Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Adaptery i huby

Sieć » Adaptery i huby

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Sklepy z [i]
  • W pobliżu
    km
  • Wyszukiwanie ...
Producent:Akasa (23) Alfa Network (2) Allied Telesis (13) Apple (4) ASUS (25) ATEN (3) ATTO (1) AVM (12) Belkin (10) Broadcom (4) Cisco (29) Club 3D (5) Conceptronic (11) D-Link (26) Dell (15) DeLOCK (92) devolo (35) Digitus (49) Dynamode (3) Edimax (27) Ednet (9) Eminent (3) Exsys (6) Fantec (2) Fujitsu (12) Gembird (8) Gigabyte (1) Hama (39) HP/HPE (64) Huawei (3) i-tec (23) InLine (24) Intel (71) Intellinet (2) Inter-Tech (19) IOGEAR (1) j5create (4) Kensington (6) Lancom (1) LC-Power (12) Lenovo (22) Level One (29) Lindy (18) Linksys (7) LMP (2) LogiLink (65) Longshine (3) Manhattan (15) Mellanox (21) MikroTik (10) Moshi (2) Netgear (15) netis (7) Planet (3) Promise (5) QNAP (13) RaidSonic (48) Sharkoon (9) SilverStone (10) Sitecom (5) SMC (1) Sonnet (7) Speedlink (9) StarTech (78) Supermicro (7) Sweex (5) Synology (4) Targus (5) Tenda (12) Thecus (1) TP-Link (46) TRENDnet (17) Trust (10) Ubiquiti (15) Ultron (5) V7 (2) Wentronic (13) ZyXEL (14) inne (183)
Kategoria:RJ-45 (358) WLAN (179) USB (398) Powerline (85) Bluetooth (61) włókna szklane (228) światłowód (228) Konwertery (5) Transceivery (163) WPAN (61) PAN (398) inne (275)
Typ:zestaw (78) Czytniki kart pamięci (330) adapter LAN (342) SAN-Adaptery (33) LAN-Transceivery (130) LAN-DAC (39) WAN-Adaptery (2) Adaptery WLAN (177) moduł WiFi (1) WLAN-Repeatery (1) WPAN-Adaptery (63) hub USB (396) PAN-Hub (394) Powerline-Adaptery (85)
Budowa:ExpressCard (5) zewn. przewodowe (523) M.2 moduł (20) moduł Mezzanine (19) mini PCI Card (1) PCIe mini Card (8) PCIe karta (226) PCI karta (27) zastrzeżony moduł (4) USB-stick (264) z zaślepka PCI (2) fullsize (4) halfsize (4) full height (238) low profile (210) samodzielny (2) Transceivery (130) LAN-DAC (39) Gniazdka-Adaptery (79) szyna DIN (9)
Podłączenie:PCIe 1.0 x1 (54) PCIe 1.0 x2 (3) PCIe 1.0 x4 (9) PCIe 1.0 x8 (2) PCIe 2.0 x1 (14) PCIe 2.0 x4 (33) PCIe 2.0 x8 (44) PCIe 2.1 x1 (2) PCIe 2.1 x4 (15) PCIe 2.1 x8 (6) PCIe 3.0 x4 (11) PCIe 3.0 x8 (44) PCIe 3.0 x16 (7) PCIe 4.0 x8 (1) PCIe 4.0 x16 (2) Intel CNVi (3) PCI 2.1 (6) PCI 2.2 (11) PCI 2.3 (5) USB 2.0 Micro-B (2) USB-A 1.1 (2) USB-A 2.0 (327) USB-A 3.0 (280) USB-C 2.0 (8) USB-C 3.1 (5) Thunderbolt 1 (1) Thunderbolt 2 (7) Thunderbolt 3 (6) SFP (45) SFP+ (113) QSFP+ (9) XFP (6) PCI (28) mini PCI (1) PCIe (264) PCIe 1.0 (65) PCIe 2.0 (91) PCIe 2.1 (23) PCIe 3.0 (62) PCIe 4.0 (3) Thunderbolt (14) USB 2.0 (385) USB 3.0 (443) USB 3.1 (5) USB-A (610) USB Micro-B (116) USB mini-B (24) USB-C (151) RJ-45 (86)
