 plus (5207303)

Ansmann Basic 5 plus (5207303)

Kompatybilność baterie paluszki AA, Micro AAA, Baby C, Mono D, bateria 9V
Miejsca ładowania 4x ogniwo cylindryczne, 2x bateria 9V
Prąd ładujący 50-200mA
Wymiary 174x142x54mm
Waga 517g
Aktualny zakres cenowy za PLN 94,85
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
Na stanie
Karta kredytowa PLN 5,99.

Ansmann 5207303
ANSMANN Basic 5 plus Tischladegerät für 1-4 NiMH oder NiCd Akkus / Dauerlader für Micro AAA Mignon AA Baby C Mono D & 9V E-Block / Mit Ladeanzeige Verpolschutz & automat. Ladestromanpassung
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 7

Wyślij wiadomość
Kompatybilność baterie paluszki AA, Micro AAA, Baby C, Mono D, bateria 9V
Miejsca ładowania 4x ogniwo cylindryczne, 2x bateria 9V
Prąd ładujący 50-200mA
Wymiary 174x142x54mm
Waga 517g
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 03.12.2005, 19:28

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.