Przejdź do zawartości

Sieć » Adaptery i huby

Przeskocz filtry
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Sklepy z
  • km
  • Wyszukiwanie ...
Producent: 3Com(1) 4World(1) Acer(7) ACS(1) AirLive(1) Airtame(1) Akasa(21) Allied Telesis(21) Allnet(6) Alloy(1) Alogic(10) AmazonBasics(1) Angelbird(4) Anker(3) Apple(2) Approx(2) Aruba(1) ASUS(26) Asustor(1) ATEN(8) Aukey(1) AVM(7) AXAGON(28) Axing(4) Belkin(12) Broadcom(8) Brydge(3) Buffalo(1) C2G(2) CalDigit(2) Cherry(2) Chieftec(4) Cisco(37) Club 3D(12) Conceptronic(15) Corsair(2) D-Link(22) Delkin(2) Dell(20) DeLOCK(146) devolo(19) Dicota(3) Digitus(77) Dynabook(3) Edimax(30) Ednet(8) Eminent(2) Equip(5) Exsys(7) EZCast(1) Fantec(3) Fujitsu(24) Gembird(8) GIGABYTE(3) Glyph(4) goobay(4) GoPro(1) Graugear(2) Green Cell(1) Hama(37) Hercules(1) HID(2) HP(61) HPE(8) Hyper(7) i-tec(48) Identiv(1) InLine(24) Integral(5) Intel(60) Intellinet(4) Inter-Tech(22) IOGEAR(2) iStorage(2) j5create(1) Jabra(1) Kanex(3) Kensington(9) Kingston(8) König(1) Lancom(14) LC-Power(5) Lenovo(47) LevelOne(26) Lexar(10) Lindy(20) Linksys(4) Linq(3) LMP(4) LogiLink(72) Longshine(2) Manhattan(16) Media-Tech(1) MediaRange(2) Microsoft(4) MikroTik(31) MiniX(5) Moshi(1) Netgear(12) netis(3) NVIDIA(20) NZXT(1) OWC(5) Planet(1) Plantronics(2) PNY(4) PureLink(1) QNAP(24) Qoltec(2) RaidSonic(71) Razer(2) Reiner SCT(6) Renkforce(6) Revoltec(1) Roline(3) Samsung(2) Sandberg(19) SanDisk(10) Satechi(24) Sharkoon(2) SilverStone(7) Sitecom(11) Sonnet(16) Sony(3) Speedlink(2) StarTech(142) Streamplify(1) Strong(4) Supermicro(4) Syba(1) Synology(5) Targus(11) Techly(4) TechniSat(1) Tenda(13) TerraTec(8) Thecus(1) Thermaltake(1) Toshiba(1) TP-Link(63) Transcend(15) TRENDnet(20) Trust(6) Twelve South(2) Ubiquiti(22) Ugreen(3) Ultron(3) Unitek(3) V7(3) Value(2) Verbatim(4) Vivanco(4) Wentronic(13) Wortmann(1) Xoro(1) ZyXEL(16) inne(7)
Kategoria: RJ-45(642) WLAN(186) USB(690) Thunderbolt(59) Powerline(62) Bluetooth(80) włókna szklane(273) światłowód(273) Konwertery(12) Transceivery(271) WPAN(80) PAN(698) inne(241)
Typ: zestaw(66) Czytniki kart pamięci(384) adapter LAN(615) LAN-Repeatery(1) LAN-Switch(1) SAN-Adaptery(27) LAN-Transceivery(163) LAN-DAC(113) LAN-DAC Breakout(7) Adaptery WLAN(185) WLAN-Konwertery(1) moduł WiFi(1) WWAN-Adaptery(3) WPAN-Adaptery(85) hub USB(688) PAN-Hub(686) Powerline-Adaptery(62) adapter video(279)
Budowa: Cardszyna karta(1) ExpressCard(3) zewn. przewodowe(865) HDMI-stick(1) M.2 moduł(32) moduł Mezzanine(16) mini PCI Card(1) PCIe mini Card(7) PCIe karta(269) PCI karta(18) zastrzeżony moduł(7) USB-stick(235) z zaślepka PCI(2) fullsize(6) halfsize(1) full height(279) low profile(236) samodzielny(5) Transceivery(157) LAN-DAC(113) Gniazdka-Adaptery(54) szyna DIN(12) szuflada moduł (5.25")(9) szuflada moduł (3.5")(46) szuflada moduł(55)
Podłączenie: USB(1144) USB 2.0(280) USB 3.0(719) USB 3.1(81) USB-A(589) USB-C(528) USB Micro-B(74) USB mini-B(16) Thunderbolt 2(2) Thunderbolt 3(41) Thunderbolt 4(16) Thunderbolt(59) PCIe(312) M.2/A-Key(1) M.2/A-E-Key(18) M.2/E-Key(9) PCIe 1.0(70) PCIe 2.0(90) PCIe 2.1(23) PCIe 3.0(94) PCIe 3.1(1) PCIe 4.0(16) PCI(18) mini PCI(1) Cardszyna(1) Intel CNVi(9) SFP(77) SFP+(171) SFP28(21) QSFP+(22) QSFP28(9) XFP(3) RJ-45(62) USB-A 1.1(3) USB-A 2.0(240) USB-A 3.0(332) USB-A 3.1(13) USB-C 2.0(9) USB-C 3.0(384) USB-C 3.1(77) USB-C 3.2(2) USB 2.0 cokół wtykowy(11) USB 2.0 nasadki(24) USB 3.0 nasadki(27) USB-C z DisplayPort(193) PCIe 1.0 x1(62) PCIe 1.0 x2(1) PCIe 1.0 x4(6) PCIe 1.0 x8(2) PCIe 1.1 x1(16) PCIe 2.0 x1(29) PCIe 2.0 x2(1) PCIe 2.0 x4(28) PCIe 2.0 x8(32) PCIe 2.1 x1(7) PCIe 2.1 x2(1) PCIe 2.1 x4(11) PCIe 2.1 x8(4) PCIe 3.0 x1(1) PCIe 3.0 x2(1) PCIe 3.0 x4(26) PCIe 3.0 x8(59) PCIe 3.0 x16(7) PCIe 4.0 x8(5) PCIe 4.0 x16(11) PCIe 3.1 x1(1) PCI-X(2) PCI 2.1(4) PCI 2.2(10) PCI 2.3(1)
