Polska (aktywne) UE Cenowarka (Polska) » Komputery » Sieci LAN/Modemy » Karty i adaptery sieciowe

Sieci LAN/Modemy » Karty i adaptery sieciowe

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    km
  • Wyszukiwanie ...
Producent:Allied Telesis (13) Apple (2) Asus (1) ASUS (2) Belkin (2) D-Link (3) Dell (6) DeLOCK (19) Digitus (5) Edimax (7) Exsys (2) Fantec (2) Fujitsu (9) Gembird (1) Hama (1) HP (30) i-tec (11) InLine (1) Intel (34) Intellinet (1) j5create (2) Kensington (2) Lenovo (16) Level One (8) Lindy (5) LogiLink (5) Longshine (1) Manhattan (2) Moshi (2) netis (2) Planet (3) Promise (6) QNAP (7) Sharkoon (3) Sitecom (2) Sonnet (5) StarTech (11) Supermicro (1) Synology (2) Thecus (1) TP-Link (5) TRENDnet (2) V7 (2) inne (17)
Typ:zestaw (17) adapter LAN (230) SAN-adapter (26) Transceivery (15)
Budowa:ExpressCard (1) zewn. przewodowe (102) moduł Mezzanine (6) PCIe mini Card (2) PCIe karta (122) PCI karta (22) zastrzeżony moduł (3) USB-stick (1) z zaślepka PCI (2) fullsize (1) halfsize (1) full-height (133) low-profile (117)
Podłączenie:PCIe 1.0 x1 (12) PCIe 1.0 x4 (7) PCIe 1.0 x8 (5) PCIe 2.0 x1 (7) PCIe 2.0 x4 (20) PCIe 2.0 x8 (33) PCIe 2.1 x1 (1) PCIe 2.1 x4 (10) PCIe 2.1 x8 (4) PCIe 3.0 x4 (1) PCIe 3.0 x8 (18) PCI-X (1) PCI 2.1 (6) PCI 2.2 (7) PCI 2.3 (6) USB-A 2.0 (17) USB-A 3.0 (40) Thunderbolt 2 (5) Thunderbolt 3 (5) SFP (15) SFP+ (14) PCI (22) PCIe (133) PCIe 1.0 (24) PCIe 2.0 (60) PCIe 2.1 (15) PCIe 3.0 (19) Thunderbolt (10) USB 2.0 (17) USB 3.0 (75) USB-A (57) USB Micro-B (1) USB-C (33)
Złącze:RJ-45 (179) SC-Duplex (9) ST-Duplex (2) LC-Duplex (27) CX4 (1) SFP (53) SFP+ (49) QSFP+ (3)
Szybkość transmisji RJ-45:10Base-T (10Mb/s) (154) 100Base-T (100Mb/s) (163) 1000Base-T (1Gb/s) (154) 2.5GBase-T (2.5Gb/s) (11) 5GBase-T (5Gb/s) (11) 10GBase-T (10Gb/s) (23)
Szybkość transmisji SFP:1Gb/s (4)
Szybkość transmisji SFP+:100Mb/s (1) 1Gb/s (16) 2Gb/s (15) 4Gb/s (18) 8Gb/s (19) 10Gb/s (28) 16Gb/s (6)
Kompatybilność:uniwersalny (185) Apple (2) Fujitsu (8) Synology (2) QNAP (2) ASUS (1) Cisco (3) Dell (4) HP (29) Lenovo (14) TP-Link (1) inne (12)
Waga do:do 10g (1) do 15g (2) do 20g (9) do 25g (16) do 30g (19) do 40g (33) do 50g (51) do 75g (78) do 100g (81) do 150g (92) do 200g (93) do 250g (96) do 300g (97) do 600g (101) do 1.5kg (104) brak danych (160)
Cechy szczególne:FCoE (19) obudowa metalowa (15) NVMe over Fibre Channel (3) hub USB (28) PXE-Bootrom (96) wechselbare osłona (107)
W porównaniu od:poniżej 2008 (19) od 2008 (245) od 2009 (241) od 2010 (235) od 2011 (225) od 2012 (215) od 2013 (197) od 2014 (177) od 2015 (145) od 2016 (113) od 2017 (71) od 2018 (37)
12 dodatkowe filtry wyświetl tylko popularne filtry Zresetuj filtr zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
12349 dalej »
Airtame Ethernet adapter, RJ-45, USB 2.0 Micro-B (AT-ETH)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB 2.0 Micro-B • Złącze: 1x RJ-45 • ...

1
PLN 186,45
Akasa USB-C do Ethernet adapter, RJ-45, USB-C 3.0 (AK-CBCA07-15BK)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (nie zdejmowany, 15cm Długość kabla) • Podłączenie: 1x USB-C 3.0 • Złącze: ...

1
PLN 113,02
Allied Telesis 2701, SC-Duplex, PCI 2.2 (AT-2701FXa/SC)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCI (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCI 2.2 • Złącze: 1x ...

1
PLN 442,80
Allied Telesis 2701, SC-Duplex, RJ-45, PCI 2.2 (AT-2701FTX/SC)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCI (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCI 2.2 • Złącze: 1x ...

1
PLN 425,21
Allied Telesis 2711, LC-Duplex, PCIe x1 (AT-2711FX/LC)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCIe 1.1 x1 • Złącze: 1x ...

2
od PLN 581,61
Allied Telesis 2711, SC-Duplex, PCIe x1 (AT-2711FX/SC)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCIe 1.1 x1 • Złącze: 1x ...

