Polska (aktywne)AustriaUENiemcyUKCenowarka (Polska) » Audio/HIFI » Sprzęt Pro/DJ » Kontrolery MIDI/DAW » Classic Cantabile MK-61 kontroler MIDI klawiszowy, USB

Classic Cantabile MK-61 kontroler MIDI klawiszowy, USB od PLN292,61

Informacje i cena Historia ceny Opinie
61x dynamicznych klawiszy, czułych na dotyk • 8x pokrętło regulacji • Pitch-Bend- i kółko modulacyjne • kontroler ekspresji In • MIDI Out • USB bus-powered • 12V-zasilacz (opcjonalnie)

Kody EAN: 4260222945381

W porównaniu od 20.02.2012, 17:57

Patrz też: Classic Cantabile MK-49 kontroler MIDI klawiszowy, USB, Classic Cantabile MK-25 kontroler MIDI klawiszowy, USB

Brak ocen produktu (Oceń produkt).

[Produktempfehlung] Poleć produkt
Alarm cenowy
Zgłoś błąd
Dziękujemy!
Classic Cantabile MK-61 kontroler MIDI klawiszowy, USB -- przez Amazon Partnerprogramm
przez Amazon Partnerprogramm
(Zdjęcie produktu może różnić się od faktycznego wyglądu)

Sposób dostawy


  • przez do

Oferty z regionu [i]

Dostępność

Cena w PLN*SklepSklep
Opinia
DostępnośćOpis produktu w sklepie
Wysyłka**
PLN 292,61

American Express MasterCard VISA

[PL] Amazon Polska
Amazon Polska
[nowy]

Uwaga: Siedziba firmy w Niemczech

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Karta kredytowa od PLN 22,45

Classic Cantabile MK-61 USB Midi-Keyboard mit 49 Tasten (8 programmierbare Drehregler, 1 programmierbarer Slider, 5-stufig einstellbare Anschlagdynamik, Anschluss für Sustain-Pedal, inkl. USB-Kabel) (4260222945381) (Musik) (b0079lpwpg)

Aktualność ceny: 28.05.2015, 03:05:03

UWAGA: ceny na stronie Amazon wyrażone są w euro i zawierają niemiecki podatek VAT (19%). Wyświetlone tutaj ceny odpowiadają cenom w złotych, które muszą zapłacić zamawiający z Polski!

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Uwaga do kolumny "Wysyłka": wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Copyright © 1997-2015 Preisvergleich Internet Services AG