Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Ocena sklepu: euro.com.pl

Oceny sklepu euro.com.pl

Opinie (3)

Informacje
1.0 z 5 gwiazdek

Oceny cząstkowe

Sklep
1.0
Opcje wysyłki i płatności
1.0
Dostępność i czas wysyłki
1.0
Informacje o statusie zamówienia, śledzenie przesyłki
1.0
Obsługa klienta
1.0

Verlauf

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
  Wrz 20
  Paź 20
  Lis 20
  Gru 20
  Sty 21
  Lut 21
  Mrz 21
  Kwi 21
  maj 21
  Cze 21
  Lip 21
  Sie 21
 • xspring

  ZAKUP LAPTOPA W PROMOCJI BF

  Zgadzam się w pełni z negatywnymi komentarzami na temat sklepu. Klient nastawia się długi czas na zakup sprzętu w najdogodniejszej porze roku czekając na dobry zakup sprzętu w BF. Zamawia sprzętu który jest identyfikowany jako finał wielkiej promocji, skłaniając klienta do zakupu. W rezultacie otrzymuję anulację zamówienia, nie wspominając już o ewentualnym zamrożeniu pieniędzy na poczet zakupu. Jeżeli klient widzi na stronie głównej kilka produktów w prawdziwych BF cenach, to jest skłonny w przyszłości częściej odwiedzać/reklamować serwis oferujący produkty w dobrych cenach. I oczywistym faktem jest, że my klienci czując się rozczarowani również idziemy po rozum do głowy domagajac się w tym czy innym przypadku być dobrze traktowani jako klient. W tym przypadku z pewnością będę hmm.... powiedzmy dwa lub trzy a może pięć razy zastanawiał się nad zakupem gabarytowego sprzętu kupionego towaru dostarczonego pod moje drzwi, czy aby napewno podjąłem słuszny wybór zakupowym, bo być może w innym sklepie produkt jest w tej samej cenie, ale jednak sklep bardziej zaufany... Na przyszłość życzę każdemu jak najmniejszego rozczarowania przy poważnych zakupach.
  Napisz komentarz
 • Xantis

  Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie

  Towar, którego nie ma na stanie, fikcyjne promocje, problemy ze zwrotami wadliwego sprzętu.. Dużo by wymieniać. Omijać szerokim łukiem.
  Ostatnia akcja na Black Friday przelała falę goryczy.
  • ZuRriX

   Re: Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie

   I couldn't even access the site, for whatever reason. I saw a too good to be true deal, about which i turned out to be right about later - a discounted Dell S2721DGF monitor for 450€ less than the current lowest price in Germany. The deal doesn't exist and the site doesn't work.
   I too advise staying away from this store.
   Odpowiedz
  Napisz komentarz
 • reeks

  Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 15,6" na Black Friday - anulowanie

  NIE POLECAM tego sklepu. Zrobili wielką kampanię na Black Friday - 30 lecie - Wielkie Obniżki - wystawili w ofercie laptopa jak w tytule. Zamówiłem, po 2 dniach przyszło anulowanie - tłumaczenie - oferta tylko w sklepach stacjonarnych. O godzinie 23 - sklepy stacjonarne - żarty z klienta. To nie jest pierwszy raz. Zamiast szukać innego sprzętu - będąc przekonany że już kupiłem, odpuściłem sobie kilka innych okazji. Daleko od tego sklepu, chyba, że lubisz się denerwować!
  • ZuRriX

   Re: Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IMH05 15,6" na Black Friday - anulowanie

   I couldn't even access the site, for whatever reason. I saw a too good to be true deal, about which i turned out to be right about later - a discounted Dell S2721DGF monitor for 450€ less than the current lowest price in Germany. The deal doesn't exist and the site doesn't work.
   I too advise staying away from this store.
   Odpowiedz
  Napisz komentarz

Oceny sklepów i komentarze dodawane są przez użytkowników naszego serwisu i odzwierciedlają ich własne opinie. Wiarygodność opinii i komentarzy nie może być sprawdzona lub zagwarantowana. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania nieprzyzwoitych lub nieobiektywnych ocen i komentarzy oraz nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.

Wszystkie oceny mogą być wycofane przez autora, nie muszą być potwierdzone na automatyczne żądanie lub moderowane przez nas. Takie oceny mogą więc stracić ważność lub zmienić końcowy wynik.

Tylko oceny z ostatnich 365 dni brane są pod uwagę, starsze oceny nie są wykorzystywane do obliczeń wyniku końcowego. Wyjątek: Jeśli w przeciągu roku dodano mniej niż trzy opinie, podstawę do obliczenia stanowią wszystkie oceny.