Złącze:Bluetooth 2.0 (6) Bluetooth 2.1 (4) Bluetooth 3.0 (1) Bluetooth 4.0 (30) Bluetooth 4.2 (5) Bluetooth 5.0 (9) Bluetooth (55) USB-C 3.1 (2) USB-C 3.0 (13) USB-C (23) USB-A 3.1 (4) USB-A 3.0 (262) USB-A 2.0 (146) USB-A (395) USB 2.0 złącze wtykowe 9-pinowe (1) WLAN 802.11a (101) WLAN 802.11b (174) WLAN 802.11g (174) WLAN 802.11n (Wi-Fi 4) (174) WLAN 802.11ac (Wi-Fi 5) (92) WLAN 802.11ax (Wi-Fi 6) (2) WLAN 802.11d (15) WLAN 802.11e (16) WLAN 802.11h (31) WLAN 802.11i (13) WLAN 802.11k (7) WLAN 802.11r (7) WLAN 802.11v (7) WLAN 802.11w (13) WLAN 802.11 (177) RJ-45 (262) SC-Duplex (10) ST-Duplex (3) LC-Simplex (12) LC-Duplex (116) SFP (79) SFP+ (75) SFP28 (8) QSFP+ (8) QSFP28 (9) HomePlug AV2 (59) HomePlug AV (22) G.hn (4) gniazdko F/Coaxial (1)
Karty pamięci-Sloty:microSD (245) miniSD (1) SD-Card (240) RFID (9) Smartcard (22) MMC (4) xD-Picture Card (84) SmartMedia (5) XQD (3) CFexpress (1) CompactFlash (142) CFast (11)
Netzwerkports łącznie:0 (867) 1 (342) 2 (128) 3 (3) 4 (31) zestaw (71)
Netzwerkports łącznie od:poniżej 1 (867) od 1 (504) od 2 (162) od 3 (34) od 4 (31) brak danych (71)
Netzwerkports łącznie do:do 1 (342) do 2 (470) do 3 (473) do 4 (504) brak danych (938)
RJ-45 Netzwerkports od:od 0 (1363) od 1 (288) od 2 (77) od 3 (27) od 4 (24) brak danych (79)
RJ-45 Netzwerkports do:do 1 (211) do 2 (261) do 3 (264) do 4 (288) brak danych (1154)
SFP Netzwerkports od:poniżej 1 (1351) od 1 (12) od 2 (7) brak danych (79)
SFP Netzwerkports do:do 1 (5) do 2 (12) brak danych (1430)
SFP+ Netzwerkports od:poniżej 1 (1310) od 1 (53) od 2 (41) od 4 (5) brak danych (79)
SFP+ Netzwerkports do:do 1 (12) do 2 (48) do 4 (53) brak danych (1389)
USB-A 2.0 Verbindungen od:od 1x (143) od 2x (110) od 3x (105) od 4x (86) od 5x (27) od 6x (26) od 7x (24) od 10x (7) od 13x (3) od 20x (2) brak danych (1299)
USB-A 2.0 Verbindungen do:do 1x (33) do 2x (38) do 3x (57) do 4x (116) do 5x (117) do 6x (119) do 7x (136) do 10x (140) do 13x (141) ponad 20x (2) brak danych (1299)
USB 3.0 Verbindungen od:od 1x (264) od 2x (233) od 3x (207) od 4x (142) od 5x (37) od 6x (34) od 7x (33) od 8x (9) od 10x (6) od 13x (1) brak danych (1178)
USB 3.0 Verbindungen do:do 1x (31) do 2x (57) do 3x (122) do 4x (227) do 5x (230) do 6x (231) do 7x (255) do 8x (258) do 10x (263) do 13x (264) brak danych (1178)
USB-A 3.0 Verbindungen od:od 1x (262) od 2x (231) od 3x (198) od 4x (132) od 5x (37) od 6x (33) od 7x (32) od 8x (9) od 10x (6) od 13x (1) brak danych (1180)
USB-A 3.0 Verbindungen do:do 1x (31) do 2x (64) do 3x (130) do 4x (225) do 5x (229) do 6x (230) do 7x (253) do 8x (256) do 10x (261) do 13x (262) brak danych (1180)
USB-C 3.0 Verbindungen od:od 1x (13) od 2x (4) brak danych (1429)
USB-C 3.0 Verbindungen do:do 1x (9) do 2x (13) brak danych (1429)
USB 3.1 Verbindungen od:od 2x (5) od 4x (3) brak danych (1437)
USB 3.1 Verbindungen do:do 2x (2) do 4x (5) brak danych (1437)
USB-A 3.1 Verbindungen od:od 2x (4) od 4x (2) brak danych (1438)
USB-A 3.1 Verbindungen do:do 2x (2) do 4x (4) brak danych (1438)
USB-C 3.1 Verbindungen od:od 2x (2) brak danych (1440)
USB-C 3.1 Verbindungen do:do 2x (2) brak danych (1440)
Szybkość transmisji 2.4GHz WLAN:od 54Mb/s (173) od 150Mb/s (172) od 300Mb/s (100) od 450Mb/s (12) od 600Mb/s (8) od 1Gb/s (1) brak danych (1269)
