Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Adaptery i huby

Sieć » Adaptery i huby

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Sklepy z [i]
  • W pobliżu
    km
  • Wyszukiwanie ...
Producent:Akasa (10) Alfa Network (2) Allied Telesis (14) Apple (2) ASUS (26) ATEN (3) ATTO (1) AVM (14) Belkin (9) Broadcom (3) Cisco (29) Club 3D (4) Conceptronic (7) D-Link (24) Dell (13) DeLOCK (45) devolo (34) Digitus (45) Dynamode (4) Edimax (27) Ednet (6) Eminent (2) Exsys (6) Fantec (3) Fujitsu (10) Gembird (3) Gigabyte (1) Hama (15) HP/HPE (71) Huawei (1) i-tec (20) InLine (12) Intel (71) Intellinet (2) Inter-Tech (13) IOGEAR (1) j5create (2) Kensington (6) Lancom (1) LC-Power (5) Lenovo (23) Level One (27) Lindy (13) Linksys (8) LMP (2) LogiLink (55) Longshine (3) Manhattan (12) Mellanox (11) MikroTik (11) Moshi (2) Netgear (17) netis (9) Planet (3) Promise (6) QNAP (14) RaidSonic (38) Sharkoon (8) SilverStone (5) Sitecom (7) Sonnet (3) Speedlink (7) StarTech (64) Supermicro (8) Sweex (3) Synology (4) Targus (5) Tenda (13) Thecus (1) TP-Link (44) TRENDnet (15) Trust (5) Ubiquiti (20) Ultron (2) V7 (2) Wentronic (8) ZyXEL (10) inne (53)
Kategoria:RJ-45 (349) WLAN (178) USB (291) Powerline (85) Bluetooth (56) włókna szklane (224) światłowód (224) Konwertery (7) Transceivery (161) WPAN (56) PAN (291) inne (45)
Typ:zestaw (79) adapter LAN (337) SAN-Adaptery (32) LAN-Transceivery (125) LAN-DAC (46) WAN-Adaptery (2) Adaptery WLAN (178) moduł WiFi (1) WLAN-Repeatery (1) WPAN-Adaptery (57) hub USB (291) PAN-Hub (291) Powerline-Adaptery (85)
Budowa:ExpressCard (2) zewn. przewodowe (390) M.2 moduł (18) moduł Mezzanine (17) mini PCI Card (1) PCIe mini Card (7) PCIe karta (222) PCI karta (27) zastrzeżony moduł (5) USB-stick (165) z zaślepka PCI (2) fullsize (5) halfsize (2) full height (228) low profile (202) samodzielny (2) Transceivery (125) LAN-DAC (46) Gniazdka-Adaptery (81) szyna DIN (9)
Podłączenie:PCIe 1.0 x1 (54) PCIe 1.0 x2 (3) PCIe 1.0 x4 (9) PCIe 1.0 x8 (4) PCIe 2.0 x1 (10) PCIe 2.0 x4 (34) PCIe 2.0 x8 (47) PCIe 2.1 x1 (2) PCIe 2.1 x4 (16) PCIe 2.1 x8 (6) PCIe 3.0 x4 (4) PCIe 3.0 x8 (41) PCIe 3.0 x16 (6) PCIe 4.0 x16 (1) Intel CNVi (3) PCI 2.1 (7) PCI 2.2 (10) PCI 2.3 (5) USB-A 1.1 (2) USB-A 2.0 (246) USB-A 3.0 (178) USB-C 2.0 (3) USB-C 3.1 (2) Thunderbolt 2 (5) Thunderbolt 3 (7) SFP (46) SFP+ (110) QSFP+ (11) XFP (6) PCI (27) mini PCI (1) PCIe (255) PCIe 1.0 (67) PCIe 2.0 (91) PCIe 2.1 (24) PCIe 3.0 (51) PCIe 4.0 (1) Thunderbolt (12) USB 2.0 (255) USB 3.0 (273) USB 3.1 (2) USB-A (426) USB Micro-B (48) USB mini-B (17) USB-C (90) RJ-45 (86)
Złącze:Bluetooth 2.0 (5) Bluetooth 2.1 (5) Bluetooth 3.0 (1) Bluetooth 4.0 (29) Bluetooth 4.2 (5) Bluetooth 5.0 (7) Bluetooth (52) WLAN 802.11a (100) WLAN 802.11b (173) WLAN 802.11g (173) WLAN 802.11n (Wi-Fi 4) (175) WLAN 802.11ac (Wi-Fi 5) (91) WLAN 802.11d (13) WLAN 802.11e (15) WLAN 802.11h (30) WLAN 802.11i (13) WLAN 802.11k (7) WLAN 802.11r (7) WLAN 802.11v (7) WLAN 802.11w (13) WLAN 802.11 (178) RJ-45 (262) SC-Duplex (10) ST-Duplex (2) LC-Simplex (13) LC-Duplex (120) SFP (78) SFP+ (74) SFP28 (2) QSFP+ (7) QSFP28 (7) HomePlug AV2 (63) HomePlug AV (19) G.hn (3) gniazdko F/Coaxial (1)
Netzwerkports łącznie:0 (537) 1 (334) 2 (128) 3 (3) 4 (33) zestaw (73)
Netzwerkports łącznie od:poniżej 1 (537) od 1 (498) od 2 (164) od 3 (36) od 4 (33) brak danych (73)
Netzwerkports łącznie do:do 1 (334) do 2 (462) do 3 (465) do 4 (498) brak danych (610)
RJ-45 Netzwerkports od:od 0 (1028) od 1 (286) od 2 (85) od 3 (28) od 4 (25) brak danych (80)
RJ-45 Netzwerkports do:do 1 (201) do 2 (258) do 3 (261) do 4 (286) brak danych (822)
