Polska (aktywne)UE Cenowarka (Polska) » Komputery » Przewody i akcesoria » Kable Fibre Channel

Przewody i akcesoria » Kable Fibre Channel

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    dystans do km
  • Wyszukiwanie ...
Producent:APC (3) Belkin (34) Digitus (36) Equip (32) HP (12) InLine (84) inne (13)
Długość:0.5m (2) 1m (38) 2m (37) 3m (41) 5m (35) 7.5m (5) 10m (27) 15m (10) 20m (5) 25m (4) 30m (4) 35m (1) 40m (1) 50m (3) 75m (1)
W porównaniu od:poniżej 2008 (9) od 2010 (205) od 2011 (94) od 2012 (91) od 2014 (84) od 2015 (20)
1 dodatkowe filtry wyświetl tylko popularne filtry zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
Sortuj
Wg popularności
zmiana
Wyniki na stronie: 12348 dalej »
[v] Zdjęcie Ilość artykułów - 214 opinia Ilość ofert Dostępność cena Sklep z najniższą ceną
Digitus kabel Fibre Channel Multimode Duplex 1m (DK-2531-01)

Złącze: LC/ST • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 6 od PLN 17,80 [PL] morele.net
Digitus kabel Fibre Channel Multimode Duplex 1m (DK-2533-01)

Złącze: LC/LC • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 5 od PLN 21,03 [PL] morele.net
Digitus kabel Fibre Channel Singlemode Duplex 1m (DK-2933-01)

Złącze: LC/LC • Trzon: 9µm • osłona: 125µm

(za mało) 3 od PLN 25,14 [PL] e-factory.pl
Equip kabel Fibre Channel Multimode Duplex 2m (254212)

Złącze: LC/ST • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 2 od PLN 14,13 [PL] Amazon Polska
Kable Fibre Channel 10m (różne wtyczki)

(za mało) 366 od PLN 10,47 [PL] Amazon Polska
Kable Fibre Channel 1m (różne wtyczki)

(za mało) 382 od PLN 1,43 [PL] milto.pl
Kable Fibre Channel 5m (różne wtyczki)

(za mało) 397 od PLN 16,21 [PL] Amazon Polska
APC kabel Fibre Channel Multimode Duplex 1m (12145-1M-E)

Złącze: MT-RJ/ST • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 165,10 [PL] Amazon Polska
APC kabel Fibre Channel Multimode Duplex 3m (12145-3M-E)

Złącze: MT-RJ/ST • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 179,10 [PL] Amazon Polska
APC kabel Fibre Channel Multimode Duplex 3m (2031-3M-E)

Złącze: ST/ST • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 159,14 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 10m (A2F20200-10M)

Złącze: ST/ST • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 94,45 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 10m (A2F20277-10M)

Złącze: SC/SC • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 93,14 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 10m (A2F40277-10M)

Złącze: SC/SC • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 107,72 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 10m (F2F202LL-10M)

Złącze: LC/LC • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 50,52 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 10m (F2F40200-10M)

Złącze: ST/ST • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 163,03 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 10m (F2F40207-10M)

Złącze: ST/SC • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 126,37 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 10m (F2F402L0-10M)

Złącze: ST/LC • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 170,43 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 10m (F2F402L7-10M)

Złącze: SC/LC • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 2 od PLN 77,11 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 1m (A2F20207-01M)

Złącze: ST/SC • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 42,48 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 1m (F2F20297-01M)

Złącze: SC/MT-RJ • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 42,62 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 1m (F2F202L0-01M)

Złącze: ST/LC • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 44,97 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 1m (F2F402L0-01M)

Złącze: ST/LC • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 2 od PLN 91,58 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 1m (F2F402LL-01M)

Złącze: LC/LC • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 64,20 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 2m (A2F20207-02M)

Złącze: ST/SC • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 108,67 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 2m (A2F20277-02M)

Złącze: SC/SC • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 63,68 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 2m (F2F202LL-02M)

Złącze: LC/LC • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 129,09 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 2m (F2F40200-02M)

Złącze: ST/ST • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 99,53 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 2m (F2F402L7-02M)

Złącze: SC/LC • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 128,55 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 2m (F2F402LL-02M)

Złącze: LC/LC • Trzon: 50µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 32,42 [PL] Amazon Polska
Belkin kabel Fibre Channel Multimode Duplex 3m (A2F20200-03M)

Złącze: ST/ST • Trzon: 62.5µm • osłona: 125µm

(za mało) 1 PLN 16,27 [PL] Amazon Polska
12348 dalej »
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2017 Preisvergleich Internet Services AG