Polska (aktywne)UE Cenowarka (Polska) » Audio/HIFI » Komponenty HIFI » Amplitunery » Denon AVR-1311 czarny

Denon AVR-1311 czarny od PLN 1995,--

Kanały: 5.1 • Moc 8Ω: 75W/​kanał • Moc 6Ω: 110W/​kanał • Tuner: UKW, MW • Dekoder dźwięku: Dolby Pro Logic II, Dolby Pro Logic IIx, Dolby Digital, Dolby Digital EX, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS Neo:6, DTS 96/​24, DTS-HD Master Audio • Złącza wideo: 4x HDMI 1.4a In, 1x HDMI 1.4a Out • Zużycie prądu: 0.5W (czuwanie) • Wymiary (SxWxG): 434x166x381mm • Waga: 9.20kg • Cechy szczególne: 3D-Ready

W porównaniu od: 20.07.2010, 12:20

2 z 4 odwiedzających poleca ten produkt (50%).
Opinia: (67%) (Oceń produkt)

[Produktempfehlung] Poleć produkt
Alarm cenowy
Zgłoś błąd
(Zdjęcie produktu może różnić się od faktycznego wyglądu)

Sposób dostawy  • przez do

Oferty z regionu

Dostępność

Cena * Sklep Sklep
Opinia
Dostępność Opis produktu w sklepie
Wysyłka**
PLN 1995,--

[PL] uchwytyekranyprojektory.pl

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Dostępność do 24h
Przelew od PLN 15,-.
Pobranie od PLN 20,-.

Wysyłka do pozostałych krajów po uzgodnieniu.
Możliwe raty.
Odbiór towaru w filiach możliwy.
Denon AVR-1311
KINO DOMOWE HI-FI - ZESTAWY/DENON

Aktualność ceny: 28.10.2016, 04:08:45

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Uwaga do kolumny "Wysyłka": wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Copyright © 1997-2016 Preisvergleich Internet Services AG