SFP Netzwerkports od:poniżej 1 (1022) od 1 (6) od 2 (3) brak danych (80)
SFP Netzwerkports do:do 1 (3) do 2 (6) brak danych (1102)
SFP+ Netzwerkports od:poniżej 1 (974) od 1 (54) od 2 (41) od 4 (5) brak danych (80)
SFP+ Netzwerkports do:do 1 (13) do 2 (49) do 4 (54) brak danych (1054)
Szybkość transmisji 2.4GHz WLAN:od 54Mb/s (172) od 150Mb/s (171) od 300Mb/s (101) od 450Mb/s (11) od 600Mb/s (8) od 1Gb/s (1) brak danych (936)
Szybkość transmisji 5GHz WLAN:od 150Mb/s (97) od 300Mb/s (96) od 433Mb/s (91) od 450Mb/s (60) od 867Mb/s (59) od 1.3Gb/s (16) od 1.733Gb/s (8) brak danych (1011)
Szybkość transmisji RJ-45:10Base-T (10Mb/s) (297) 100Base-T (100Mb/s) (324) 1000Base-T (1Gb/s) (267) 2.5GBase-T (2.5Gb/s) (19) 5GBase-T (5Gb/s) (19) 10GBase-T (10Gb/s) (76)
Szybkość transmisji SFP:1Gb/s (4)
Szybkość transmisji SFP+:100Mb/s (1) 1Gb/s (21) 2Gb/s (16) 4Gb/s (21) 8Gb/s (22) 10Gb/s (50) 16Gb/s (8) 32Gb/s (1)
Szybkość transmisji SFP28:1Gb/s (2) 10Gb/s (2) 25Gb/s (2)
Szybkość transmisji QSFP+:1Gb/s (1) 10Gb/s (7) 40Gb/s (7) 56Gb/s (1)
Szybkość transmisji QSFP28:1Gb/s (7) 10Gb/s (7) 25Gb/s (7) 40Gb/s (7) 50Gb/s (7) 100Gb/s (5)
Szybkość transmisji InfiniBand:SDR (2) DDR (2) QDR (2) FDR (3) EDR (2)
Szybkość transmisji Powerline od:od 200Mb/s (85) od 500Mb/s (80) od 600Mb/s (57) od 1000Mb/s (53) od 1200Mb/s (33) od 1800Mb/s (5) od 2000Mb/s (2) od 2400Mb/s (1) brak danych (1023)
Szybkość transmisji Powerline do:do 200Mb/s (5) do 500Mb/s (28) do 600Mb/s (32) do 1000Mb/s (52) do 1200Mb/s (80) do 1800Mb/s (82) do 2000Mb/s (84) do 2400Mb/s (85) brak danych (1023)
połączenie Bluetooth:klasa 1 (10) klasa 2 (18) Bluetooth Low Energy (47) Enhanced Data Rate (39) HighSpeed (12) SingleMode (9) DualMode (29)
połączenie WLAN:1x antena (134) 2x antena (21) 3x antena (3) 4x antena (3) zintegrowany (93) pojedynczo ukierunkowane (53) nie zdejmowany (14) 2x elektrycznie (64) 3x elektrycznie (6) 4x elektrycznie (1) 1x RP-SMA złącze antenowe (24) 2x RP-SMA złącze antenowe (22) 3x RP-SMA złącze antenowe (3) 4x RP-SMA złącze antenowe (2) 1x MHF/U.FL złącze antenowe (1) 2x MHF/U.FL złącze antenowe (19) 2x MMCX złącze antenowe (2) 3x MMCX złącze antenowe (1)
połączenie Powerline:HomePlug AV2 (63) HomePlug AV (19) G.hn (3) gniazdko F/Coaxial (1)
Kompatybilność:uniwersalny (711) Apple (3) Fujitsu (7) Synology (4) QNAP (8) ASUS (1) Cisco (20) D-Link (1) Dell (12) HP (61) Juniper (4) Lancom (1) Lenovo (21) Level One (2) Mellanox (2) MikroTik (2) Netgear (7) TP-Link (4) Ubiquiti (12) Zyxel (13) inne (202)
Waga do:do 5g (65) do 10g (80) do 15g (91) do 20g (130) do 25g (150) do 30g (170) do 40g (219) do 50g (263) do 75g (339) do 100g (366) do 150g (417) do 200g (437) do 250g (448) do 300g (453) do 400g (461) do 500g (464) do 600g (471) do 700g (472) do 900g (475) do 1.5kg (477) brak danych (631)
Cechy szczególne:FCoE (37) obudowa metalowa (110) NVMe over Fibre Channel (6) hub USB (291) PXE-Bootrom (152) wechselbare osłona (189) Intel Wireless Display (16) TPC/DFS (31) WPS-przycisk (65) Audio-Video Bridging (8) 802.1Qav (3) zintegrowane gniazdko (49)
W porównaniu od:poniżej 2008 (34) od 2008 (1074) od 2009 (1066) od 2010 (1027) od 2011 (987) od 2012 (932) od 2013 (854) od 2014 (761) od 2015 (619) od 2016 (462) od 2017 (317) od 2018 (184) od 2019 (17)
27 dodatkowe filtry wyświetl tylko popularne filtry Zresetuj filtr zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
123437 dalej »
ASUS XG-C100C, RJ-45, PCIe x4 (90IG0440-MO0R00)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 2.0 x4 • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (100/1000/2.5G/5G/10GBase-T) • Zasilanie: zasilanie ...

