Polska (aktywne)UECenowarka (Polska) » Drogeria » Szkła kontaktowe » Pielęgnacja & akcesoria z Producent: AMO

Szkła kontaktowe » Pielęgnacja & akcesoria z Producent: AMO

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    dystans do km
  • Wyszukiwanie ...
Producent: Acumed Alcon Allergan AMO (13) Avizor Bach Optic Barnaux Bausch&Lomb Ciba Vision Conbox Cooper Vision CYOU DMV Eye See Horien Lenscare Lensilux Lensspirit Lobob MaxVue Menicon MPG&E Optosol Oté Prologis Regard Sauflon Scatolenti Valeant Wöhlk Zeiss Zero-Seven inne wszystkie
Typ: rozwiązanie All-in-one (4) do przechowywania (1) krople do oczu (4) tabletki neutralizujące (1) środek czyszczący (2) system oczyszczania (1)
Pojemność: 7ml (1) 8ml (1) 10ml (2) 120ml (3) 360ml (1) 600ml (1) 720ml (1) brak danych (3)
W porównaniu od: od 2010 (13) od 2011 (2) od 2012 (1)
weitere filtr pokaż zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
wyświetl tylko popularne filtry zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
Sortuj:
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Copyright © 1997-2015 Preisvergleich Internet Services AG