Polska (aktywne)UE Cenowarka (Polska) » Komputery » Sieci LAN/Modemy » Konwertery mediów

Sieci LAN/Modemy » Konwertery mediów

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    dystans do km
  • Wyszukiwanie ...
Sortuj
Wg popularności
zmiana
Wyniki na stronie: 12345 dalej »
[v] Zdjęcie Ilość artykułów - 126 opinia Ilość ofert Dostępność cena Sklep z najniższą ceną
Allied Telesis AT-CM302, 100Base-TX na 100Base-FX

Złącze: SC

(za mało) 1 PLN 1090,31 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-DMC100/SC-50, 100Base-TX na 100Base-FX/SC

Złącze: SC • Cecha szczególna: USB-Powered (zasilacz w zestawie)

(za mało) 3 od PLN 639,61 [PL] morele.net
Allied Telesis AT-DMC100/ST-50, 100Base-TX na 100Base-FX/ST

Złącze: ST • Cecha szczególna: USB-Powered (zasilacz w zestawie)

(za mało) 3 od PLN 468,59 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50, 1000Base-T na 1000Base-SX/LC

Złącze: LC • Cecha szczególna: USB-Powered (zasilacz w zestawie)

(za mało) 3 od PLN 865,18 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50, 1000Base-T na 1000Base-SX/SC

Złącze: SC • Cecha szczególna: USB-Powered (zasilacz w zestawie)

(za mało) 4 od PLN 821,84 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-DMC1000/ST-50, 1000Base-T na 1000Base-SX/ST

Złącze: ST • Cecha szczególna: USB-Powered (zasilacz w zestawie)

(za mało) 1 PLN 1520,30 [PL] morele.net
Allied Telesis AT-FS201, 100Base-TX na 100Base-FX

(za mało) 3 od PLN 449,06 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-FS202-60, 100Base-TX na 100Base-FX

Złącze: SC

(za mało) 2 od PLN 472,69 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-FS232, 100Base-TX na 100Base-FX (2km)

Złącze: SC

(za mało) 3 od PLN 709,03 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-FS232/1, 100Base-TX na 100Base-FX (15km)

Złącze: SC

(za mało) 2 od PLN 1519,65 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-FS232/2, 100Base-TX na 100Base-FX (40km)

Złącze: SC

(za mało) 1 PLN 1508,62 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-GS2002, 1000Base-T na SFP

(za mało) 2 od PLN 827,21 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC1004, 1000Base-T na 1000Base-SX

Złącze: SC

(za mało) 2 od PLN 830,89 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-MC1008/GB, 1000Base-T na SFP

(za mało) 1 PLN 1004,12 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-MC1008/SP, 1000Base-T na SFP

(za mało) 3 od PLN 738,58 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC101XL, 100Base-TX na 100Base-FX (2km)

Złącze: ST, multi-mode

(za mało) 3 od PLN 290,75 [PL] morele.net
Allied Telesis AT-MC102XL, 100Base-TX na 100Base-FX (2km) (AT-MC102XL)

Złącze: SC, multi-mode

33%

1 x
4 od PLN 288,30 [PL] morele.net
Allied Telesis AT-MC102XLPCI, 100Base-TX na 100Base-FX (2km)

Złącze: SC, multi-mode

(za mało) 1 PLN 970,04 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-MC103LH, 100Base-TX na 100Base-FX (40km)

Złącze: SC, single-mode

(za mało) 3 od PLN 584,95 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC103XL, 100Base-TX na 100Base-FX (15km)

Złącze: SC, single-mode

(za mało) 5 od PLN 443,14 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC104XL, 100Base-TX (MM) na 100Base-TX (SM)

Złącze: SC

(za mało) 1 PLN 1619,30 [PL] morele.net
Allied Telesis AT-MC115XL, 100Base-TX na 100Base-SX

Złącze: ST

(za mało) 3 od PLN 590,87 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC116XL, 100Base-TX na 100Base-SX

Złącze: SC

(za mało) 1 PLN 544,10 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-MC13, 10Base-T na 10Base-FL

(za mało) 1 PLN 502,23 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC601, VDSL na 100Base-TX/POTS

Subscriber Unit

(za mało) 1 PLN 878,59 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-MC605, VDSL na 100Base-TX/POTS

(za mało) 1 PLN 925,61 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-MC606, VDSL na 100Base-TX/POTS

(za mało) 1 PLN 883,51 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-PC2002/POE, 1000Base-T na 1000Base-SX

Złącze: 1x RJ-45/1x SC

(za mało) 3 od PLN 239,21 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-PC232/POE, 100Base-TX na 100Base-FX

(za mało) 3 od PLN 531,78 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-QSFPSR

(za mało) 1 PLN 13510,30 [PL] Amazon Polska
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Copyright © 1997-2016 Preisvergleich Internet Services AG