Podłączenie PCIe: PCIe 4.0 x16(11) PCIe 4.0 x8(5) PCIe 3.1 x1(1) PCIe 3.0 x16(7) PCIe 3.0 x8(59) PCIe 3.0 x4(26) PCIe 3.0 x2(1) PCIe 3.0 x1(1) PCIe 2.1 x8(4) PCIe 2.1 x4(11) PCIe 2.1 x2(1) PCIe 2.1 x1(7) PCIe 2.0 x8(32) PCIe 2.0 x4(28) PCIe 2.0 x2(1) PCIe 2.0 x1(29) PCIe 1.1 x1(16) PCIe 1.0 x8(2) PCIe 1.0 x4(6) PCIe 1.0 x1(62)
Podłączenie USB: gniazdko(258) wtyczka(1009) wtyczka przez przewód(789) przewód podłączeniowy nie zdejmowany(542) przewód podłączeniowy zdejmowany(226) USB 3.2(2) USB 3.1(82) USB 3.0(725) USB 2.0(305) USB 1.1(4) USB-C(528) USB-A(589) USB-B(74) USB Micro-B(74) USB mini-B(16) USB-C 3.2(2) USB-C 3.1(77) USB-C 3.0(384) USB-C 2.0(9) USB-A 3.1(13) USB-A 2.0(240) USB-A 1.1(3) USB 3.0 Micro-B(51) USB 2.0 Micro-B(23) USB 2.0 mini-B(16) USB-C gniazdko(85) USB-A gniazdko(25) USB 3.0 Micro-B gniazdko(50) USB 2.0 Micro-B gniazdko(8) USB 2.0 mini-B gniazdko(16) cokół wtykowy(11) nasadki(54)
Złącze: Bluetooth 2.0(1) Bluetooth 2.1(4) Bluetooth 4.0(27) Bluetooth 4.1(1) Bluetooth 4.2(6) Bluetooth 5.0(9) Bluetooth 5.1(9) Bluetooth 5.2(17) Bluetooth(74) Thunderbolt 3(19) Thunderbolt 4(16) Thunderbolt(35) USB-C 3.1(76) USB-C 3.0(114) USB-C 2.0(2) USB-C(203) USB-A 3.1(61) USB-A 3.0(540) USB-A 2.0(145) USB-A(677) USB 2.0 złącze wtykowe 9-pinowe(1) WLAN 802.11a(129) WLAN 802.11b(183) WLAN 802.11g(183) WLAN 802.11n (Wi-Fi 4)(182) WLAN 802.11ac (Wi-Fi 5)(124) WLAN 802.11ax (Wi-Fi 6)(25) WLAN 802.11ax (Wi-Fi 6E)(7) WLAN 802.11d(27) WLAN 802.11e(21) WLAN 802.11h(42) WLAN 802.11i(19) WLAN 802.11k(18) WLAN 802.11r(18) WLAN 802.11v(18) WLAN 802.11w(20) WLAN 802.11(185) RJ-45(533) SC-Simplex(4) SC-Duplex(9) ST-Duplex(2) LC-Simplex(17) LC-Duplex(129) CX4(1) SFP(80) SFP+(70) SFP28(17) QSFP+(6) QSFP28(12) HomePlug AV2(26) HomePlug AV(12) G.hn(24) gniazdko F/Coaxial(6) VGA(83) HDMI 2.1(2) HDMI 2.0(58) HDMI 1.4(24) HDMI(235) DisplayPort 1.4(40) DisplayPort 1.2(28) mini DisplayPort(7) DisplayPort(68) wtyczka jack(145) eSATA(9) Twinax(95)
Zasilanie: tylko przez Podłączenie(1214) nie przez Podłączenie(189) zewnętrzny zasilacz możliwy(283) zewnętrzny zasilacz niezbędny(170) zewnętrzny zasilacz w zestawie(229) zewnętrzny zasilacz brak w zestawie(254)
Karty pamięci-Sloty: microSD(280) SD-Card(306) RFID(6) Smartcard(17) MMC(3) xD-Picture Card(59) SmartMedia(4) XQD(4) CFexpress(11) CompactFlash(108) CFast(12)
Czytniki kart pamięci UHS Prędkości: UHS-I(63) UHS-II(40) brak danych(1770)
Netzwerkports łącznie: 0(1004) 1(632) 2(136) 3(2) 4(37) zestaw(62)
Netzwerkports łącznie od: poniżej 1(1004) od 1(807) od 2(175) od 3(39) od 4(37) brak danych(62)
Netzwerkports łącznie do: do 1(632) do 2(768) do 3(770) do 4(807) brak danych(1066)
RJ-45 Netzwerkports od: poniżej 1(1259) od 1(554) od 2(86) od 3(30) od 4(28) brak danych(60)
RJ-45 Netzwerkports do: do 1(468) do 2(524) do 3(526) do 4(554) brak danych(1319)
Szybkość transmisji RJ-45: 10Base-T (10Mb/s)(496) 100Base-T (100Mb/s)(552) 1000Base-T (1Gb/s)(549) 2.5GBase-T (2.5Gb/s)(86) 5GBase-T (5Gb/s)(39) 10GBase-T (10Gb/s)(56)
SFP Netzwerkports od: poniżej 1(1790) od 1(23) od 2(18) od 4(1) brak danych(60)
SFP Netzwerkports do: do 1(5) do 2(22) do 4(23) brak danych(1850)
SFP+ Netzwerkports od: poniżej 1(1762) od 1(51) od 2(35) od 4(5) brak danych(60)
SFP+ Netzwerkports do: do 1(16) do 2(46) do 4(51) brak danych(1822)