Szybkość transmisji 5GHz WLAN:od 150Mb/s (98) od 300Mb/s (97) od 433Mb/s (91) od 450Mb/s (58) od 867Mb/s (57) od 1.3Gb/s (17) od 1.733Gb/s (10) brak danych (1344)
Szybkość transmisji RJ-45:10Base-T (10Mb/s) (298) 100Base-T (100Mb/s) (324) 1000Base-T (1Gb/s) (266) 2.5GBase-T (2.5Gb/s) (23) 5GBase-T (5Gb/s) (22) 10GBase-T (10Gb/s) (74)
Szybkość transmisji SFP:1Gb/s (4)
Szybkość transmisji SFP+:100Mb/s (1) 1Gb/s (23) 2Gb/s (16) 4Gb/s (20) 8Gb/s (21) 10Gb/s (53) 16Gb/s (6) 32Gb/s (2)
Szybkość transmisji SFP28:1Gb/s (7) 10Gb/s (8) 25Gb/s (8)
Szybkość transmisji QSFP+:1Gb/s (1) 2Gb/s (1) 4Gb/s (1) 8Gb/s (1) 10Gb/s (8) 40Gb/s (8) 56Gb/s (1)
Szybkość transmisji QSFP28:1Gb/s (9) 10Gb/s (9) 25Gb/s (9) 40Gb/s (9) 50Gb/s (9) 100Gb/s (7)
Szybkość transmisji InfiniBand:SDR (5) DDR (5) QDR (5) FDR10 (1) FDR (6) EDR (4)
Szybkość transmisji Powerline od:od 200Mb/s (85) od 500Mb/s (78) od 600Mb/s (56) od 1000Mb/s (52) od 1200Mb/s (32) od 1800Mb/s (5) od 2000Mb/s (3) od 2400Mb/s (2) brak danych (1357)
Szybkość transmisji Powerline do:do 200Mb/s (7) do 500Mb/s (29) do 600Mb/s (33) do 1000Mb/s (53) do 1200Mb/s (80) do 1800Mb/s (81) do 2000Mb/s (83) do 2400Mb/s (85) brak danych (1357)
połączenie Bluetooth:klasa 1 (11) klasa 2 (19) Bluetooth Low Energy (50) Enhanced Data Rate (38) HighSpeed (13) SingleMode (8) DualMode (30)
połączenie WLAN:1x antena (132) 2x antena (20) 3x antena (4) 4x antena (3) zintegrowany (89) pojedynczo ukierunkowane (55) nie zdejmowany (12) 2x elektrycznie (62) 3x elektrycznie (6) 4x elektrycznie (1) 1x RP-SMA złącze antenowe (25) 2x RP-SMA złącze antenowe (23) 3x RP-SMA złącze antenowe (4) 4x RP-SMA złącze antenowe (2) 1x MHF/U.FL złącze antenowe (1) 2x MHF/U.FL złącze antenowe (22) 2x MMCX złącze antenowe (2)
połączenie Powerline:HomePlug AV2 (59) HomePlug AV (22) G.hn (4) gniazdko F/Coaxial (1)
Kompatybilność:uniwersalny (1035) Apple (4) Fujitsu (6) Synology (4) QNAP (8) ASUS (1) Cisco (19) D-Link (1) Dell (15) HP (59) Juniper (4) Lancom (1) Lenovo (18) Level One (2) Mellanox (3) MikroTik (2) Netgear (6) TP-Link (4) Ubiquiti (7) Zyxel (11) inne (220)
Waga do:do 5g (77) do 10g (98) do 15g (129) do 20g (187) do 25g (223) do 30g (251) do 40g (316) do 50g (373) do 75g (466) do 100g (503) do 150g (572) do 200g (596) do 250g (614) do 300g (625) do 400g (641) do 500g (645) do 600g (652) do 700g (653) do 900g (656) do 1.5kg (657) brak danych (785)
Cechy szczególne:FCoE (33) obudowa metalowa (148) NVMe over Fibre Channel (5) hub USB (399) PXE-Bootrom (155) wechselbare osłona (200) Intel Wireless Display (17) TPC/DFS (33) WPS-przycisk (62) Audio-Video Bridging (8) 802.1Qav (4) zintegrowane gniazdko (52)
W porównaniu od:poniżej 2008 (44) od 2008 (1398) od 2009 (1381) od 2010 (1331) od 2011 (1283) od 2012 (1204) od 2013 (1101) od 2014 (990) od 2015 (812) od 2016 (655) od 2017 (472) od 2018 (308) od 2019 (67)
42 dodatkowe filtry wyświetl tylko popularne filtry Zresetuj filtr zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
123449 dalej »
ASUS USB-AC54 B1, 2.4GHz/5GHz WLAN, USB-A 3.0 [wtyczka] (90IG0410-BM0G10)

