Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Filmy » Filmy DVD » Seriale » Alltagsgeschichten (DVD)

Alltagsgeschichten (DVD)

Aktualny zakres cenowy PLN 33,19 do PLN 90,20
Sklepy z:
Ostatnia aktualizacja ceny: Zresetuj filtr
do:
Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / Wysyłka**
Nazwa produktu w sklepie
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 4,99.
Minimalna wartość zamówienia 20,-

Alltagsgeschichten (DVD) Hoanzl
Aktualność ceny:
[PL]
Amazon Polska
aktualnie nie na stanie
Karta kredytowa PLN 4,99.

Unser Pauker / Die komplette 20-teilige Kultserie mit Georg Thomalla und Heli Finkenzeller (Pidax Serien-Klassiker) [3 DVDs] (DVD) Pidax Film- und Hörspielverlag (Alive
Aktualność ceny:

Właściwości produktu - 2

Wyślij wiadomość
Ostatnia aktualizacja ceny
W porównaniu od 06.04.2004, 10:23

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.