Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Przewody i akcesoria » Kable sieciowe z Technologia: światłowód, Długość do 1m

Przewody i akcesoria » Kable sieciowe z Technologia: światłowód, Długość do 1m

Przeskocz filtry
  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Sklepy z
  • W pobliżu
    km
  • Wyszukiwanie ...
Producent: C2G(2) Digitus(16) Equip(2) Good Connections(43) InLine(40) Roline(33) StarTech(12) Ubiquiti(2) Value(11) sonstige Hersteller(52)
Technologia: światłowód(213)Usuń Simplex(11) Duplex(202) wszystkie
Kategoria przewodu: OM1(22) OM2(32) OM3(52) OM4(55) OM5(13) OS1(3) OS2(36)
Kategoria kombinacji: OM1(22) OM2(32) OM3(52) OM4(55) OM5(13) OS1(3) OS2(36)
Złącze Details: wtyczka(213) brak gniazdko(213) zabezpieczenie zatrzasku(1) ST-PC(69) SC-PC(88) FC-PC(2) LC-PC(126) LC-UPC(8) LSH-UPC(3) LC-APC(2) LSH-APC(6) MTP(2) tylko ST(21) tylko SC(32) tylko FC(1) tylko LC(62) tylko LSH(3) tylko MTP(1) biegunowość wymienna(4)
Zastosowanie PoE 802.3af (15.4W PSE/44V-15%/Cos Phi 1): dane producenta(52) brak danych(161)
Zastosowanie PoE+ 802.3at (30W PSE/50V-15%/Cos Phi 1): dane producenta(52) brak danych(161)
Zastosowanie PoE++ 802.3bt (60W PSE/50V-15%/Cos Phi 1/4PPoE Type3): dane producenta(52) brak danych(161)
Zastosowanie PoE++ 802.3bt (100W PSE/52V-20%/Cos Phi 1/4PPoE Type 4): dane producenta(52) brak danych(161)
Długość od: od 0.25m(213) od 0.5m(212) od 1m(134)
Długość do: do 0.25m(1) do 0.5m(79) do 1m(213)Usuń wszystkie
Kolor przewodu: żółty(20) neonowa zieleń(12) różowy(3) pomarańczowy(43) turkusowy(47) fioletowy(36) brak badania(52)
Otoczenie pracy: standardowy(179) -20°C do 70°C(16) -20°C do 60°C(12) -10°C do 60°C(6)
Cechy szczególne: bez halogenu(136) niskodymny przy spaleniu(136) LSZH/LS0H(136) trudnopalne(43) protokół badania załączony(25)
W porównaniu od: od 2010(213) od 2012(196) od 2014(195) od 2015(188) od 2018(183) od 2019(181) od 2020(153)
Zresetuj filtr
Widok:
C2G LWL Duplex przewód, OM3, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 1m (85549)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM3, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 140,97 (PLN 140,970/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (81739)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 78,50 (PLN 78,500/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM1, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 1m (DK-2633-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 62.5µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 39,18 (PLN 39,180/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM1, 2x LC wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (DK-2632-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 62.5µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 44,84 (PLN 44,840/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM1, 2x LC wtyczka/2x ST wtyczka, 1m (DK-2631-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 62.5µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 42,98 (PLN 42,980/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM1, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (DK-2622-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 62.5µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 48,54 (PLN 48,540/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM1, 2x ST wtyczka/2x ST wtyczka, 1m (DK-2611-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 62.5µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 31,86 (PLN 31,860/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM2, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 1m (DK-2533-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

3
od PLN 18,00 (PLN 18,000/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM2, 2x LC wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (DK-2532-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 29,72 (PLN 29,720/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM2, 2x LC wtyczka/2x ST wtyczka, 1m (DK-2531-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 29,57 (PLN 29,570/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM2, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (DK-2522-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 29,15 (PLN 29,150/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM2, 2x ST wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (DK-2512-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 40,94 (PLN 40,940/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM2, 2x ST wtyczka/2x ST wtyczka, 1m (DK-2511-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 29,72 (PLN 29,720/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OS2, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 1m (DK-2933-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OS2, Singlemode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 28,40 (PLN 28,400/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OS2, 2x LC wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (DK-2932-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OS2, Singlemode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, ...

2
od PLN 25,63 (PLN 25,630/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OS2, 2x LC wtyczka/2x ST wtyczka, 1m (DK-2912-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OS2, Singlemode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 50,87 (PLN 50,870/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OS2, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (DK-2922-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OS2, Singlemode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 23,63 (PLN 23,630/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OS2, 2x ST wtyczka/2x ST wtyczka, 1m (DK-2911-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OS2, Singlemode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 9µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 44,74 (PLN 44,740/m)
Equip LWL Duplex przewód, OM1, 2x LC wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (254321)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 60mm minimalny ...

1
PLN 35,56 (PLN 35,560/m)
Equip LWL Duplex przewód, OM1, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (253321)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 60mm minimalny ...

1
PLN 33,90 (PLN 33,900/m)
Good Connections LWL Duplex przewód, OM2, 2x LC wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (LW-801LS)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x2mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 28,96 (PLN 28,960/m)
Good Connections LWL Duplex przewód, OM2, 2x LC wtyczka/2x ST wtyczka, 1m (LW-801LT)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x2mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 65,57 (PLN 65,570/m)
Good Connections LWL Duplex przewód, OM2, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 0.5m (LW-8005SC)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x2mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 55,82 (PLN 111,640/m)
Good Connections LWL Duplex przewód, OM2, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (LW-801SC)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x2mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 53,68 (PLN 53,680/m)
Good Connections LWL Duplex przewód, OM2, 2x ST wtyczka/2x SC wtyczka, 0.5m (LW-8005TC)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x2mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 109,59 (PLN 219,180/m)
Good Connections LWL Duplex przewód, OM2, 2x ST wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (LW-801TC)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x2mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 55,49 (PLN 55,490/m)
Good Connections LWL Duplex przewód, OM2, 2x ST wtyczka/2x ST wtyczka, 0.5m (LW-8005ST)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x2mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 47,50 (PLN 95,000/m)
Good Connections LWL Duplex przewód, OM2, 2x ST wtyczka/2x ST wtyczka, 1m (LW-801ST)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x2mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 73,70 (PLN 73,700/m)
Good Connections LWL Duplex przewód, OM3, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 0.5m (LW-8005LC3)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM3, Multimode • osłona: 2x2mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

2
od PLN 28,53 (PLN 57,060/m)
Good Connections LWL Duplex przewód, OM3, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 1m (LW-801LC3)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM3, Multimode • osłona: 2x2mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 50µm średnica rdzenia, ...

2
od PLN 33,28 (PLN 33,280/m)

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.