USB-A 2.0 Verbindungen od: od 1x(145) od 2x(111) od 3x(85) od 4x(63) od 5x(19) od 6x(18) od 7x(17) od 10x(5) od 13x(2) od 20x(1) brak danych(1728)
USB-A 2.0 Verbindungen do: do 1x(34) do 2x(60) do 3x(82) do 4x(126) do 5x(127) do 6x(128) do 7x(140) do 10x(143) do 13x(144) ponad 20x(1) brak danych(1728)
USB 3.0 Verbindungen od: od 1x(543) od 2x(482) od 3x(393) od 4x(243) od 5x(75) od 6x(68) od 7x(51) od 8x(18) od 10x(16) od 13x(6) od 16x(2) brak danych(1330)
USB 3.0 Verbindungen do: do 1x(61) do 2x(150) do 3x(300) do 4x(468) do 5x(475) do 6x(492) do 7x(525) do 8x(527) do 10x(537) do 13x(541) do 16x(543) brak danych(1330)
USB-A 3.0 Verbindungen od: od 1x(540) od 2x(473) od 3x(332) od 4x(199) od 5x(61) od 6x(52) od 7x(49) od 8x(18) od 10x(16) od 13x(6) od 16x(2) brak danych(1333)
USB-A 3.0 Verbindungen do: do 1x(67) do 2x(208) do 3x(341) do 4x(479) do 5x(488) do 6x(491) do 7x(522) do 8x(524) do 10x(534) do 13x(538) do 16x(540) brak danych(1333)
USB-C 3.0 Verbindungen od: od 1x(114) od 2x(21) od 3x(3) od 4x(2) od 5x(1) brak danych(1759)
USB-C 3.0 Verbindungen do: do 1x(93) do 2x(111) do 3x(112) do 4x(113) do 5x(114) brak danych(1759)
USB 3.1 Verbindungen od: od 1x(97) od 2x(74) od 3x(49) od 4x(30) od 5x(4) brak danych(1776)
USB 3.1 Verbindungen do: do 1x(23) do 2x(48) do 3x(67) do 4x(93) do 5x(97) brak danych(1776)
USB-A 3.1 Verbindungen od: od 1x(61) od 2x(47) od 3x(25) od 4x(9) od 5x(2) brak danych(1812)
USB-A 3.1 Verbindungen do: do 1x(14) do 2x(36) do 3x(52) do 4x(59) do 5x(61) brak danych(1812)
USB-C 3.1 Verbindungen od: od 1x(76) od 2x(31) od 3x(3) brak danych(1797)
USB-C 3.1 Verbindungen do: do 1x(45) do 2x(73) do 3x(76) brak danych(1797)
USB-C z DisplayPort Verbindungen łącznie w tym Thunderbolt: od 1x(46) od 2x(15) od 3x(12) brak danych(1827)
Chipset Producent: Analogix(3) Atheros(12) Asix(25) ASMedia(10) Aquantia(25) Broadcom(41) Chrontel(3) DisplayLink(13) Fresco Logic(1) Intel(147) ITE(2) Genesys Logic(43) Ralink(7) Realtek(243) Texas Instruments(4) Tehuti(6) Terminus(10) Marvell(49) MegaChips(5) QLogic(14) Maxlinear(14) MediaTek(4) Mellanox(24) Microsemi(1) NEC/Renesas(3) Parade(13) Qualcomm(22) VIA/VLI(75)
Chipset LAN - chipset Producent: Asix(25) Broadcom(31) Intel(102) Marvell(3) Marvell/Aquantia(25) Marvell/QLogic(8) Mellanox(23) Realtek(151) Tehuti(6) brak danych(1499)
Chipset LAN - chipset: 5721KFB(1) 82540EM(1) 82571EB(1) 82571GB(2) 82574L(4) 82575EB(1) 82576NS(1) 82580DB(2) 82580EB(2) 82597EX(1) 82599(16) 82599EN(2) 82599ES(1) 88E1514(1) 88E1543(1) 88X3310P(1) AQC100S(2) AQtion(2) AQtion AQC100S(1) AQtion AQC107(7) AQtion AQC107S(2) AQtion AQC111C(3) AQtion AQC111U(4) AQtion AQC113C(2) AX88179(17) AX88179A(1) AX88772A(1) AX88772B(1) AX88772C(1) BCM5703(1) BCM5703S(2) BCM5708(1) BCM5709(1) BCM5709C(1) BCM5709S(1) BCM5715S(1) BCM5718(5) BCM5719(3) BCM5720(1) BCM57412(1) BCM57414(1) BCM57416(1) BCM57504(1) BCM57508(1) BCM5761(1) BCM57762(4) BCM57810S(4) ConnectX-3 Pro EN(1) ConnectX-4 Lx EN(6) ConnectX-5 EN(9) ConnectX-6(1) ConnectX-6 Dx(3) ConnectX-6 Lx(1) ConnectX-6 Lx EN(1) E810-CAM1(3) E810-CAM2(3) E810-XXVAM2(2) Emulex BE3(2) Emulex Blades-Engine 3(1) FastLinQ 57840S(1) FastlinQ 41000 ASIC(2) FastlinQ 41000 ASIC/QL41132HLCU(1) I210-AT(4) I225-AT(1) I225-LM(4) I350(9) I350-AM2(1) I350-AM4(3) I350-T4V2(1) MCS7832(1) MT27508(1) RTL8101E(1) RTL8110SC(1) RTL8111C(1) RTL8111DL(1) RTL8111E(4) RTL8111F(2) RTL8111G(1) RTL8111H(3) RTL8125(6) RTL8125B(3) RTL8125B-CG(1) RTL8139D(2) RTL8152(1) RTL8152B(4) RTL8153(69) RTL8153B(2) RTL8156(13) RTL8156B(5) RTL8168E(4) RTL8169(1) RTL8169SC(5) RTL81xx(1) TN4010(5) TN9510(1) WGI210(1) WGI210AT(1) X540(4) X540-BT2(3) X550(4) X550-AT(1) X550-AT2(3) X710(4) X710-AM2(2) X722(2) XL710(1) XL710-AM1(1) XL710-AT2(2) XL710-BM1(3) XL710-BM2(3) XL710-TM4(2) brak danych(1524)