11
od PLN 426,23
Intel Dualtaśma Wireless-AC 9560 z vPro, 2.4GHz/5GHz WLAN, Bluetooth 5.0, M.2/A-E-Key CNVi (9560.NGWG)

Typ: Adaptery WLAN, WPAN-Adaptery • Budowa: 1x M.2 moduł 2230 • Podłączenie: 1x M.2/A-E-Key (Intel CNVi) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac (1x 2.4GHz lub 1x 5GHz, w tym 802.11d/e/i/h/w/r/v/k/mc), 1x Bluetooth 5.0 (LE), ...

2
od PLN 76,90
Intel Gigabit CT Desktop, RJ-45, PCIe 1.1 x1, retail (EXPI9301CT)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 1.1 x1 • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (10/100/1000Base-T) • Zasilanie: zasilanie tylko ...

3
od PLN 136,98
Intel X540-T2, 2x RJ-45, PCIe 2.1 x8, bulk (X540T2BLK)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 2.1 x8 • Złącze: 2x RJ-45 • Przekaz: 2x RJ-45 (100/1000/10GBase-T) • Zasilanie: zasilanie tylko ...

5
od PLN 1348,56
Dell Intel X540 DP, 2x RJ-45, PCIe 1.1 x8 (540-BBDU)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 1.1 x8 • Złącze: 2x RJ-45 • Przekaz: 2x RJ-45 (100/1000/10GBase-T) • Zasilanie: zasilanie tylko ...

