Polska (aktywne) UE Cenowarka (Polska) » Komputery » Sieci LAN/Modemy » Karty i adaptery sieciowe

Sieci LAN/Modemy » Karty i adaptery sieciowe

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    km
  • Wyszukiwanie ...
Producent:Allied Telesis (19) Apple (2) ASUS (3) Asustor (1) Belkin (3) Club 3D (2) D-Link (4) Dell (9) DeLOCK (20) Digitus (8) Edimax (7) Eminent (3) Exsys (2) Fujitsu (10) Gembird (1) Hama (1) HP (33) i-tec (11) IBM (7) InLine (5) Intel (52) Intellinet (1) Lenovo (15) Level One (10) Lindy (7) Linksys (1) LogiLink (7) Longshine (3) M-Cab (2) Manhattan (3) QLogic (1) QNAP (2) RaidSonic (6) Sitecom (2) Sonnet (5) StarTech (34) Supermicro (1) Sweex (1) Synology (2) TP-Link (7) TRENDnet (11) inne (41)
Interfejs:Cardbus (1) Coaxial (1) ExpressCard/34 (2) ML2 (1) moduł Mezzanine (4) PCI (39) PCIe (178) PCIe mini Card (2) SCSI (1) Thunderbolt (12) USB (114) brak danych (10)
Interfejs USB:brak USB (252) USB-C 3.0 (35) USB-A 3.0 (58) USB-A 2.0 (20)
Interfejs PCIe:PCIe 2.0 x4 (35) PCIe 2.0 x8 (18) PCIe 2.0 x1 (2) PCIe 3.0 x4 (5) PCIe 3.0 x8 (15) PCIe x1 (48) PCIe x4 (30) PCIe x8 (24) brak danych (188)
Ilość portów:1x (225) 2x (100) 4x (28) brak danych (12)
Rodzaj portów:100Base-TX (34) 100Base-FX (12) 1000Base-T (187) 1000Base-SX (22) 1000Base-LX (2) 2.5GBase-T (9) 5GBase-T (10) 10GBase-T (60) 10GBase-SR (5) 10GBase-LR (1) 10GBase-KX4 (1) 10GBase-CX4 (1) 10GBase-BL (1) 40GBase (3) SFP (32) SFP+ (27) QSFP+ (3) Fibre Channel 8Gb/s (12) Fibre Channel 4Gb/s (2) Fibre Channel 16Gb/s (6)
Cechy szczególne:USB-C (39) low profile (124) hub USB (38) Bypass adapter (1)
Chipset:Aquantia (1) Broadcom (23) Intel (81) Marvell (3) Realtek (58) Tehuti (5)
W porównaniu od:poniżej 2008 (25) od 2008 (340) od 2009 (333) od 2010 (319) od 2011 (302) od 2012 (285) od 2013 (262) od 2014 (227) od 2015 (168) od 2016 (115) od 2017 (59) od 2018 (27)
4 dodatkowe filtry wyświetl tylko popularne filtry Zresetuj filtr zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
123413 dalej »
ASUS XG-C100C, 1x 10GBase-T/5GBase-T/2.5GBase-T, PCIe 2.0 x4 (90IG0440-MO0R00)

Złącze: 1x RJ-45 • Chipset: Aquantia AQtion AQC107 • Cechy szczególne: brak

3
od PLN 429,57
Edimax EN-9320TX-E, 1x 10GBase-T/5GBase-T/2.5GBase-T, PCIe 2.0 x4 (EN-9320TX-E)

Złącze: 1x RJ-45 (100M/1G/2.5G/5G/10GBase-T) • Chipset: Tehuti TN9510 • Cechy szczególne: VLAN, w tym low profile osłona, 16K Jumboframes

2
od PLN 428,00
Planet ENW-9801, 1x 10GBase, PCIe 2.0 x4 (ENW-9801)

Złącze: 1x LC (SFP+) • Cechy szczególne: VLAN (802.1q), low profile

5
od PLN 679,00
Synology E10G15-F1, 1x 10GBase SFP+, PCIe 3.0 x4

Złącze: 1x SFP+ • Cechy szczególne: VLAN • Gwarancja: pięć lat

6
od PLN 588,67
Synology E10G17-F2, 2x 10GBase SFP+, PCIe 3.0 x8

Złącze: 2x SFP+ • Cechy szczególne: VLAN • Gwarancja: pięć lat

4
od PLN 1163,33
TP-Link TG-3468, 1x 1000Base-T, PCIe x1

Złącze: 1x RJ-45 • Chipset: RealTek RTL8168B • Cechy szczególne: Wake on LAN, Vlan

14
od PLN 37,00
1
PLN 116,96
Allied Telesis AT-2701FTX/SC, 1x 100Base-FX/100Base-TX, PCI

Złącze: 1x RJ-45/1x SC • Chipset: AMD AM79C976 • Cechy szczególne: Wake on LAN, VLan, BootRom, low profile