Chipset hub USB: ASMedia(8) Fresco Logic(1) Genesys Logic(30) NEC/Renesas(2) Realtek(9) Realtek RTS5411(9) Terminus(8) VIA/VLI(5) VIA/VLI VL811(5) VIA/VLI VL812(17) VIA/VLI VL813(14) VIA/VLI VL817(13) VIA/VLI VL820(5) brak danych(1747)
Chipset adapter video: Analogix(3) Chrontel(1) DisplayLink(13) ITE(1) MegaChips(4) Parade(13) Realtek(1) VIA/VLI(3)
HDMI Verbindungen od: poniżej 1x(1606) od 1x(235) od 2x(43) od 3x(5) od 4x(1) brak danych(32)
HDMI Verbindungen do: do 0x(1606) do 1x(1798) do 2x(1836) do 3x(1840) do 4x(1841) brak danych(32)
DisplayPort Verbindungen od: poniżej 1x(1735) od 1x(106) od 2x(54) od 3x(2) od 4x(1) brak danych(32)
DisplayPort Verbindungen do: do 0x(1735) do 1x(1787) do 2x(1839) do 3x(1840) do 4x(1841) brak danych(32)
max. unterstützte rozdzielczość od: od 1920x1080@60Hz (Full HD)(270) od 1920x1200 (WUXGA)(268) od 1920x1200@60Hz (WUXGA)(267) od 1920x1200@120Hz (WUXGA)(264) od 2560x1440@30Hz (WQHD)(263) od 2560x1600@60Hz (WQXGA)(261) od 3840x1600@120Hz (QHD+)(256) od 3840x2160 (4K UHD)(255) od 3840x2160@30Hz (4K UHD)(251) od 3840x2160@60Hz (4K UHD)(150) od 3840x2160@120Hz (4K UHD)(73) od 4096x2160 (4K DCI)(72) od 4096x2160@24Hz (4K DCI)(70) od 4096x2160@30Hz (4K DCI)(68) od 4096x2160@60Hz (4K DCI)(54) od 5120x2880@30Hz (5K UHD+)(42) od 5120x2880@60Hz (5K UHD+)(41) od 7680x4320 (8K UHD-2)(19) od 7680x4320@30Hz (8K UHD-2)(17) od 7680x4320@60Hz (8K UHD-2)(1) brak danych(1603)
WLAN: 802.11ax (Wi-Fi 6E)(7) 802.11ax (Wi-Fi 6)(25) 802.11ac (Wi-Fi 5)(124) 802.11n (Wi-Fi 4)(182) 802.11g(183) 802.11b(183)
Szybkość transmisji 2.4GHz WLAN od: od 54Mb/s(180) od 150Mb/s(179) od 300Mb/s(112) od 400Mb/s(44) od 450Mb/s(33) od 574Mb/s(31) od 600Mb/s(7) od 800Mb/s(2) od 1Gb/s(1) brak danych(1693)
Szybkość transmisji 2.4GHz WLAN do: do 54Mb/s(1) do 150Mb/s(59) do 300Mb/s(136) do 400Mb/s(147) do 450Mb/s(149) do 574Mb/s(173) do 600Mb/s(178) do 800Mb/s(179) do 1Gb/s(180) brak danych(1693)
Szybkość transmisji 5GHz WLAN od: od 150Mb/s(126) od 300Mb/s(125) od 433Mb/s(123) od 867Mb/s(84) od 1.201Gb/s(41) od 1.3Gb/s(35) od 1.733Gb/s(28) od 2.165Gb/s(20) od 2.402Gb/s(19) brak danych(1747)
Szybkość transmisji 5GHz WLAN do: do 150Mb/s(1) do 300Mb/s(3) do 433Mb/s(41) do 867Mb/s(85) do 1.201Gb/s(91) do 1.3Gb/s(98) do 1.733Gb/s(106) do 2.402Gb/s(126) brak danych(1747)
Szybkość transmisji 6GHz WLAN od: od 1.201Gb/s(7) od 2.402Gb/s(6) brak danych(1866)
Szybkość transmisji 6GHz WLAN do: do 1.201Gb/s(1) do 2.402Gb/s(7) brak danych(1866)
Szybkość transmisji SFP: 1Gb/s(6)
Szybkość transmisji SFP+: 1Gb/s(26) 2Gb/s(6) 4Gb/s(12) 8Gb/s(16) 10Gb/s(54) 16Gb/s(11) 32Gb/s(5)
Szybkość transmisji SFP28: 1Gb/s(12) 10Gb/s(16) 25Gb/s(16)
Szybkość transmisji QSFP+: 2Gb/s(1) 4Gb/s(1) 8Gb/s(1) 10Gb/s(6) 40Gb/s(6)
Szybkość transmisji QSFP28: 1Gb/s(12) 10Gb/s(12) 25Gb/s(12) 40Gb/s(6) 50Gb/s(12) 100Gb/s(11)
Szybkość transmisji InfiniBand: SDR(4) DDR(4) QDR(4) FDR10(1) FDR(4) EDR(3) HDR(1)
Szybkość transmisji Powerline od: od 100Mb/s(62) od 200Mb/s(61) od 500Mb/s(58) od 600Mb/s(51) od 1000Mb/s(43) od 1200Mb/s(30) od 1800Mb/s(17) od 2000Mb/s(14) od 2400Mb/s(12) brak danych(1811)
Szybkość transmisji Powerline do: do 100Mb/s(1) do 200Mb/s(4) do 500Mb/s(11) do 600Mb/s(17) do 1000Mb/s(32) do 1200Mb/s(43) do 1800Mb/s(48) do 2000Mb/s(50) do 2400Mb/s(62) brak danych(1811)
