Polska (aktywne) UE Cenowarka (Polska) » Komputery » Sieci LAN/Modemy » Konwertery mediów

Sieci LAN/Modemy » Konwertery mediów

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    dystans do km
  • Wyszukiwanie ...
Sortuj
Wg popularności
zmiana
Wyniki na stronie: 12345 dalej »
[v] Zdjęcie Ilość artykułów - 125 opinia Ilość ofert Dostępność cena Sklep z najniższą ceną
Allied Telesis AT-CM302, 100Base-TX na 100Base-FX

Złącze: SC

(za mało) 1 PLN 1061,86 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-DMC100/SC-50, 100Base-TX na 100Base-FX/SC

Złącze: SC • Cecha szczególna: USB-Powered (zasilacz w zestawie)

(za mało) 3 od PLN 508,89 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-DMC100/ST-50, 100Base-TX na 100Base-FX/ST

Złącze: ST • Cecha szczególna: USB-Powered (zasilacz w zestawie)

(za mało) 2 od PLN 461,02 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-DMC1000/LC-50, 1000Base-T na 1000Base-SX/LC

Złącze: LC • Cecha szczególna: USB-Powered (zasilacz w zestawie)

(za mało) 3 od PLN 816,30 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-DMC1000/SC-50, 1000Base-T na 1000Base-SX/SC

Złącze: SC • Cecha szczególna: USB-Powered (zasilacz w zestawie)

(za mało) 4 od PLN 772,33 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-FS201, 100Base-TX na 100Base-FX

(za mało) 2 od PLN 429,73 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-FS202-60, 100Base-TX na 100Base-FX

Złącze: SC

(za mało) 3 od PLN 452,34 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-FS232, 100Base-TX na 100Base-FX (2km)

Złącze: SC

(za mało) 1 PLN 678,50 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-FS232/1, 100Base-TX na 100Base-FX (15km)

Złącze: SC

(za mało) 1 PLN 865,61 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-FS232/2, 100Base-TX na 100Base-FX (40km)

Złącze: SC

(za mało) 1 PLN 901,11 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-GS2002, 1000Base-T na SFP

(za mało) 1 PLN 791,59 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC1004, 1000Base-T na 1000Base-SX

Złącze: SC

(za mało) 2 od PLN 806,23 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-MC1008/GB, 1000Base-T na SFP

(za mało) 1 PLN 410,67 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-MC1008/SP, 1000Base-T na SFP

(za mało) 3 od PLN 706,78 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC101XL, 100Base-TX na 100Base-FX (2km)

Złącze: ST, multi-mode

(za mało) 3 od PLN 282,72 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC102XL, 100Base-TX na 100Base-FX (2km) (AT-MC102XL)

Złącze: SC, multi-mode

33%

1 x
4 od PLN 282,72 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC102XLPCI, 100Base-TX na 100Base-FX (2km)

Złącze: SC, multi-mode

(za mało) 1 PLN 1102,83 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-MC103LH, 100Base-TX na 100Base-FX (40km)

Złącze: SC, single-mode

(za mało) 2 od PLN 559,77 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC103XL, 100Base-TX na 100Base-FX (15km)

Złącze: SC, single-mode

(za mało) 3 od PLN 425,74 [PL] morele.net
Allied Telesis AT-MC104XL, 100Base-TX (MM) na 100Base-TX (SM)

Złącze: SC

(za mało) 1 PLN 678,50 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC115XL, 100Base-TX na 100Base-SX

Złącze: ST

(za mało) 2 od PLN 565,43 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC116XL, 100Base-TX na 100Base-SX

Złącze: SC

(za mało) 2 od PLN 527,36 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-MC13, 10Base-T na 10Base-FL

(za mało) 1 PLN 480,61 [PL] Senetic.pl
Allied Telesis AT-MC601, VDSL na 100Base-TX/POTS

Subscriber Unit

(za mało) 1 PLN 903,07 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-MC605, VDSL na 100Base-TX/POTS

(za mało) 1 PLN 1118,71 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-MC606, VDSL na 100Base-TX/POTS

(za mało) 1 PLN 717,09 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-PC2002/POE, 1000Base-T na 1000Base-SX

Złącze: 1x RJ-45/1x SC

(za mało) 4 od PLN 222,68 [PL] Amazon Polska
Allied Telesis AT-PC232/POE, 100Base-TX na 100Base-FX

(za mało) 1 PLN 1741,22 [PL] Amazon Polska
Allnet ALL0500, 10Base-T na 10Base-BNC

(za mało) 1 PLN 380,75 [PL] Amazon Polska
ATEN VB552 VGA-A/V-Repeatery Over Kat. 5e/6 z RS-232 (150 m)

przedłużenie VGA przez przewód Cat 5 • Złącza: 1x LAN, 1x VGA-Out, 1x RS-232, 1x Audio-Out

(za mało) 1 PLN 989,67 [PL] Amazon Polska
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych z VAT bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Sitemap: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
Copyright © 1997-2017 Preisvergleich Internet Services AG