Sieci LAN/Modemy » Transceiver

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    dystans do km
  • Wyszukiwanie ...
Producent:Cisco (9) D-Link (1) Digitus (5) HP (5) Level One (14) Linksys (3) TP-Link (1) TRENDnet (2) ZyXEL (1) inne (15)
Złącze:ST (41) LC (15) inne (41)
Szybkość:100MBit (6) 1GBit (16) 10GBit (19) 40GBit (2)
W porównaniu od:poniżej 2008 (1) od 2009 (55) od 2010 (54) od 2012 (53) od 2013 (46) od 2014 (36) od 2015 (22) od 2016 (17) od 2017 (13)
3 dodatkowe filtry wyświetl tylko popularne filtry zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
Wyniki na stronie: 12 dalej »
Cisco FET-10G, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 850nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 100m • tylko do Cisco Nexus 2000

3
od PLN 34434,70
Cisco QSFP-40G-SR-BD=, 1x 40GBase Mini-GBIC QSFP+ Transceiver

optyczny moduł 40G (QSFP+) • 832-918nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 0.1km

3
od PLN 3646,94
Cisco SFP-10G-ER, 1x 10GBase Mini-GBIC XFP-LR Transceiver

optyczny moduł 10G (XFP) • 1550nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 40km

1
PLN 26089,86
Cisco SFP-10G-LR-S, 1x 10GBase Mini-GBIC XFP-LR Transceiver

optyczny moduł 10G (XFP) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 10km

1
PLN 4260,93
Cisco SFP-10G-LRM, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 1310nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 300m

2
od PLN 2251,36
Cisco SFP-10G-SR-S S-Class, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 850nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 400m

1
PLN 1457,66
D-Link DEM-432XT, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 10km

1
PLN 2158,82
Dell 407-10942, SFP+ Transceiver

optisches 10GBase-SR moduł (SFP+) • 850nm • 2x LC-wtyczka • dystans do 300m

2
od PLN 1566,03
Digitus DN-81000, 1x 1000Base-SX SFP moduł

Typ: optyczny moduł 1000Base (SFP) • Złącze: 1x LC (Duplex) • wiązka światła Tx: 850nm • wiązka światła Rx: ...

3
od PLN 91,00
Digitus DN-81001, 1x 1000Base-LX SFP moduł

Typ: optyczny moduł 1000Base (SFP) • Złącze: 1x LC (Duplex) • wiązka światła Tx: 1310nm • wiązka światła Rx: ...

2
od PLN 91,00
Digitus DN-81004, 1x 1000Base-SX SFP moduł

Typ: optyczny moduł 1000Base (SFP) • Złącze: 1x LC (Simplex) • wiązka światła Tx: 1550nm • wiązka światła Rx: ...

1
PLN 229,06
Digitus DN-81103, 1x 100Base-BX SFP moduł

Typ: optyczny moduł 100Base (SFP) • Złącze: 1x LC (Simplex) • wiązka światła Tx: 1310nm • wiązka światła Rx: ...

1
PLN 110,10
Digitus DN-81104, 1x 100Base-BX SFP moduł

Typ: optyczny moduł 100Base (SFP) • Złącze: 1x LC (Simplex) • wiązka światła Tx: 1310nm • wiązka światła Rx: ...

1
PLN 155,18
HP SFP Transceiver (AP783A)

krótkofalowy transcreiver serii C

1
PLN 6375,22
HP X140, 1x 40GBase LC BiDi 100m MM QSFP+ Transceiver (JL251A)

optyczny moduł 40G (QSFP+) • dystans do 0.1km

1
PLN 3980,11
Level One SFP-1311, Single-Mode SFP Transceiver

optyczny moduł 100Base-FX (SFP) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 20km

1
PLN 257,70
Level One SFP-2300, Single-Mode SFP Transceiver

optyczny moduł 100Base-TX (SFP) • 1550nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 20km

1
PLN 354,67
Level One SFP-4200, Multi-Mode SFP Transceiver

optyczny moduł 1000Base-T (SFP) • 850nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 0.55km

1
PLN 226,90
Level One SFP-4240, Single-Mode SFP Transceiver

optyczny moduł 1000Base-T (SFP) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 40km

1
PLN 1059,61
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2017 Preisvergleich Internet Services AG