Übertragungseigenschaften transceiver: Single-Mode(69) Multi-Mode(70) OM1(26) OM2(39) OM3(48) OM4(22) OM5(1) OS1(21) OS2(21) Fibre-Channel(18)
połączenie Bluetooth: klasa 1(10) klasa 2(25) Bluetooth Low Energy(68) Enhanced Data Rate(39) HighSpeed(6) SingleMode(5) DualMode(34)
połączenie WLAN: 1x antena(124) 2x antena(35) 3x antena(1) 4x antena(3) zintegrowany(84) pojedynczo ukierunkowane(60) nie zdejmowany(19) 2x elektrycznie(60) 3x elektrycznie(3) 4x elektrycznie(1) 1x RP-SMA złącze antenowe(18) 2x RP-SMA złącze antenowe(32) 3x RP-SMA złącze antenowe(1) 4x RP-SMA złącze antenowe(2) 1x MHF/U.FL złącze antenowe(2) 2x MHF/U.FL złącze antenowe(26) 2x MMCX złącze antenowe(2) 3x MMCX złącze antenowe(1)
połączenie Powerline: HomePlug AV2(26) HomePlug AV(12) G.hn(24) gniazdko F/Coaxial(6)
Kompatybilność: uniwersalny(1374) Apple(3) Fujitsu(15) Synology(5) QNAP(21) ASUS(1) Cisco(41) Dell(22) HP(61) Juniper(7) Lancom(14) Lenovo(25) Level One(2) Mellanox(2) MikroTik(25) Netgear(7) TP-Link(6) Ubiquiti(13) Zyxel(17) inne(196)
karta PCIe Długość/Szerokość od: od 65mm(174) od 70mm(167) od 75mm(165) od 80mm(162) od 85mm(151) od 90mm(140) od 95mm(137) od 100mm(132) od 105mm(128) od 110mm(123) od 115mm(121) od 120mm(112) od 125mm(102) od 130mm(98) od 135mm(91) od 140mm(80) od 145mm(66) od 150mm(61) od 155mm(55) od 160mm(54) od 165mm(49) od 170mm(2) od 230mm(1) brak danych(1699)
karta PCIe Długość/Szerokość do: do 70mm(8) do 75mm(9) do 80mm(14) do 85mm(24) do 90mm(35) do 95mm(40) do 100mm(42) do 105mm(46) do 110mm(51) do 115mm(56) do 120mm(68) do 125mm(72) do 130mm(77) do 135mm(94) do 140mm(96) do 145mm(108) do 150mm(117) do 155mm(119) do 160mm(124) do 165mm(127) do 170mm(172) do 175mm(173) do 250mm(174) brak danych(1699)
Waga od: poniżej 5g(66) od 5g(868) od 10g(849) od 15g(833) od 20g(797) od 25g(721) od 30g(692) od 40g(598) od 50g(522) od 75g(384) od 100g(316) od 150g(218) od 200g(179) od 250g(143) od 300g(118) od 400g(67) od 500g(38) od 600g(22) od 700g(15) od 800g(10) od 900g(9) od 1kg(8) od 1.25kg(6) od 1.5kg(2) brak danych(939)
Waga do: do 5g(76) do 10g(90) do 15g(114) do 20g(178) do 25g(220) do 30g(259) do 40g(359) do 50g(433) do 75g(562) do 100g(632) do 150g(722) do 200g(759) do 250g(797) do 300g(818) do 400g(872) do 500g(899) do 600g(913) do 700g(919) do 800g(924) do 900g(925) do 1kg(927) do 1.25kg(928) do 1.5kg(934) brak danych(939)
Cechy szczególne: obudowa metalowa(280) hub USB(691) PXE-Bootrom(187) wechselbare osłona(236) zintegrowane gniazdko(45) Intel Wireless Display(13) TPC/DFS(47) WPS-przycisk(57) Audio-Video Bridging (AVB)(10) 802.1Qav(9) VXLAN(77) NC-SI(60) SNMP-Management(82) Internet Wide Area RDMA Protocol (iWARP)(13) LACP(96) Fibre Channel over Ethernet (FCoE)(40) RDMA over Converged Ethernet (RoCE)(38) Ethernet over Infiniband (EoIB)(1) IP over Infiniband (IPoIB)(1) iSCSI(97) iSCSI extension for RDMA (iSER)(25) Network Virtualization using Generic Routing Encapsulation (NVGRE)(66) Generic Networking Virtualization Encapsulation (GENEVE)(53) Single Root I/O Virtualization (SR-IOV)(94) iMultiprotocol Label Switching (MPLS)(32) NVMe over Fibre Channel (FC-NVMe)(9) NVMe over Fabric (NVMe-oF)(15) NVMe over TCP(8) Intel VT-c(64) oświetlenie RGB(2)
W porównaniu od: poniżej 2008(35) od 2008(1838) od 2009(1827) od 2010(1792) od 2011(1761) od 2012(1711) od 2013(1646) od 2014(1569) od 2015(1450) od 2016(1357) od 2017(1242) od 2018(1131) od 2019(956) od 2020(832) od 2021(581) od 2022(155)
Widok:
Intel Wi-Fi 6E AX211 Gig+ moduł, AX211 z vPro, 2.4GHz/5GHz/6GHz WLAN, Bluetooth 5.2, M.2/E-Key CNVi (AX211.NGWG)