Typ: Adaptery WLAN • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 (wtyczka, 5Gb/s) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac (1x 2.4GHz lub 1x 5GHz, w tym 802.11h), 1x wzmacniacz nadajnika, 1x antena (zintegrowany, 2x ...

4
od PLN 149,00
ASUS USB-BT400, Bluetooth 4.0, USB-A 2.0 [wtyczka] (90IG0070-BW0600)

Typ: WPAN-Adaptery • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka) • Złącze: 1x Bluetooth 4.0 (LE, klasa 2, EDR, DualMode) • Przekaz: 1x Bluetooth 4.0 (3Mb/s) • Zasilanie: zasilanie tylko przez ...

14
od PLN 38,99
[PL] redcoon.pl oraz 1 inny sklep
Delkin Dual-Slot-Czytniki kart pamięci, USB-A 3.0 [wtyczka] (DDREADER-44)

Typ: czytnik kart • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 1x SD-Card, 1x CompactFlash • Przekaz: 1x SD-Card (SD-Card), ...

1
PLN 92,89
Dell Dual Port Intel X710, X710-DA2 I/O Module, 2x SFP+, moduł Mezzanine (555-BDPG)

Typ: LAN moduł • Budowa: 1x moduł Mezzanine (Type 2 Card) • Podłączenie: 1x moduł Mezzanine (PCIe 3.0 x8) • Złącze: 2x SFP+ • Przekaz: 2x SFP+ (1G/10Gb/s) • Kompatybilność: Dell (PowerEdge C6420) • ...

