Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Switche » Allied Telesis CentreCOM IA810M Industrial Railmount Managed switch, 8x RJ-45, 2x SC-Duplex (AT-IA810M / 990-005871)

Allied Telesis CentreCOM IA810M Industrial Railmount Managed switch, 8x RJ-45, 2x SC-Duplex (AT-IA810M / 990-005871)

Aktualny zakres cenowy
PLN 1841,64
Historia ceny
Brak ofert dla tego produktu od w sklepach z Polski.

W wyświetlonej historii ceny brane są pod uwagę tylko dane z tego kraju.

Brak danych o historii cen dla sklepów z Polski.
Ostatnia aktualizacja ceny:

1 oferta

Sposób dostawy



Sklepy z

Dostępność

Sklep
Ocena sklepu
Dostępność / koszty wysyłki**
Nazwa produktu w sklepie
PLN 1841,64
VISA MasterCard American Express
[PL]
Amazon Polska
Zazwyczaj wysyłka w ciągu 1 do 3 miesięcy
Karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Allied Telesyn 990-005871-80
Allied Telesyn Industrieller Umschalter mit 8 10Base-T/100Base-Tx Ports Plus X 100Base-FX Opt
Aktualność ceny:
UWAGA: ceny na stronie Amazon wyrażone są w euro i zawierają niemiecki podatek VAT (19%). Wyświetlone tutaj ceny odpowiadają cenom w złotych, które muszą zapłacić zamawiający z Polski!
Zgłoś błądZgłoś błąd

Właściwości produktu - 14

Funkcja switch
Typ samodzielny, szyna DIN (TS 35)
Złącza sieciowe 8x RJ-45 (IP30), 2x SC-Duplex
Prędkości 8x RJ-45 (10/​100Base-T), 2x SC-Duplex (100Base-FX)
PoE brak
backplane 2Gb/​s, 14.88Mp/​s, 512kB Bufor pakietów, 8k Adresów MAC
Oficjalnie obsługiwane standardy 802.1AX, 802.1D, 802.1Q, 802.1p, 802.1s, 802.1w, 802.3, 802.3u, 802.3x, IGMPv3
Konfiguracja interfejs web, konsola, port szeregowy (RJ-45), przez jednostka sterująca
Chłodzenie pasywne
Wymiary (SxWxG) 58x130x100mm
Waga 670g
Kolor szary
Cechy szczególne obudowa metalowa, odejmowane winkle mocujące, możliwe aktualizacje firmware, klemy śrubowe (24V), zasilanie tylko ponad zasilanie zdalne, rozszerzony zakres pracy (Temperatura: 0°C do 60°C, wilgotność: 5% do 80%)
Uwaga urządzenie posiada specyfikację "link aggregation" zgodną z przestarzałym standardem IEEE802.3ad. Funkcja ta jest od roku 2008 zarządzana i technicznie zdefiniowana w identycznym technicznie standardzie IEEE 802.1AX nie przez "grupę roboczą 3" (IEEE 802.3, CSMA/CD - Ethernet), lecz przez "grupę roboczą 1" (IEEE 802.1, High Level Interface - Internetworking) .
W porównaniu od 15.05.2018, 13:17

Dokument - 1

angielski Dane techniczne Stan: 15.05.2018 .pdf [510.03 KB]
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Uwaga do Spalte "koszty wysyłki": Wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Do góry
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2019 Preisvergleich Internet Services AG