Typ: Adaptery WLAN, WPAN-Adaptery • Budowa: 1x M.2 moduł 2230 • Podłączenie: 1x M.2/E-Key (Intel CNVi CNVio2) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac/ax (1x 2.4GHz/1x 5GHz/1x 6GHz symultaniczny, w tym ...

1
PLN 177,00 (PLN 177,000/sztuka)
Intel E810-XXVDA2 25G LAN-Adapter, 2x SFP28, PCIe 4.0 x8, bulk (E810XXVDA2BLK)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 4.0 x8 • Złącze: 2x SFP28 • Przekaz: 2x SFP28 (1G/10G/25Gb/s) • Zasilanie: zasilanie tylko przez ...

1
PLN 2170,24 (PLN 2170,240/sztuka)
Intel XXV710-DA2 adapter LAN, 2x SFP28, PCIe 3.0 x8, bulk (XXV710DA2BLK)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 3.0 x8 • Złącze: 2x SFP28 • Przekaz: 2x SFP28 (1G/10G/25Gb/s) • Zasilanie: zasilanie tylko przez ...

1
PLN 2346,78 (PLN 2346,780/sztuka)
HP Thunderbolt Dock G4, 120W , Thunderbolt 4 [gniazdko] (4J0A2AA#ABB)

Typ: adapter LAN, hub USB, adapter video • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x Thunderbolt 4 (wtyczka, 40Gb/s, USB-C z DisplayPort, USB PD 3.0 max. 100W, 80cm ...

2
od PLN 1474,00 (PLN 1474,000/sztuka)
HP 530T adapter LAN, 2x RJ-45, PCIe 2.0 x8 (656596-B21)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 2.0 x8 • Złącze: 2x RJ-45 • Przekaz: 2x RJ-45 (1000/10GBase-T) • Zasilanie: zasilanie tylko przez ...

2
od PLN 1556,00 (PLN 1556,000/sztuka)
OWC Thunderbolt 4 Dock, Thunderbolt 4 [gniazdko] (TB4DOCK)

Typ: adapter LAN, hub USB, czytnik kart • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x Thunderbolt 4 (gniazdko, 40Gb/s, USB-C z DisplayPort, USB PD max. 90W), 1x Thunderbolt 4 (wtyczka przez przewód, 40Gb/s, 80cm Długość ...