1
PLN 355,00
Edimax EW-7833UAC, 2.4GHz/5GHz WLAN, USB-A 3.0 [wtyczka]

Typ: Adaptery WLAN • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 (wtyczka, 5Gb/s) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac (1x 2.4GHz lub 1x 5GHz, WPS-przycisk), 1x wzmacniacz nadajnika (16dBm), 1x antena (zintegrowany, 3x ...

2
od PLN 177,00
Gembird BTD-MINI5, Bluetooth 4.0, USB-A 2.0 [wtyczka]

Typ: WPAN-Adaptery • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka) • Złącze: 1x Bluetooth 4.0 (LE, klasa 2, HS, DualMode) • Przekaz: 1x Bluetooth 4.0 (24Mb/s) • Zasilanie: zasilanie tylko przez ...

11
od PLN 15,45
Hama Single-Slot-Czytniki kart pamięci niebieski, USB-A 2.0 [wtyczka] (114730)

Typ: czytnik kart • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka, 480Mb/s) • Złącze: 1x SD-Card • Przekaz: 1x SD-Card (SD-Card, MMC) • Zasilanie: zasilanie tylko przez Podłączenie • Wymiary: ...

3
od PLN 8,93
Intel Dualtaśma Wireless-AC 8265, 2.4GHz/5GHz WLAN, Bluetooth 4.2, M.2/A-E-Key (8265.NGWMG)

Typ: Adaptery WLAN, WPAN-Adaptery • Budowa: 1x M.2 moduł 2230 • Podłączenie: 1x M.2/A-E-Key (1x PCIe 1.0 x1, 1x USB 2.0) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac (1x 2.4GHz lub 1x 5GHz, w tym 802.11d/e/i/h/k/r/v/w), 1x ...

5
od PLN 106,62
Intel Dualtaśma Wireless-AC 9560 bez vPro, 2.4GHz/5GHz WLAN, Bluetooth 5.0, M.2/A-E-Key CNVi (9560.NGWG.NV)

Typ: Adaptery WLAN, WPAN-Adaptery • Budowa: 1x M.2 moduł 2230 • Podłączenie: 1x M.2/A-E-Key (Intel CNVi) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac (1x 2.4GHz lub 1x 5GHz, w tym 802.11d/e/i/h/w/r/v/k/mc), 1x Bluetooth 5.0 (LE), ...

2
od PLN 44,99
Intel Dualtaśma Wireless-AC 9560 z vPro, 2.4GHz/5GHz WLAN, Bluetooth 5.0, M.2/A-E-Key CNVi (9560.NGWG)

Typ: Adaptery WLAN, WPAN-Adaptery • Budowa: 1x M.2 moduł 2230 • Podłączenie: 1x M.2/A-E-Key (Intel CNVi) • Złącze: 1x WLAN 802.11a/b/g/n/ac (1x 2.4GHz lub 1x 5GHz, w tym 802.11d/e/i/h/w/r/v/k/mc), 1x Bluetooth 5.0 (LE), ...

3
od PLN 76,90
j5create JUH470, RJ-45, USB-A 3.0 [wtyczka]

Typ: adapter LAN, hub USB • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-A 3.0 (wtyczka przez przewód, 5Gb/s, 14.5cm Długość kabla) • Złącze: 1x RJ-45, 3x ...

1
PLN 211,96
Kingston microSD Single-Slot-Czytniki kart pamięci, USB-A 2.0 [wtyczka] (FCR-MRG2)

Typ: czytnik kart • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka, 480Mb/s) • Złącze: 1x microSD • Przekaz: 1x microSD (microSD) • Zasilanie: zasilanie tylko przez Podłączenie • Wymiary: 12x3x25mm (SxWxG) ...