2
od PLN 660,86
Digitus DN-1001J, RJ-45, PCI 2.2

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x PCI karta (full height osłona) • Podłączenie: 1x PCI 2.2 • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (10/100Base-T) • Zasilanie: zasilanie tylko przez Podłączenie • Chipset: Realtek ...

7
od PLN 21,06
Edimax EW-7822PIC, 2.4GHz/5GHz WLAN, PCIe x1

Typ: Adaptery WLAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe x1 • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac (1x 2.4GHz lub 1x 5GHz), 1x wzmacniacz nadajnika (2x ...

1
PLN 262,76
Intel Dualtaśma Wireless-AC 9560 bez vPro, 2.4GHz/5GHz WLAN, Bluetooth 5.0, M.2/A-E-Key CNVi (9560.NGWG.NV)

Typ: Adaptery WLAN, WPAN-Adaptery • Budowa: 1x M.2 moduł 2230 • Podłączenie: 1x M.2/A-E-Key (Intel CNVi) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac (1x 2.4GHz lub 1x 5GHz, w tym 802.11d/e/i/h/w/r/v/k/mc), 1x Bluetooth 5.0 (LE), ...

2
od PLN 44,49
Intel X540-T1, RJ-45, PCIe 2.1 x8, bulk (X540T1BLK)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 2.1 x8 • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (100/1000/10GBase-T) • Zasilanie: zasilanie tylko ...

1
PLN 1439,00
Intel X540-T1, RJ-45, PCIe 2.1 x8, retail (X540T1)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 2.1 x8 • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (100/1000/10GBase-T) • Zasilanie: zasilanie tylko ...

3
od PLN 1743,71
Intel X540-T2, 2x RJ-45, PCIe 2.1 x8, retail (X540T2)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCIe (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCIe 2.1 x8 • Złącze: 2x RJ-45 • Przekaz: 2x RJ-45 (100/1000/10GBase-T) • Zasilanie: zasilanie tylko ...

1
PLN 3179,00
Level One FNC-0104FX, SC-Duplex, PCI 2.1

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x karta PCI (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCI 2.1 • Złącze: 1x SC-Duplex • Przekaz: 1x SC-Duplex (100Base-FX 1310nm 62.5/125µm MM OM1 2km, ...

3
od PLN 125,11
LogiLink UA0025C, RJ-45, USB-A 2.0 [wtyczka]

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka, 480Mb/s) • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (10/100Base-T) • Zasilanie: zasilanie tylko przez Podłączenie • Chipset: Asix MCS7832 ...

7
od PLN 49,60
Netgear Nighthawk AC1900, 2.4GHz/5GHz WLAN, USB-A 3.0 [wtyczka] (A7000-100)

Typ: Adaptery WLAN • Budowa: 1x USB-stick, 1x zewn. przewodowe (Adaptery) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 (wtyczka, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac (1x 2.4GHz lub 1x 5GHz, ...

5
od PLN 311,66
Netgear RangeMax Wireless-N WNDA3100 V2, 2.4GHz/5GHz WLAN, USB-A 2.0 [wtyczka] (WNDA3100-200)

Typ: Adaptery WLAN • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n (1x 2.4GHz lub 1x 5GHz, WPS-przycisk), 1x wzmacniacz nadajnika, 1x antena (zintegrowany, 2x elektrycznie) • ...

2
od PLN 97,74
TP-Link AC600 Dualtaśma, 2.4GHz/5GHz WLAN, USB-A 2.0 [wtyczka] (Archer T2U)

Typ: Adaptery WLAN • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac (1x 2.4GHz lub 1x 5GHz), 1x wzmacniacz nadajnika, 1x antena (zintegrowany) • Przekaz: 1x 2.4GHz WLAN ...

19
od PLN 56,90
3Com OfficeConnect Wireless Notebook Adapter, Cardbus (3CRXJK10075)

Wireless: WLAN 802.11b/g • Szybkość transmisji: 108Mbps (2.4GHz) • Bezpieczeństwo: 128/192/256bit WEP, WPA • Interfejs: Cardbus

1
PLN 260,00
4World 10242, Bluetooth 4.0, USB-A 2.0 [wtyczka]

Typ: WPAN-Adaptery • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka) • Złącze: 1x Bluetooth 4.0 (LE, klasa 1, EDR, DualMode) • Przekaz: 1x Bluetooth 4.0 • Zasilanie: zasilanie tylko przez Podłączenie • ...