2
od PLN 1743,97 (PLN 1743,970/sztuka)
Intel Wi-Fi 6E AX210 Gig+ moduł, AX210 bez vPro, 2.4GHz/5GHz/6GHz WLAN, Bluetooth 5.2, M.2/A-E-Key (AX210.NGWG.NV)

Typ: Adaptery WLAN, WPAN-Adaptery • Budowa: 1x M.2 moduł 2230 • Podłączenie: 1x M.2/A-E-Key (PCIe 1.0 x1, 1x USB 2.0) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac/ax (1x 2.4GHz/1x 5GHz/1x 6GHz symultaniczny, w tym ...

2
od PLN 96,00 (PLN 96,000/sztuka)
OWC Thunderbolt hub, Thunderbolt 4 [gniazdko] (TB4HUB5P)

Typ: hub USB, adapter video • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x Thunderbolt 4 (gniazdko, 40Gb/s, USB-C z DisplayPort, USB PD 3.0 max. 60W), 1x Thunderbolt 4 (wtyczka przez przewód, 40Gb/s) • Złącze: 3x Thunderbolt ...

2
od PLN 893,87 (PLN 893,870/sztuka)
Inter-Tech PowerOn DMG-34, 2.4GHz/5GHz WLAN, Bluetooth 5.2 LE, PCIe 2.0 x1 (88888166)

Typ: Adaptery WLAN, WPAN-Adaptery • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 2.0 x1, 1x USB 2.0 złącze wtykowe 4-pinowe (gniazdko, 480Mb/s), 1x USB 2.0 9-Pin ...

1
PLN 185,00 (PLN 185,000/sztuka)
Dicota USB-C Portable Docking 9-w-1 HDMI, RJ-45, USB-C 3.0 [wtyczka] (D31729)

Typ: adapter LAN, hub USB, czytnik kart, adapter video • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-C 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s, USB PD 3.0 max. 100W, 11cm ...

2
od PLN 361,01 (PLN 361,010/sztuka)
ASUS USB-AX56, 2.4GHz/5GHz WLAN, USB-A 3.0 [wtyczka] (90IG06H0-MO0R00)

Typ: Adaptery WLAN • Budowa: 1x USB-stick, 1x zewn. przewodowe (Adaptery) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 (wtyczka, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac/ax (1x 2.4GHz lub 1x 5GHz), ...

3
od PLN 329,00 (PLN 329,000/sztuka)
ASUS XG-C100F adapter LAN, SFP+, PCIe 3.0 x4 (90IG0490-MO0R00)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 3.0 x4 • Złącze: 1x SFP+ • Przekaz: 1x SFP+ (10Gb/s) • Zasilanie: zasilanie tylko przez ...

3
od PLN 565,00 (PLN 565,000/sztuka)
QNAP adapter LAN, RJ-45, PCIe 3.0 x4 (QXG-10G1T)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 3.0 x4 • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (100/1000/2.5G/5G/10GBase-T) • Zasilanie: zasilanie ...

3
od PLN 499,01 (PLN 499,010/sztuka)
Hama USB-Hub, 4x USB-A, USB 3.0 Micro-B [Buchse] (54544)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x USB 3.0 Micro-B (gniazdko, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 4x USB-A 3.0 (gniazdko) • Przekaz: 4x USB-A 3.0 (gniazdko, 5Gb/s, USB BC ...

2
od PLN 156,67 (PLN 156,670/sztuka)
Manhattan 48in1 Multi-slot-Czytniki kart pamięci, USB 3.0 19-Pin nasadki [wtyczka] (101967)

Typ: hub USB, czytnik kart • Budowa: 1x szuflada moduł (3.5") • Podłączenie: 1x USB 2.0 9-Pin nasadki (wtyczka przez przewód, 480Mb/s, 52cm Długość kabla), 1x USB 3.0 19-Pin nasadki (wtyczka przez przewód, 5Gb/s, ...

2
od PLN 70,00 (PLN 70,000/sztuka)
goobay adapter LAN, RJ-45, USB-C 3.0 [wtyczka] (66269)

Typ: adapter LAN, hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-C 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s, 25cm Długość kabla) • Złącze: 1x RJ-45, 2x ...

1
PLN 124,95 (PLN 124,950/sztuka)
RaidSonic Icy Box IB-HUB1402 USB-Hub, 4x USB-A 3.0, USB-A 3.0 [Stecker] (60005)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s, 11.5cm Długość kabla) • Złącze: 4x USB-A 3.0 (gniazdko) • ...

2
od PLN 96,67 (PLN 96,670/sztuka)
StarTech USB-Hub, 8x USB-A 3.0, USB-B 3.0 [Buchse] (ST103008U2C)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x USB-B 3.0 (gniazdko, 5Gb/s), 1x USB-B 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 8x USB-A 3.0 (gniazdko), 2x USB-A złącze do ładowania (gniazdko) • ...

3
od PLN 446,89 (PLN 446,890/sztuka)
Intel Wi-Fi 6E AX211 Gig+ moduł, AX211 bez vPro, 2.4GHz/5GHz/6GHz WLAN, Bluetooth 5.2, M.2/E-Key CNVi (AX211.NGWG.NV)

Typ: Adaptery WLAN, WPAN-Adaptery • Budowa: 1x M.2 moduł 2230 • Podłączenie: 1x M.2/E-Key (Intel CNVi CNVio2) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac/ax (1x 2.4GHz/1x 5GHz/1x 6GHz symultaniczny, w tym ...

