Sieci LAN/Modemy » Transceiver

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    dystans do km
  • Wyszukiwanie ...
Producent:Allied Telesis (2) Cisco (12) HP (6) Level One (28) Linksys (4) TRENDnet (2) ZyXEL (1) inne (4)
Złącze:SC (1) ST (55) LC (3) inne (55)
Szybkość:100MBit (11) 1GBit (16) 10GBit (15) 40GBit (2)
W porównaniu od:poniżej 2008 (1) od 2009 (58) od 2010 (57) od 2012 (51) od 2013 (44) od 2014 (32) od 2015 (11) od 2016 (4)
3 dodatkowe filtry wyświetl tylko popularne filtry zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
Sortuj
Wg popularności
zmiana
Wyniki na stronie: 12 dalej »
[v] Zdjęcie Ilość artykułów - 59 opinia Ilość ofert Dostępność cena Sklep z najniższą ceną
Allied Telesis AT-SP10LR, 2x 10GBase SFP+ (990-003252-00)

Złącze: 2x LC

(za mało) 1 PLN 2993,00 [PL] morele.net
Allied Telesis AT-SP10SR, 2x 10GBase SFP+

Złącze: 2x LC • optyczny moduł 10G (SFP+) • 850nm • Multi-Mode Fiber • LC-wtyczka (Duplex) • dystans do 300m

(za mało) 2 od PLN 360,29 [PL] Amazon Polska
Cisco 1000Base-LX/LH SFP Transceiver (GLC-LH-SM)

(za mało) 5 od PLN 83,11 [PL] Sferis
Cisco 1000Base-LX/LH SFP Transceiver (GLC-LH-SMD)

(za mało) 3 od PLN 605,78 [PL] Amazon Polska
Cisco 1000Base-SX SFP Transceiver (GLC-SX-MM)

(za mało) 9 od PLN 69,06 [PL] aksonet.pl
Cisco 1000Base-SX SFP Transceiver (GLC-SX-MMD)

(za mało) 6 od PLN 120,62 [PL] Amazon Polska
Cisco FET-10G, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 850nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 100m • tylko do Cisco Nexus 2000

(za mało) 3 od PLN 36015,96 [PL] e-factory.pl
Cisco MGBBX1, 1x 1000Base-BX SFP moduł

1310nm • Single-Mode Fiber • do Cisco 300 Series

(za mało) 3 od PLN 1103,36 [PL] aksonet.pl
Cisco MGBLX1, 1x 1000Base-LX SFP moduł

1310nm • Single-Mode Fiber • do Cisco 300 Series

(za mało) 1 PLN 641,07 [PL] aksonet.pl
Cisco QSFP-40G-SR-BD=, 1x 40GBase Mini-GBIC QSFP+ Transceiver

optyczny moduł 40G (QSFP+) • 832-918nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 0.1km

(za mało) 1 PLN 147338,03 [PL] e-factory.pl
Cisco SFP-10G-LR, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 10km

(za mało) 2 od PLN 9699,00 [PL] morele.net
Cisco SFP-10G-LR-S, 1x 10GBase Mini-GBIC XFP-LR Transceiver

optyczny moduł 10G (XFP) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 10km

(za mało) 2 od PLN 5909,00 [PL] Amazon Polska
Cisco SFP-10G-LRM, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 1310nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 300m

(za mało) 2 od PLN 507,89 [PL] Amazon Polska
Cisco SFP-10G-SR, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 850nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC/PC-wtyczka • dystans do 400m

(za mało) 4 od PLN 319,00 [PL] Alternate.pl
Dell 407-10942, SFP+ Transceiver

optisches 10GBase-SR moduł (SFP+) • 850nm • 2x LC-wtyczka • dystans do 300m

(za mało) 4 od PLN 1606,97 [PL] Amazon Polska
HP 455886-B21, 1x 10GBase Mini-GBIC SFP+ Transceiver

optyczny moduł 10G (SFP+) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 1x LC-Złącze • dystans do 10km

(za mało) 1 PLN 8285,50 [PL] Amazon Polska
HP 8Gb transceiver SFP/fale długie (AJ717A)

(za mało) 1 PLN 6026,05 [PL] Senetic.pl
HP C8S75A, SFP+ Transceiver

4 sztuki

(za mało) 4 od PLN 1468,99 [PL] Amazon Polska
HP ProCurve Gigabit-LX-Transceiver (J4132A)

50%

1 x
1 PLN 1730,03 [PL] Amazon Polska
HP ProCurve X130, 10GBase-SR XFP Transceiver (JD117B)

Złącze: LC

(za mało) 2 od PLN 7063,87 [PL] bino.pl
HP X140, 1x 40GBase LC BiDi 100m MM QSFP+ Transceiver (JL251A)

optyczny moduł 40G (QSFP+) • dystans do 0.1km

(za mało) 2 od PLN 3895,90 [PL] Amazon Polska
Kompatybilna Transceiver do HP J9150A

(za mało) 4 od PLN 319,00 [PL] Alternate.pl
Level One SFP-1101, Multi-Mode SFP Transceiver

optyczny moduł 100Base-FX (SFP) • 1310nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 2km

(za mało) 1 PLN 209,64 [PL] Amazon Polska
Level One SFP-1311, Single-Mode SFP Transceiver

optyczny moduł 100Base-FX (SFP) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 20km

(za mało) 1 PLN 256,40 [PL] morele.net
Level One SFP-1411, Single-Mode SFP Transceiver

optyczny moduł 100Base-FX (SFP) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 40km

(za mało) 1 PLN 278,05 [PL] Amazon Polska
Level One SFP-2200, Multi-Mode SFP Transceiver

optyczny moduł 100Base-TX (SFP) • 1310nm • Multi-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 2km

(za mało) 2 od PLN 297,10 [PL] morele.net
Level One SFP-2260, Single-Mode SFP Transceiver

optyczny moduł 100Base-TX (SFP) • 1310nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 60km

(za mało) 2 od PLN 498,40 [PL] morele.net
Level One SFP-2300, Single-Mode SFP Transceiver

optyczny moduł 100Base-TX (SFP) • 1550nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 20km

(za mało) 1 PLN 363,94 [PL] Amazon Polska
Level One SFP-2310, Single-Mode SFP Transceiver

optyczny moduł 100Base-TX (SFP) • 1550nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 100km

(za mało) 1 PLN 1064,71 [PL] Amazon Polska
Level One SFP-2320, Single-Mode SFP Transceiver

optyczny moduł 100Base-TX (SFP) • 1550nm • Single-Mode-Fiber • 2x LC-wtyczka • dystans do 120km

(za mało) 1 PLN 1227,47 [PL] Amazon Polska
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2017 Preisvergleich Internet Services AG