Przejdź do zawartości
Polska (aktywne) UE Cenowarka.pl » Komputery » Sieć » Konwertery mediów

Sieć » Konwertery mediów

Przeskocz filtry
  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Sklepy z
  • W pobliżu
    km
  • Wyszukiwanie ...
Producent: Allied Telesis(11) Allnet(1) ATEN(12) D-Link(6) DeLOCK(2) Digitus(15) Intellinet(3) Lindy(1) Planet(7) TP-Link(14) TRENDnet(20) inne(31)
Złącze: RJ-45(28) SC(42) ST(58) LC(3) Simplex(7) Duplex(8) inne(51)
Szybkość: 100MBit(53) 1GBit(45)
W porównaniu od: poniżej 2008(9) od 2008(114) od 2009(107) od 2010(94) od 2011(87) od 2012(83) od 2013(68) od 2014(57) od 2015(56) od 2016(48) od 2017(42) od 2018(35) od 2019(28) od 2020(26) od 2021(13)
Widok:
1
PLN 1108,68
Allied Telesis AT-DMC100/ST-50, 100Base-TX na 100Base-FX/ST

Złącze: ST • Cechy szczególne: USB-Powered (zasilacz w zestawie)

1
PLN 347,42
Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50, 1000Base-T na 1000Base-SX/LC

Złącze: LC • Cechy szczególne: USB-Powered (zasilacz w zestawie)

2
od PLN 752,00
Allied Telesis AT-DMC1000/ST-50, 1000Base-T na 1000Base-SX/ST

Złącze: ST • Cechy szczególne: USB-Powered (zasilacz w zestawie)

3
od PLN 616,85
1
PLN 349,75
1
PLN 517,54
1
PLN 925,00
1
PLN 924,00
3
od PLN 726,51
1
PLN 925,00
Allied Telesis PC2000/LC, RJ-45, LC-Duplex, PoE+

Typ: LAN-Konwertery, injector PoE • Budowa: 1x zewn. przewodowe, samodzielny, montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Podłączenie: brak • Złącze: 1x RJ-45, 1x LC-Duplex • Szybkość transmisji: 1x ...

1
PLN 1978,00
Allnet ALL-MC103G-SC-MM konwertery mediów, 1000Base-T na 1000Base-FX/SC (102459)

Złącze: 1x RJ-45 (10/100/1000Base-T), 1x SC Multimode (1000Base-FX)

1
PLN 408,85
ATEN CE610, DVI-extender

Typ: A/V-Odbiorniki • Monitor: 2x DVI • Audio: nie • Rozdzielczość: 1920x1200 • Cechy szczególne: DVI-extender

1
PLN 4971,00
ATEN CE610A, DVI-extender

Typ: A/V-Odbiorniki • Monitor: 2x DVI • Audio: nie • Rozdzielczość: 1920x1200 • Cechy szczególne: DVI-extender

1
PLN 4498,00
ATEN CE611, mini USB HDBaseT DVI KVM extender

Typ: extender KVM • Monitor: DVI • klawiatura/mysz: USB • Audio: głośniki, mikrofon • LAN: 1x 100Base-TX • Rozdzielczość: 1920x1200 • Cechy szczególne: port szeregowy

2
od PLN 2358,24
ATEN CE620, USB DVI HDBaseT™ 2.0 KVM extender

Typ: extender KVM • Monitor: DVI • klawiatura/mysz: USB • Audio: głośniki, mikrofon • LAN: 1x 100Base-TX • Rozdzielczość: 1920x1200 • Cechy szczególne: port szeregowy

2
od PLN 3150,00
ATEN CE624, USB Dual-DVI HDBaseT™ 2.0 KVM extender

Typ: extender KVM • Monitor: 2x DVI • klawiatura/mysz: USB • Audio: głośniki, mikrofon • LAN: 1x 100Base-TX • Rozdzielczość: 1920x1200 • Cechy szczególne: port szeregowy

2
od PLN 6648,00
ATEN CE680, USB DVI Optical KVM extender

Typ: extender KVM • Monitor: DVI • klawiatura/mysz: USB • Audio: głośniki, mikrofon • LAN: brak • Rozdzielczość: 1920x1200 • Cechy szczególne: port szeregowy, przewód optyczny

3
od PLN 5060,58
ATEN VB552 VGA-A/V-Repeatery Over Kat. 5e/6 z RS-232 (150 m)

przedłużenie VGA przez przewód Cat 5 • Złącza: 1x LAN, 1x VGA-Out, 1x RS-232, 1x Audio-Out

1
PLN 966,09
ATEN VE170R, Cat 5 VGA/Audio extender, nadajnik, odbiornik, zestaw (VE170-AT-G)

Złącze: VGA-Out, Audio-Out (wtyczka jack), RJ-45 • Zasięg: 300m • Rozdzielczość: 1024x768@60Hz (300m), 1600x1200@60Hz (150m), 1920x1200@60Hz (30m) • Wymiary (SxWxG): 128x90x23mm • Waga: 240g

2
od PLN 954,00
ATEN VE170R, Cat 5 VGA/Audio extender, odbiornik (VE170R-AT-G)

Złącze: VGA-Out, Audio-Out (wtyczka jack), RJ-45 • Zasięg: 300m • Rozdzielczość: 1024x768@60Hz (300m), 1600x1200@60Hz (150m), 1920x1200@60Hz (30m) • Wymiary (SxWxG): 128x90x23mm • Waga: 240g

3
od PLN 548,00
ATEN VE172R, Cat 5 VGA/Audio extender, odbiornik kaskadowy

Złącze: VGA-Out, Audio-Out (wtyczka jack), RJ-45 • Zasięg: 150m • Rozdzielczość: 1280x1024@60Hz (150m), 1600x1200@60Hz (100m), 1920x1200@60Hz (30m) • Wymiary (SxWxG): 128x90x23mm • Waga: 240g

2
od PLN 606,00
ATEN VE600A, DVI-extender

Typ: A/V-Odbiorniki • Monitor: DVI • Audio: głośniki • LAN: 1x 100Base-TX • Rozdzielczość: 1920x1080 • Cechy szczególne: DVI-extender

3
od PLN 303,99
ATEN VE602, DVI-extender

Typ: A/V-Odbiorniki • Monitor: DVI • Audio: głośniki • LAN: 1x 100Base-TX • Rozdzielczość: 2560x1600 • Cechy szczególne: DVI-extender

3
od PLN 842,00
D-Link DIS-M100G-SW Industrial Media Converter, RJ-45, SFP (DIS-M100G-SW)

Typ: LAN-Konwertery • Budowa: 1x zewn. przewodowe, samodzielny, szyna DIN (TS 35), montaż ścienny (przez winkiel montażowy) • Podłączenie: brak • Złącze: 1x RJ-45, 1x SFP • Szybkość transmisji: 1x ...

1
PLN 1161,84
3
od PLN 1754,46
D-Link DMC-300SC 100Base-TX na 100Base-FX

Złącze: RJ-45 na SC (Multimode), 2km

2
od PLN 301,54
D-Link DMC-515SC 100Base-TX na 100Base-FX

Złącze: RJ-45 na SC (Singlemode), 15km

2
od PLN 631,89
D-Link DMC-700SC 1000Base-T na 1000Base-SX

Złącze: RJ-45 na SC (Multimode), 550m

2
od PLN 687,33
D-Link DMC-810SC 1000Base-T na 1000Base-LX

Złącze: RJ-45 na SC (Singlemode), 10km

2
od PLN 1521,24

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Informacja do kolumny "Cena z wysyłką" do Polska. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.