Polska (aktywne)UE Cenowarka (Polska) » Dom i ogród » Zegarki » Zegarki sportowe/pulsometry » Casio Heart Speeder (CHR-100-1VER)

Casio Heart Speeder (CHR-100-1VER) od PLN 499,--

Kolory: niebieski, czarny • Wyświetlacz: monochromatyczny, prostokątny • System operacyjny: zastrzeżony • Funkcje pomiaru: licznik okrążeń, stoper, odliczanie, zużycie kalorii, puls, czas • Inne funkcje: data, budzik, kalendarz • Waga: 47g • Cechy szczególne: Oświetlenie, wodoszczelny (do 50m)

Kody EAN: 4971850843023

W porównaniu od: 08.04.2008, 11:18

Brak ocen produktu (Oceń produkt).

[Produktempfehlung] Poleć produkt
Alarm cenowy
Zgłoś błąd
(Zdjęcie produktu może różnić się od faktycznego wyglądu)

Sposób dostawy  • przez do

Oferty z regionu

Dostępność

Cena * Sklep Sklep
Opinia
Dostępność Opis produktu w sklepie
Wysyłka**
PLN 499,--

Diners Club JCB MasterCard MasterCard SecureCode PayPal VISA Verified by VISA

[PL] Casiosklep
Casiosklep

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
sprawdź w sklepie
Przelew, pobranie, karta kredytowa, PayPal
WYSYŁKA GRATIS.

Dostawa do UE na zapytanie.
Możliwe raty.
Odbiór możliwy (PL-21-045 Świdnik)
CASIO CHR-100 -1VER
Casio CHR-100 -1V Heart Rate Monitor PHYS

Aktualność ceny: 28.10.2016, 18:07:56

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Uwaga do kolumny "Wysyłka": wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Copyright © 1997-2016 Preisvergleich Internet Services AG