Polska (aktywne)UECenowarka (Polska) » Filmy » Filmy DVD » Akcja/Przygoda » Animal 2 - Hard Justice

Animal 2 - Hard Justice od PLN51,15

Informacje i cena Historia ceny Opinie
Ersterscheinung: 2007 • Reżyseria: Ryan Combs • Występują: Ving Rhames, K.C. Collins, Vicellous Reon Shannon • James "Animal" Allen verbüßt eine lebenslängliche Gefängnisstrafe für einen Mord, den sein älterer Sohn Darius begangen haben soll. Als ein Bandenkrieg zwischen dem mexikanischen Lager und den Schwarzen eskaliert, mischt sich Animal nur widerwillig in den Kampf ein, doch Racheengel Kasada droht damit, seinem Sohn James jr. einen Mord anzuhängen. Wenn er nicht bereit ist, zu kämpfen. Es ist nun an Darius, seinem Vater zu helfen: Er muss James jr. entlasten und Kasadas Macht brechen. Gezwungen, seine Position als Gang-Leader zu festigen, um seine Familie zu schützen, kämpft Animal verzweifelt um sein Leben und um die Freiheit seiner Familie...

W porównaniu od 11.01.2008, 11:47

Brak ocen produktu (Oceń produkt).

[Produktempfehlung] Poleć produkt
Alarm cenowy
Zgłoś błąd
Dziękujemy!
Animal 2 - Hard Justice
(Zdjęcie produktu może różnić się od faktycznego wyglądu)

Sposób dostawy


  • przez do

Oferty z regionu [i]

Dostępność

Cena w PLN*SklepSklep
Opinia
DostępnośćOpis produktu w sklepie
Wysyłka**
PLN 51,15

American Express MasterCard VISA

[PL] Amazon Polska
Amazon Polska


Uwaga: Siedziba firmy w Niemczech

Ten sklep nie był jeszcze oceniany

Oceń sklep!
Wysyłka w ciągu 24 godzin
Karta kredytowa od PLN 15,58.
Wysyłka ekspresowa możliwa.
Koch DVM000415D
Animal 2: Hard Justice (4020628980863) (DVD) (b000yrodyi)

Aktualność ceny: 30.07.2015, 03:05:04

UWAGA: ceny na stronie Amazon wyrażone są w euro i zawierają niemiecki podatek VAT (19%). Wyświetlone tutaj ceny odpowiadają cenom w złotych, które muszą zapłacić zamawiający z Polski!

Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.

** Uwaga do kolumny "Wysyłka": wyświetlone koszty wysyłki są, o ile nie wskazano inaczej, kosztami wysyłki na terenie Polski. Informacji o kosztach wysyłki do regionów innych niż uwzględnione powyżej prosimy zasięgać na stronach sklepu.

Copyright © 1997-2015 Preisvergleich Internet Services AG