Przejdź do zawartości

Zegarki24h

w porównaniu od

Adres i kontakt

Zegarki24h
ul. Horbaczewskiego 3/24
PL-54-130 Wrocław
+48 501 479938

Płatność i wysyłka

Sposoby płatności: Przelew ( pl ) , Pobranie ( pl )
Spedycja: UPS
Wysyłka do: Polska
Własny magazyn: Tak
Śledzenie przesyłki: Tak
Koszty wysyłki:
Polska:
Przelew, pobranie
WYSYŁKA GRATIS.

Dostawa tylko na terenie Polski.

Opinie


Kupowałeś już w Zegarki24h?

oddaj pierwszą ocenę


Informacje o Zegarki24h

Niezmiernie nam miło gościć Państwa w naszym sklepie internetowym. Sklep internetowy Zegarki24h powstał z myślą o klientach, którzy kochają nowoczesną modę i design, dla tych, którzy poszukują oryginalnych i unikatowych towarów. Asortyment naszego sklepu stale się powiększa o zegarki z najnowszych kolekcji, co sprawia, że przy minimum wysiłku z Państwa strony możliwym jest odnaleźć wymarzony produkt o niepowtarzalnym wyglądzie i wzorowej jakości. Profesjonalizm świadczonych usług sprawia, że z dnia na dzień grono naszych Klientów powiększa się.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji „o każdej porze dnia i nocy”.

W internetowym sklepie Zegarki24h oferujemy zegarki męskie oraz zegarki damskie. Możemy poszczycić się ponad pięcioletnim doświadczeniem w handlu zegarkami. Oferujemy firmowe towary znanych producentów tj. Adidas, Anne Klein, Calvin Klein, Diesel, DKNY, Ecko Marc, Fossil, GUESS, Michael Kors, Nautica, Nixon, Philippe Starck, Tommy Hilfiger.

24-11-2010. Chcielibyśmy poinformować Państwa, iż otrzymaliśmy Certyfikat RZETELNA FIRMA! Dzięki temu znajdujemy się w gronie firm, którym można zaufać i prowadzić rzetelną współpracę.

Program "Rzetelna Firma" jest największym przedsięwzięciem stworzonym dla biznesu w Polsce. Powstał w 2008 roku z inicjatywy Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA i do chwili obecnej jego głównym celem jest propagowanie rzetelności płatniczej oraz etyki zawodowej w odniesieniu do wzajemnej współpracy między przedsiębiorstwami.

Wszystkie firmy biorące udział w programie są rekomendowane jako podmioty o nieskazitelnej reputacji i wiarygodności, dlatego udział w tym programie jest nie tylko szansą na ugruntowanie własnej pozycji rynkowej, ale również wyróżnieniem i powodem do dumy dla całego przedsiębiorstwa.

Możecie Państwo sprawdzić naszą rzetelność: htpp://www.RzetelnaFirma.pl/U5R0PNBZ

Rzetelna Firma

!!! ZAPRASZAMY !!!

Spraw prezent sobie lub ukochanej osobie.