8
od PLN 9,59
MikroTik RouterBOARD 10G LAN-Transceivery, RJ-45, SFP+ (S+RJ10)

Typ: LAN-Transceivery • Budowa: 1x transceiver • Podłączenie: 1x SFP+ • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (10/100/1000/2.5G/5G/10GBase-T 100m) • Zasilanie: zasilanie tylko przez Podłączenie • Chipset: Marvell 88X3310P

2
od PLN 243,55
QNAP QNA-T310G1S, SFP+, Thunderbolt 3 [gniazdko]

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x Thunderbolt 3 (gniazdko), 1x Thunderbolt 3 (wtyczka przez przewód) • Złącze: 1x SFP+ • Przekaz: 1x SFP+ (10Gb/s) • Chipset: Aquantia AQC100S (adapter LAN, SFP+) ...

7
od PLN 818,00
QNAP QNA-T310G1T, RJ-45, Thunderbolt 3 [gniazdko]

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe • Podłączenie: 1x Thunderbolt 3 (gniazdko), 1x Thunderbolt 3 (wtyczka przez przewód) • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (100/1000/2.5G/5G/10GBase-T) • Chipset: Aquantia AQtion ...

5
od PLN 922,00
SilverStone FP59 Multi-slot-Czytniki kart pamięci, USB-A 3.0 [wtyczka] (SST-FP59)

Typ: hub USB, czytnik kart • Budowa: 1x szuflada moduł (5.25") • Podłączenie: 2x USB-A 3.0 (wtyczka, 5Gb/s), 1x USB 3.0 19-Pin nasadki (wtyczka przez przewód, 5Gb/s) • Złącze: 1x USB-C 3.0 (gniazdko), 2x USB-A 3.0 ...

2
od PLN 186,23
TP-Link Powerline AV600 zestaw startowy, HomePlug AV, RJ-45, sztuk 2 (TL-PA4010KIT)

Typ: Powerline-Adaptery, zestaw • Budowa: 2x Gniazdka-Adaptery • Podłączenie: 1x RJ-45 (10/100Base-T, 2 urządzenia) • Złącze: 1x HomePlug AV (IEEE 1901, 2 urządzenia) • Przekaz: 1x HomePlug AV (600Mb/s, OFDM, 128bit ...

20
od PLN 135,00
Wentronic Goobay Audio zabudowa hub USB, 3x USB-A 2.0, USB-A 2.0 [wtyczka] (93894)

Typ: hub USB • Budowa: 1x zabudowa moduł (przewód podłączeniowy nie zdejmowany, 60mm biurko-przeprowadzenie kabla) • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka przez przewód, 480Mb/s, 1.5m Długość kabla), 2x ...

1
PLN 44,40
3Com OfficeConnect Wireless Notebook Adapter, Cardbus (3CRXJK10075)

Wireless: WLAN 802.11b/g • Szybkość transmisji: 108Mbps (2.4GHz) • Bezpieczeństwo: 128/192/256bit WEP, WPA • Interfejs: Cardbus

1
PLN 298,00
3Com WL-601, 2.4GHz WLAN, PCI (3CRPCIN175)

Typ: Adaptery WLAN • Budowa: 1x karta PCI (wymienny śledź full-height i low-profile w zestawie) • Podłączenie: 1x PCI • Złącze: 1x WLAN 802.11b/g/n (1x 2.4GHz, w tym 802.11e), 1x wzmacniacz nadajnika (3x RP-SMA ...

1
PLN 456,59
4World 10242, Bluetooth 4.0, USB-A 2.0 [wtyczka]

Typ: WPAN-Adaptery • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka) • Złącze: 1x Bluetooth 4.0 (LE, klasa 1, EDR, DualMode) • Przekaz: 1x Bluetooth 4.0 • Zasilanie: zasilanie tylko przez Podłączenie • ...

2
od PLN 35,11
Acer USB-A to Ethernet adapter Cable, RJ-45, USB 2.0 [wtyczka] (NP.CAB1A.016)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka przez przewód, 480Mb/s) • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (10/100Base-T) • Zasilanie: ...