1
PLN 411,38
Allied Telesis AT-2701FTXa/SC, 2x 100Base-FX/1x 100Base-TX, 32bit PCI 66MHz

Złącze: 2x ST, 1x RJ-45 • Cechy szczególne: Wake on LAN, VLan, BootRom, obsługuje IPv6

2
od PLN 508,09
Allied Telesis AT-2701FTXa/ST, 2x 100Base-FX/1x 100Base-TX, 32bit PCI 66MHz

Złącze: 2x ST, 1x RJ-45 • Cechy szczególne: Wake on LAN, VLan, BootRom, obsługuje IPv6

1
PLN 450,08
Allied Telesis AT-2701FXa/SC, 1x 100Base-FX, PCI

Złącze: 1x SC • Chipset: Realtek 8139 • Cechy szczególne: Wake on LAN, VLan, BootRom, obsługuje IPv6, low profile

2
od PLN 479,70
Allied Telesis AT-2711FX/LC, 1x 100Base-FX, PCIe x1

Złącze: 1x LC • Chipset: Broadcom BCM57762 • Cechy szczególne: Wake on LAN, BootRom, low profile • Gwarancja: dwa lata

1
PLN 646,85
Allied Telesis AT-2711FX/SC, 1x 100Base-FX, PCIe x1

Złącze: 1x SC • Chipset: Broadcom BCM57762 • Cechy szczególne: Wake on LAN, BootRom, low profile

2
od PLN 513,61
Allied Telesis AT-2711FX/ST, 1x 100Base-FX, PCIe x1

Złącze: 1x ST • Chipset: Broadcom BCM57762 • Cechy szczególne: Wake on LAN, BootRom, low profile

3
od PLN 186,45
Allied Telesis AT-2712FX, 1x 100Base-FX, PCIe x1

Złącze: 1x SC • Cechy szczególne: Wake on LAN, obsługuje IPv6, low profile

1
PLN 677,44
Allied Telesis AT-2814FX, 1x 100Base-FX, ExpressCard/34

Złącze: 1x SC • Cechy szczególne: Wake on LAN, obsługuje IPv6

1
PLN 809,26
Allied Telesis AT-2911LX/2LC, 2x LC-Duplex, 2x 1000Base-LX, PCIe x1

Złącze: 2x LC • Cechy szczególne: VLan, obsługuje IPv6

1
PLN 1569,54
Allied Telesis AT-2911LX/LC, LC-Duplex, 1x 1000Base-LX, PCIe x1

Złącze: 1x LC-Duplex • Cechy szczególne: IPv6 • Gwarancja: dwa lata

1
PLN 1659,11
Allied Telesis AT-2911SX/LC, 1x 1000Base-SX, PCIe x1

Złącze: 1x LC • Cechy szczególne: VLan, obsługuje IPv6

1
PLN 1080,96
Allied Telesis AT-2911SX/SC, 1x 1000Base-SX, PCIe x1

Złącze: 1x SC • Cechy szczególne: IPv6 • Gwarancja: dwa lata

2
od PLN 872,68
Allied Telesis AT-2916SX/LC, 1x 1000Base-SX, 64bit PCI 66MHz

Złącze: 1x LC • Chipset: Broadcom BCM5703S • Cechy szczególne: Wake on LAN, VLan, BootRom

1
PLN 754,65
Allied Telesis AT-2916SX/SC, 1x 1000Base-SX, 64bit PCI 66MHz

Złącze: 1x SC • Chipset: Broadcom BCM5703S • Cechy szczególne: Wake on LAN, VLan, BootRom

2
od PLN 661,21
Allied Telesis AT-2931SX/LC, 1x 1000Base-SX, 64bit PCI-X

Złącze: 1x LC • Chipset: Broadcom BCM5703S • Cechy szczególne: VLan, BootRom

1
PLN 360,94
Allied Telesis AT-2931SX/SC, 1x 1000Base-SX, 64bit PCI-X

Złącze: 1x SC • Chipset: Broadcom BCM5703S • Cechy szczególne: VLan, BootRom

1
PLN 749,40
Allied Telesis AT-2973SX/LC-001, 2x 1000Base-SX, PCIe x4

Złącze: 2x LC • Cechy szczególne: VLAN, BootRom

1
PLN 2152,45
Allied Telesis AT-2973T/4, 4x 1000Base-T, PCIe x4

Złącze: 4x RJ-45 • Chipset: Broadcom BCM5709S • Cechy szczególne: VLan, iSCSI

1
PLN 1476,79
1
PLN 332,06
9
od PLN 129,00
ASUS MCB-10G-2S, 2x 10GBase SFP+, moduł Mezzanine (90SC05P0-M0UAY0)

Złącze: 2x SFP+ • Chipset: Broadcom BCM57840S • Cechy szczególne: moduł Mezzanine

1
PLN 892,42
ASUS PEB-10G/57840-2T, 2x 10GBase-T, PCIe 3.0 x8 (90SC0670-M0UAY0)

Złącze: 2x RJ-45 • Chipset: Broadcom BCM57840S • Cechy szczególne: low profile

1
PLN 993,82
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2018 Preisvergleich Internet Services AG