Polska (aktywne)UE Cenowarka (Polska) » Dom i ogród » Dla dziecka » Wózki dziecięce » Britax Römer B-Dual Cool Berry

Britax Römer B-Dual Cool Berry od PLN 1965,79

Typ: wózek spacerowy • Kategoria wagowa: 0-15.00kg • Kolor: fioletowy • kółka: przednie koła skrętne i z możliwością blokady, odłączane kółka, resorowanie kół przednich i tylnych • Wyposażenie: system podróżniczy (Click&Go), pięciopunktowy pas bezpieczeństwa, ustawiane oparcie do do pozycja leżąca, odwracane siedzisko, regulowany podnóżek, podstawa aluminiowa, ustawiana wysokość uchwytu • Akcesoria: siatka na zakupy, osłona przeciwdeszczowa, pałąk do zabawy, drugie siedzisko • Wysokość pałąka do popychania: 119cm • Rozmiary po rozłożeniu (DxS): 1100x690mm • Wymiary w złożonym stanie (DxSxW): 1000x690x530mm • Waga: 13.00kg

Kody EAN: 4000984094237

W porównaniu od: 24.08.2010, 13:58

Patrz też: Britax Römer B-Dual Black Thunder, Britax Römer B-Dual Blue Atoll, Britax Römer B-Dual Chili Pepper, Britax Römer B-Dual Desert piasek, Britax Römer B-Dual Neon Black

Brak ocen produktu (Oceń produkt).

[Produktempfehlung] Poleć produkt
Alarm cenowy
Zgłoś błąd
Britax Römer B-Dual Cool Berry -- przez Amazon Partnerprogramm
przez Amazon Partnerprogramm
(Zdjęcie produktu może różnić się od faktycznego wyglądu)

Sposób dostawy  • przez do

Oferty z regionu

Dostępność

Cena * Sklep Sklep
Opinia
Dostępność Opis produktu w sklepie
Wysyłka**
PLN 1965,79

American Express MasterCard VISA

[PL] Amazon Polska
Amazon Polska

Uwaga: Siedziba firmy w Niemczech

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Wysyłka w ciągu 24 godzin
karta kredytowa
WYSYŁKA GRATIS.

Britax Römer 2000007429
Britax Buggy B-Dual (Geburt - 15kg), Cool Berry (b009hhx1hg)

Aktualność ceny: 24.10.2016, 01:04:02

UWAGA: ceny na stronie Amazon wyrażone są w euro i zawierają niemiecki podatek VAT (19%). Wyświetlone tutaj ceny odpowiadają cenom w złotych, które muszą zapłacić zamawiający z Polski!

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Uwaga do kolumny "Wysyłka": wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Copyright © 1997-2016 Preisvergleich Internet Services AG