2
od PLN 137,74
Acer USB-C to Ethernet adapter Cable - ACB710, RJ-45, USB 2.0 [wtyczka] (NP.CAB1A.017)

Typ: adapter LAN • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x USB-C 2.0 (wtyczka przez przewód, 480Mb/s) • Złącze: 1x RJ-45 • Przekaz: 1x RJ-45 (10/100Base-T) • Zasilanie: ...

2
od PLN 129,99
ADAM elements Casa C05 czerwony Dual-Slot-Czytniki kart pamięci, USB 3.0 [wtyczka, Multi] (ACRAD0GC05RD)

Typ: czytnik kart • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-C 3.0 (wtyczka, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka, 5Gb/s), 1x USB 2.0 Micro-B (wtyczka, 480Mb/s) • Złącze: 1x microSD, 1x SD-Card • Przekaz: 1x microSD (microSD, ...

1
PLN 130,19
ADAM elements Casa C05 srebrny Dual-Slot-Czytniki kart pamięci, USB 3.0 [wtyczka, Multi] (ACRAD0GC05SL)

Typ: czytnik kart • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-C 3.0 (wtyczka, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka, 5Gb/s), 1x USB 2.0 Micro-B (wtyczka, 480Mb/s) • Złącze: 1x microSD, 1x SD-Card • Przekaz: 1x microSD (microSD, ...

1
PLN 130,19
ADAM elements Casa C05 szary Dual-Slot-Czytniki kart pamięci, USB 3.0 [wtyczka, Multi] (ACRAD0GC05GY)

Typ: czytnik kart • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-C 3.0 (wtyczka, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka, 5Gb/s), 1x USB 2.0 Micro-B (wtyczka, 480Mb/s) • Złącze: 1x microSD, 1x SD-Card • Przekaz: 1x microSD (microSD, ...

1
PLN 130,19
ADAM elements Casa C05 złoty Dual-Slot-Czytniki kart pamięci, USB 3.0 [wtyczka, Multi] (ACRAD0GC05GD)

Typ: czytnik kart • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-C 3.0 (wtyczka, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka, 5Gb/s), 1x USB 2.0 Micro-B (wtyczka, 480Mb/s) • Złącze: 1x microSD, 1x SD-Card • Przekaz: 1x microSD (microSD, ...

1
PLN 133,29
ADATA Lightning czytnik AI910 Dual-Slot-Czytniki kart pamięci, Apple Lightning [wtyczka] (ALRAI910CWH)

Typ: czytnik kart • Budowa: 1x zewn. przewodowe (przewód podłączeniowy nie zdejmowany) • Podłączenie: 1x Apple Lightning (wtyczka przez przewód, Apple Charging, 5V/2.1A/10.5W) lub USB 2.0 Micro-B (gniazdko, 480Mb/s), 1x USB-A ...

2
od PLN 221,56
ADATA microReader V3 Single-Slot-Czytniki kart pamięci, USB-A 2.0 [wtyczka] (AM3RBKBL)

Typ: czytnik kart • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-A 2.0 (wtyczka, 480Mb/s) • Złącze: 1x microSD • Przekaz: 1x microSD (microSD) • Zasilanie: zasilanie tylko przez Podłączenie • Wymiary: 15x8x21mm (SxWxG) ...

8
od PLN 13,10
ADATA OTG microSD Single-Slot-Czytniki kart pamięci, USB-A 3.0/USB-C 3.0 [wtyczka] (ACMR3PL-OTG-RBK)

Typ: czytnik kart • Budowa: 1x USB-stick • Podłączenie: 1x USB-C 3.0 (wtyczka, 5Gb/s), 1x USB-A 3.0 (wtyczka, 5Gb/s) • Złącze: 1x microSD • Przekaz: 1x microSD (microSD) • Zasilanie: zasilanie tylko przez Podłączenie ...

3
od PLN 66,00
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2019 Preisvergleich Internet Services AG