3
od PLN 27,90
Acer USB-A to Ethernet adapter Cable, RJ-45, USB 2.0 [wtyczka] (NP.CAB1A.016)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka przez przewód, 480Mb/s) • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (10/100Base-T) • Zasilanie: ...

1
PLN 112,00
Acer USB-C to Ethernet adapter Cable - ACB710, RJ-45, USB 2.0 [wtyczka] (NP.CAB1A.017)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-C 2.0 (wtyczka przez przewód, 480Mb/s) • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (10/100Base-T) • Zasilanie: ...

3
od PLN 129,99
[PL] Electro.pl oraz 1 inny sklep
Airtame Ethernet adapter, RJ-45, USB 2.0 Micro-B [wtyczka] (AT-ETH)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB 2.0 Micro-B (wtyczka przez przewód, 480Mb/s) • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (10/100Base-T) • ...

2
od PLN 158,01
Akasa Bullet hub USB, 4x USB-A 3.0, USB 3.0 Micro-B [gniazdko] (AK-HB-06BK)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x USB 3.0 Micro-B (gniazdko, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 4x USB-A 3.0 (gniazdko) • Przekaz: 4x USB-A 3.0 (gniazdko, 5Gb/s) • ...

4
od PLN 87,20
Akasa Connect 4SV hub USB, 4x USB-A 3.0, USB 3.0 Micro-B [gniazdko] (AK-HB-10BK)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x USB 3.0 Micro-B (gniazdko, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 4x USB-A 3.0 (gniazdko) • Przekaz: 4x USB-A 3.0 (gniazdko, 5Gb/s) • ...

2
od PLN 105,00
Akasa Connect 4SX hub USB, 4x USB-A 3.0, USB-A 3.0 [wtyczka] (AK-HB-08BK)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 4x USB-A 3.0 (gniazdko) • Przekaz: 4x USB-A 3.0 (gniazdko, 5Gb/s) ...

1
PLN 80,14
Akasa Connect 7 EX hub USB, 5x USB-A 3.0, USB 3.0 Micro-B [gniazdko] (AK-HB-11BK)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x USB 3.0 Micro-B (gniazdko, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 5x USB-A 3.0 (gniazdko), 2x USB-A złącze do ładowania ...

1
PLN 205,89
Akasa Connect 7+ hub USB, 7x USB-A 2.0, USB 2.0 Micro-B [gniazdko] (AK-HB-09BK)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x USB 2.0 Micro-B (gniazdko, 480Mb/s), 1x USB-A 2.0 (wtyczka przez przewód, 480Mb/s) • Złącze: 7x USB-A 2.0 (gniazdko) • Przekaz: 7x USB-A 2.0 (gniazdko, 480Mb/s) • ...

1
PLN 102,89
Akasa Elite 10EX hub USB, 8x USB-A 3.0, USB-B 3.0 [gniazdko] (AK-HB-15BK)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x USB-B 3.0 (gniazdko, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 8x USB-A 3.0 (gniazdko), 2x USB-A złącze do ładowania (gniazdko) • ...

1
PLN 426,94
Akasa Elite 4EX hub USB, 3x USB-A 3.0, USB-B 3.0 [gniazdko] (AK-HB-13BK)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x USB-B 3.0 (gniazdko, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 3x USB-A 3.0 (gniazdko), 1x USB-A złącze do ładowania (gniazdko) • ...

1
PLN 197,89
Akasa Elite 7EX hub USB, 5x USB-A 3.0, USB-B 3.0 [gniazdko] (AK-HB-14BK)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x USB-B 3.0 (gniazdko, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 5x USB-A 3.0 (gniazdko), 2x USB-A złącze do ładowania (gniazdko) • ...

1
PLN 303,89
Akasa Type-C power delivery adapter hub USB, 2x USB-A 3.0, USB-C [wtyczka] (AK-CBCA08-15BK)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-C 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s, USB PD, 15cm Długość kabla) • Złącze: 2x USB-A 3.0 ...

1
PLN 237,47
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2019 Preisvergleich Internet Services AG