1
PLN 555,95
Allied Telesis 2711, ST-Duplex, PCIe x1 (AT-2711FX/ST)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCIe 1.1 x1 • Złącze: 1x ...

2
od PLN 399,00
Allied Telesis 2911, 2x LC-Duplex, PCIe x1 (AT-2911LX/2LC)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCIe 2.0 x1 • Złącze: 2x ...

1
PLN 1235,76
Allied Telesis 2911, 2x SFP, PCIe x1 (AT-2911SFP/2)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCIe 2.0 x1 • Złącze: 2x ...

2
od PLN 721,62
Allied Telesis 2911, LC-Duplex, PCIe x1 (AT-2911LX/LC)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCIe 2.0 x1 • Złącze: 1x ...

1
PLN 1301,94
Allied Telesis 2911, LC-Duplex, PCIe x1 (AT-2911SX/LC)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCIe 2.0 x1 • Złącze: 1x ...

1
PLN 1024,11
Allied Telesis 2911, SC-Duplex, PCIe x1 (AT-2911SX/SC)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCIe 2.0 x1 • Złącze: 1x ...

1
PLN 1024,11
Allied Telesis 2916, SC-Duplex, PCI 2.2 (AT-2916SX/SC)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCI (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCI 2.2 • Złącze: 1x ...

1
PLN 725,65
Allied Telesis 2916, SC-Duplex, PCI-X (AT-2931SX/SC)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCI (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCI 2.2 • Złącze: 1x ...

1
PLN 760,77
Allied Telesis 2973, 4x RJ-45, PCIe 2.0 x4 (AT-2973T/4)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x PCIe karta (full-height osłona) • Podłączenie: 1x PCIe 2.0 x4 • Złącze: 4x RJ-45 • Szybkość ...

1
PLN 1293,94
Apple USB Ethernet adapter, RJ-45, USB-A 2.0 (MB442*/A)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (nie zdejmowany, 10cm Długość kabla) • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 • Złącze: ...

2
od PLN 149,90
Apple USB Ethernet adapter, RJ-45, USB-A 2.0 (MC704ZM/A)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (nie zdejmowany, 10cm Długość kabla) • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 • Złącze: ...

7
od PLN 99,33
ASUS MCB-10G-2S, 2x SFP+, moduł Mezzanine (90SC05P0-M0UAY0)

Typ: LAN moduł • Budowa: 1x moduł Mezzanine • Podłączenie: 1x moduł Mezzanine (PCIe 3.0 x8) • Złącze: 2x SFP+ • ...

1
PLN 892,06
ASUS XG-C100C, RJ-45, PCIe x4 (90IG0440-MO0R00)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCIe 2.0 x4 • Złącze: 1x ...

1
PLN 493,48
Asustor AS-S10G, 2x SFP+, PCIe x8 (92G01-N10S0001)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x PCIe karta (low-profile osłona) • Podłączenie: 1x PCIe x8 • Złącze: 2x SFP+ • Szybkość ...

3
od PLN 1799,00
Belkin B2B048, RJ-45, USB-A 3.0 (B2B048)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 • Złącze: 1x RJ-45 • Szybkość ...

1
PLN 129,74
Belkin F2CU040btBLK, RJ-45, USB-C 3.0 (F2CU040btBLK)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (nie zdejmowany, 15cm Długość kabla) • Podłączenie: 1x USB-C 3.0 • Złącze: ...

1
PLN 138,99
Club 3D SenseVision CSV-1430, RJ-45, USB-A 3.0 (CSV-1430)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (nie zdejmowany, 6cm Długość kabla) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 • Złącze: ...

1
PLN 136,45
D-Link DGE-528T, RJ-45, PCI 2.3 (DGE-528T)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCI (wymienny śledź full-height/low-profile) • Podłączenie: 1x PCI 2.3 • Złącze: 1x RJ-45 ...

2
od PLN 34,85
D-Link DUB-1312, RJ-45, USB-A 3.0 (DUB-1312)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (nie zdejmowany, 13.5cm Długość kabla) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 • ...

12
od PLN 90,20
D-Link DUB-E100, RJ-45, USB-A 2.0 (DUB-E100)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 • Złącze: 1x RJ-45 • Szybkość ...

12
od PLN 58,22
Dell 470-ABBT, RJ-45, USB-A 3.0 (470-ABBT)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (nie zdejmowany, 15cm Długość kabla) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 • Złącze: ...

2
od PLN 129,56
Dell 470-ABND, RJ-45, USB-C 3.0 (470-ABND)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (nie zdejmowany, 15cm Długość kabla) • Podłączenie: 1x USB-C 3.0 • Złącze: ...

2
od PLN 136,94
Dell Emulex LPe12002, 2x LC-Duplex/Fibre Channel, PCIe 2.0 x8 (189GX/406-10691/406-BBGR)

Typ: SAN-adapter, transceiver, zestaw • Budowa: 1x PCIe karta (full-height osłona), 2x transceiver • Podłączenie: 1x PCIe 2.0 x8, 2x SFP+ • ...

1
PLN 4338,36
Dell Emulex LPe12002, 2x LC-Duplex/Fibre Channel, PCIe 2.0 x8 (8XX1K/406-10469/406-BBHB)

Typ: SAN-adapter, transceiver, zestaw • Budowa: 1x PCIe karta (low-profile osłona), 2x transceiver • Podłączenie: 1x PCIe 2.0 x8, 2x SFP+ • ...

1
PLN 4720,37
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2018 Preisvergleich Internet Services AG