1
PLN 97,99 (PLN 97,990/sztuka)
Dell DA305 6-w-1 USB-C Multiport adapter, USB-C 3.1 [wtyczka] (470-AFKL)

Typ: adapter LAN, hub USB, adapter video • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-C 3.1 (wtyczka przez przewód, 10Gb/s, USB-C z DisplayPort 1.4, USB PD max. 90W, 12cm ...

3
od PLN 387,94 (PLN 387,940/sztuka)
RaidSonic Icy Box IB-DK4027-CPD, USB-C 3.1 [wtyczka] (60807)

Typ: adapter LAN, hub USB, czytnik kart, adapter video • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x USB-C 3.0 (gniazdko, 5Gb/s, USB-C z DisplayPort, USB PD max. 20V/5A/100W), 1x USB-C 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s, 30cm ...

2
od PLN 291,43 (PLN 291,430/sztuka)
Manhattan hub USB, 3x USB-A 2.0, 1x USB-A 3.0, USB-A 3.0 [wtyczka] (163828)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s, 30cm Długość kabla) • Złącze: 1x USB-A 3.0 (gniazdko), 3x ...

1
PLN 49,26 (PLN 49,260/sztuka)
Sonnet Echo 5 Thunderbolt 4 hub, Thunderbolt 4 [gniazdko] (ECHO-HB5-T4)

Typ: Thunderbolt-Hub, hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x Thunderbolt 4 (gniazdko, 40Gb/s, USB-C z DisplayPort, USB PD 3.0 max. 85W), 1x Thunderbolt 4 (wtyczka przez przewód, 40Gb/s, 70cm Długość ...

2
od PLN 1253,26 (PLN 1253,260/sztuka)
RaidSonic Icy Box IB-872-i3 Multi-slot-Czytniki kart pamięci, USB 3.0 19-Pin nasadki [wtyczka] (60771)

Typ: hub USB, czytnik kart • Budowa: 1x szuflada moduł (3.5") • Podłączenie: 1x USB 3.0 19-Pin nasadki (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 1x USB-A 3.0 (gniazdko), 1x microSD, 1x SD-Card, 1x Memory Stick, 1x ...

2
od PLN 95,51 (PLN 95,510/sztuka)
HP 536FLR-T adapter LAN, 4x RJ-45, FlexibleLOM (764302-B21)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zastrzeżony moduł (FlexibleLOM for Rack) • Podłączenie: 1x FlexibleLOM (PCIe 3.0 x8) • Złącze: 4x RJ-45 • Przekaz: 4x RJ-45 (100/1000/10GBase-T) • Chipset: Marvell/QLogic FastLinQ 57840S ...

2
od PLN 6515,00 (PLN 6515,000/sztuka)
Targus Thunderbolt 3 DV4K stacja dokująca, Thunderbolt 3 [gniazdko] (DOCK220EUZ)

Typ: adapter LAN, hub USB, adapter video • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x Thunderbolt 3 (gniazdko, 40Gb/s, USB-C z DisplayPort, USB PD 3.0 max. 85W), 1x Thunderbolt 3 (wtyczka przez przewód, 40Gb/s, USB-C z DisplayPort, ...

1
PLN 2554,00 (PLN 2554,000/sztuka)
DeLOCK USB-Hub, 7x USB-A 3.0, USB-B 3.0 [Buchse] (63669)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x USB-B 3.0 (gniazdko, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s, 1m Długość kabla) • Złącze: 7x USB-A 3.0 (gniazdko, przełączane ...

1
PLN 218,12 (PLN 218,120/sztuka)
Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock, USB-C 3.1 [Buchse] (40AY0090EU)

Typ: adapter LAN, hub USB, adapter video • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x USB-C 3.1 (gniazdko, 10Gb/s, USB-C z DisplayPort, USB PD max. 96W), 1x USB-C 3.1 (wtyczka przez przewód, 10Gb/s, 1m Długość kabla) • ...

4
od PLN 1068,56 (PLN 1068,560/sztuka)
AXAGON mini hub USB, 4x USB-A 3.0, USB-A 3.0 [wtyczka] (HUE-M1A)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s, 20cm Długość kabla) • Złącze: 4x USB-A 3.0 (gniazdko) • ...

1
PLN 96,63 (PLN 96,630/sztuka)
DeLOCK 2.5G adapter LAN, RJ-45, USB-A 3.0 [wtyczka] (66299)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s, 15cm Długość kabla) • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x ...

1
PLN 223,42 (PLN 223,420/sztuka)

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące.

* Ceny w Zloty w tym podatku VAT doliczając metode zapłaty i wysyłki. Cena zawiera koszty wysyłki i zapłaty przy wyborze "zapłata z wysyłką" do Polska. Koszty nie podane przez nas prosimy sprawdzić na stronie internetowej sprzedawcy. Jeżeli waluta odbiega od waluty sprzedawcy nasza strona używa kalkulacji która oblicza cenę według kursu dnia. Z tego mogą wynikać różnice cen w sklepach. Prosimy zauważyć że ceny są tylko migawką i mogą nie zawsze być aktualne przez opóźnienie techniczne. Zwłaszcza przy zwyżkach cen między naszym przejęciem i późniejszej wizycie na stronie ceny mogą się różnić. Sprzedawcy nie mają możliwości zmiany cen na naszej stronie. Prawidłowa cena jest ta, która się wyświetla na stronie sprzedawcy w momencie zakupu.