Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Przewody i akcesoria » Kable sieciowe z Technologia: światłowód, Długość od 1m, Długość do 10m

Przewody i akcesoria » Kable sieciowe z Technologia: światłowód, Długość od 1m, Długość do 10m

Przeskocz filtry
  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Sklepy z
  • W pobliżu
    km
  • Wyszukiwanie ...
Producent: Belkin(1) C2G(27) Digitus(53) Equip(11) Good Connections(111) InLine(110) R&M(1) Roline(90) Secomp(4) StarTech(48) Ubiquiti(8) Value(31) sonstige Hersteller(199)
Technologia: światłowód(694)Usuń Simplex(48) Duplex(646) wszystkie
Kategoria przewodu: OM1(74) OM2(131) OM3(149) OM4(173) OM5(23) OS1(22) OS2(115) brak danych(7)
Kategoria kombinacji: OM1(74) OM2(131) OM3(149) OM4(173) OM5(23) OS1(22) OS2(115) brak danych(7)
Złącze Details: wtyczka(691) brak gniazdko(691) zabezpieczenie zatrzasku(5) ST-PC(212) SC-PC(295) FC-PC(7) LC-PC(411) LSH-PC(1) LC-UPC(28) LSH-UPC(9) SC-APC(4) LC-APC(7) LSH-APC(16) MT-RJ(3) MTP(8) tylko ST(60) tylko SC(104) tylko FC(3) tylko LC(201) tylko LSH(10) tylko MTP(6) biegunowość wymienna(11)
Zastosowanie PoE 802.3af (15.4W PSE/44V-15%/Cos Phi 1): dane producenta(199) brak danych(495)
Zastosowanie PoE+ 802.3at (30W PSE/50V-15%/Cos Phi 1): dane producenta(199) brak danych(495)
Zastosowanie PoE++ 802.3bt (60W PSE/50V-15%/Cos Phi 1/4PPoE Type3): dane producenta(199) brak danych(495)
Zastosowanie PoE++ 802.3bt (100W PSE/52V-20%/Cos Phi 1/4PPoE Type 4): dane producenta(199) brak danych(495)
Długość od: od 1m(694)Usuń od 1.5m(560) od 2m(556) od 3m(414) od 4m(300) od 5m(294) od 7m(170) od 7.5m(141) od 10m(110) wszystkie
Długość do: do 1m(134) do 1.5m(138) do 2m(280) do 3m(394) do 4m(400) do 5m(524) do 7m(553) do 7.5m(584) do 10m(694)Usuń wszystkie
Kolor przewodu: beżowy(3) żółty(62) neonowa zieleń(17) różowy(9) pomarańczowy(151) turkusowy(137) fioletowy(109) biały(4) brak badania(202)
Otoczenie pracy: standardowy(580) -20°C do 70°C(62) -20°C do 60°C(48) -10°C do 60°C(4)
Cechy szczególne: bez halogenu(423) niskodymny przy spaleniu(423) LSZH/LS0H(423) trudnopalne(122) protokół badania załączony(71)
W porównaniu od: od 2010(694) od 2012(642) od 2014(640) od 2015(592) od 2018(581) od 2019(577) od 2020(521) od 2021(4)
Zresetuj filtr
Widok:
Belkin LWL Duplex przewód, MM, 2m (F2F402L7-02M)

Technologia: światłowód • Długość: 2m

1
PLN 169,07 (PLN 84,535/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM1, 2x LC wtyczka/2x SC wtyczka, 2m (85256)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 74,98 (PLN 37,490/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM1, 2x LC wtyczka/2x ST wtyczka, 3m (85273)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 50,87 (PLN 16,957/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM1, 2x ST wtyczka/2x ST wtyczka, 3m (85209)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 58,91 (PLN 19,637/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM1, 2x ST wtyczka/2x ST wtyczka, 7m (85211)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 70,75 (PLN 10,107/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM2, 2x SC wtyczka/2x ST wtyczka, 3m (85482)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 58,39 (PLN 19,463/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM2, 2x ST wtyczka/2x ST wtyczka, 2m (85469)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OM2, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 51,45 (PLN 25,725/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM3, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 1m (85549)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM3, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 140,97 (PLN 140,970/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM3, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 2m (85550)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM3, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 222,00 (PLN 111,000/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM3, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 5m (85552)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM3, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 270,00 (PLN 54,000/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM3, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 7m (85553)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM3, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 117,77 (PLN 16,824/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM3, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 3m (85515)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM3, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 70,80 (PLN 23,600/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM3, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 7m (85517)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM3, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 27,20 (PLN 3,886/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 2m (81750)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

2
od PLN 77,22 (PLN 38,610/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 3m (81751)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 103,18 (PLN 34,393/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 5m (81752)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 246,00 (PLN 49,200/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 7m (81753)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 96,66 (PLN 13,809/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x LC wtyczka/2x SC wtyczka, 10m (81764)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 375,00 (PLN 37,500/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x LC wtyczka/2x SC wtyczka, 2m (81760)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 141,64 (PLN 70,820/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x LC wtyczka/2x SC wtyczka, 3m (81761)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 96,19 (PLN 32,063/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x LC wtyczka/2x SC wtyczka, 5m (81762)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 24,82 (PLN 4,964/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x LC wtyczka/2x SC wtyczka, 7m (81763)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 141,55 (PLN 20,221/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 10m (81744)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 123,24 (PLN 12,324/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 1m (81739)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 78,50 (PLN 78,500/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 2m (81740)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

2
od PLN 51,83 (PLN 25,915/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 3m (81741)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 67,94 (PLN 22,647/m)
C2G LWL Duplex przewód, OM4, 2x SC wtyczka/2x SC wtyczka, 7m (81743)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x SC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM4, Multimode • osłona: 2x1.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 99,28 (PLN 14,183/m)
C2G LWL Duplex SM przewód, OS1, 2x ST wtyczka/2x ST wtyczka, 10m (85564)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x ST wtyczka na 2x ST wtyczka • Wartości normy: OS1, Singlemode • osłona: 2x2.8mm średnica zewnętrzna, 30mm minimalny promień zginania (statyczny), 50mm ...

1
PLN 65,85 (PLN 6,585/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM1, 2x LC wtyczka/2x LC wtyczka, 1m (DK-2633-01)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x LC wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 62.5µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 39,18 (PLN 39,180/m)
Digitus LWL Duplex przewód, OM1, 2x LC wtyczka/2x SC wtyczka, 10m (DK-2632-10)

Technologia: światłowód Duplex • Złącza: 2x LC wtyczka na 2x SC wtyczka • Wartości normy: OM1, Multimode • osłona: 2x3mm średnica zewnętrzna • drabinka: włókna szklane, 62.5µm średnica rdzenia, ...

1
PLN 58,39 (PLN 5,839/m)

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.