Sieci LAN/Modemy » Transceiver

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    dystans do km
  • Wyszukiwanie ...
Wyniki na stronie: 12 dalej »
[v] Zdjęcie Ilość artykułów - 47 opinia Ilość ofert Dostępność cena Sklep z najniższą ceną
Allied Telesis AT-SP10LR, 2x 10GBase SFP+ (990-003252-00)

Złącze: 2x LC

(za mało) 1 PLN 2928,30 [PL] morele.net
Allied Telesis AT-SP10SR, 2x 10GBase SFP+

Złącze: 2x LC • optyczny moduł 10G (SFP+) • 850nm • Multi-Mode Fiber • LC-wtyczka (Duplex) • dystans do 300m

(za mało) 2 od PLN 759,60 [PL] Senetic.pl
Cisco 1000Base-LX/LH SFP Transceiver (GLC-LH-SM)

(za mało) 2 od PLN 96,90 [PL] morele.net
Cisco 1000Base-LX/LH SFP Transceiver (GLC-LH-SMD)

(za mało) 2 od PLN 1968,98 [PL] Senetic.pl
Cisco 1000Base-SX SFP Transceiver (GLC-SX-MM)

(za mało) 4 od PLN 67,21 [PL] aksonet.pl
Cisco 1000Base-SX SFP Transceiver (GLC-SX-MMD)

(za mało) 4 od PLN 129,38 [PL] Amazon Polska
Cisco FET-10G, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 850nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 100m • tylko do Cisco Nexus 2000

(za mało) 3 od PLN 34557,03 [PL] e-factory.pl
Cisco MGBBX1, 1x 1000Base-BX SFP moduł

1310nm • Single-Mode Fiber • do Cisco 300 Series

(za mało) 2 od PLN 1169,11 [PL] morele.net
Cisco QSFP-40G-SR-BD=, 1x 40GBase Mini-GBIC QSFP+ Transceiver

optyczny moduł 40G (QSFP+) • 832-918nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 0.1km

(za mało) 2 od PLN 141369,69 [PL] e-factory.pl
Cisco SFP-10G-LR, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 10km

(za mało) 1 PLN 9343,05 [PL] morele.net
Cisco SFP-10G-LR-S, 1x 10GBase Mini-GBIC XFP-LR Transceiver

optyczny moduł 10G (XFP) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 10km

(za mało) 1 PLN 6804,75 [PL] morele.net
Cisco SFP-10G-LRM, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 1310nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 300m

(za mało) 2 od PLN 3138,02 [PL] Amazon Polska
Cisco SFP-10G-SR, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 850nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 400m

(za mało) 1 PLN 2325,60 [PL] morele.net
Cisco SFP-10G-SR-S S-Class, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 850nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 400m

(za mało) 1 PLN 2306,84 [PL] morele.net
D-Link DEM-432XT-DD, 1x 10GBase Mini-GBIC XFP-LR Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 10km

(za mało) 1 PLN 1218,45 [PL] morele.net
Dell 407-10942, SFP+ Transceiver

optisches 10GBase-SR moduł (SFP+) • 850nm • 2x LC-wtyczka • dystans do 300m

(za mało) 2 od PLN 1554,64 [PL] Amazon Polska
Digitus DN-81000, 1x 1000Base-SX SFP moduł

Typ: optyczny moduł 1000Base (SFP) • Złącze: 1x LC (Duplex) • wiązka światła Tx: 850nm • wiązka światła Rx: ...

(za mało) 4 od PLN 97,25 [PL] morele.net
Digitus DN-81001, 1x 1000Base-LX SFP moduł

Typ: optyczny moduł 1000Base (SFP) • Złącze: 1x LC (Duplex) • wiązka światła Tx: 1310nm • wiązka światła Rx: ...

(za mało) 3 od PLN 95,00 [PL] morele.net
Digitus DN-81002, 1x 1000Base-ZX SFP moduł

Typ: optyczny moduł 1000Base (SFP) • Złącze: 1x LC (Duplex) • wiązka światła Tx: 1550nm • wiązka światła Rx: ...

(za mało) 1 PLN 306,34 [PL] Amazon Polska
Digitus DN-81003, 1x 1000Base-SX SFP moduł

Typ: optyczny moduł 1000Base (SFP) • Złącze: 1x LC (Simplex) • wiązka światła Tx: 1310nm • wiązka światła Rx: ...

(za mało) 1 PLN 95,81 [PL] morele.net
Digitus DN-81004, 1x 1000Base-SX SFP moduł

Typ: optyczny moduł 1000Base (SFP) • Złącze: 1x LC (Simplex) • wiązka światła Tx: 1550nm • wiązka światła Rx: ...

(za mało) 2 od PLN 227,40 [PL] Amazon Polska
Digitus DN-81103, 1x 100Base-BX SFP moduł

Typ: optyczny moduł 100Base (SFP) • Złącze: 1x LC (Simplex) • wiązka światła Tx: 1310nm • wiązka światła Rx: ...

(za mało) 1 PLN 108,03 [PL] Amazon Polska
Digitus DN-81104, 1x 100Base-BX SFP moduł

Typ: optyczny moduł 100Base (SFP) • Złącze: 1x LC (Simplex) • wiązka światła Tx: 1310nm • wiązka światła Rx: ...

(za mało) 1 PLN 113,68 [PL] Amazon Polska
Finisar FTLF8524P2BNV

Budowa: SFP • Zastosowanie: 4Gbit • wiązka światła: 850nm • dystans: 550m

(za mało) 1 PLN 179,13 [PL] morele.net
Fujitsu S26361-F3986-L3, 1x 10GBase-LC, SFP+

Złącze: LC

(za mało) 1 PLN 509,29 [PL] ZiZaKo
HP 8Gb transceiver SFP/fale długie (AJ717A)

(za mało) 1 PLN 5243,00 [PL] Senetic.pl
HP C8S75A, SFP+ Transceiver

4 sztuki

(za mało) 2 od PLN 1598,25 [PL] Senetic.pl
HP ProCurve Gigabit-LX-Transceiver (J4132A)

50%

1 x
1 PLN 1673,70 [PL] Amazon Polska
HP ProCurve X130, 10GBase-SR XFP Transceiver (JD117B)

Złącze: LC

(za mało) 4 od PLN 2116,77 [PL] morele.net
HP SFP Transceiver (AP783A)

krótkofalowy transcreiver serii C

(za mało) 1 PLN 6322,49 [PL] Amazon Polska
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2017 Preisvergleich Internet Services AG