Przewody & akcesoria » kabel sieciowy

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    dystans do km
  • Wyszukiwanie ...
123426 dalej »
[v] Zdjęcie Ilość artykułów - 753 opinia Ilość ofert Dostępność cena (pro m) Sklep z najniższą ceną
Assmann tester kabli sieciowych, RJ-45 & BNC (ACT-LAN-PRO)

Złącza: RJ-45, BNC • Cechy szczególne: zdalna jednostka, Narzędzia

(za mało) 1 PLN 229,31 (--/m) [PL] Amazon Polska
DeLOCK LWL przewód, LC/LC, 50/125µm, OM4, 2m (DK-2922-02)

(za mało) 2 od PLN 55,00 (27,500/m) [PL] morele.net
Digitus DN-14001 cyfrowy tester przewodów sieciowych

Złącza: RJ-45, RJ12, RJ-11, BNC • Zasilanie: 9Volt-Block

(za mało) 7 od PLN 143,36 (--/m) [PL] wrowro.pl
Digitus kabel sieciowy adapter, 2x RJ-45 do 1x RJ-45 0.2m (DN-93904)

(za mało) 9 od PLN 12,28 (61,400/m) [PL] wrowro.pl
Digitus LWL przewód, LC/LC, 9/125µm, OS1, 2m (DK-2933-02)

(za mało) 3 od PLN 35,51 (17,755/m) [PL] e-factory.pl
Digitus LWL przewód, LC/SC, 50/125µm, OM3, 2m (DK-2532-02/3)

(za mało) 2 od PLN 35,-- (17,500/m) [PL] morele.net
Digitus LWL przewód, SC/SC 50/125µm, OM2, 2m (AL-5SCSC-02I)

(za mało) 1 PLN 63,46 (31,730/m) [PL] Amazon Polska
Digitus LWL przewód, SC/SC, 50/125µm, OS1, 2m (DK-2922-02)

(za mało) 4 od PLN 32,37 (16,185/m) [PL] e-factory.pl
Fluke Networks MS2-100 tester przewodów do RJ11/RJ-45/BNC

Złącza: do RJ-11, RJ-45, BNC • Zasilanie: 2x AA • Cechy szczególne: Narzędzia

(za mało) 7 od PLN 2787,83 (--/m) [PL] Szafa-Rackowa.Pl
Gembird NCT-1 tester przewodów sieciowych RJ-45/RG-58

Złącza: RJ-45, RG-58 • Waga: 190g • Zasilanie: bateria 9V

(za mało) 5 od PLN 22,17 (--/m) [PL] wrowro.pl
Gembird NCT-3 cyfrowy tester przewodów sieciowych

Złącza: Cat 5E, 6E, przewód telefoniczny, kabel współosiowy • Funkcje: Długość kabla • ...

(za mało) 2 od PLN 225,51 (--/m) [PL] ecomputer.pl
Gembird NCT-4 HDMI tester przewodów

Złącza: HDMI • Waga: 180g • Zasilanie: bateria 9V

(za mało) 6 od PLN 94,93 (--/m) [PL] morele.net
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, żółty (76499Y)

(za mało) 1 PLN 352,27 (3,523/m) [PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, biały (76499W)

(za mało) 1 PLN 333,62 (3,336/m) [PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, czarny (76499S)

(za mało) 1 PLN 319,99 (3,200/m) [PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, czerwony (76499R)

(za mało) 1 PLN 360,11 (3,601/m) [PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, fioletowy (76499P)

(za mało) 1 PLN 348,39 (3,484/m) [PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, niebieski (76499B)

(za mało) 1 PLN 388,42 (3,884/m) [PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, przezroczysty (76499T)

(za mało) 1 PLN 322,77 (3,228/m) [PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, szary (76499)

(za mało) 2 od PLN 367,09 (3,671/m) [PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, zielony (76499G)

(za mało) 1 PLN 329,16 (3,292/m) [PL] Amazon Polska
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 10m (83610)

(za mało) 1 PLN 66,24 (6,624/m) [PL] Amazon Polska
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 20m (83620)

(za mało) 1 PLN 95,83 (4,792/m) [PL] Amazon Polska
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 2m (83602)

(za mało) 1 PLN 52,47 (26,235/m) [PL] Amazon Polska
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 30m (83630)

(za mało) 1 PLN 125,42 (4,181/m) [PL] Amazon Polska
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 5m (83605)

(za mało) 1 PLN 53,48 (10,696/m) [PL] Amazon Polska
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 7.5m (83675)

(za mało) 1 PLN 58,40 (7,787/m) [PL] Amazon Polska
InLine LWL przewód, SC/ST 62.5/125µm, OM1, 10m (82610)

(za mało) 1 PLN 67,02 (6,702/m) [PL] Amazon Polska
InLine LWL przewód, SC/ST 62.5/125µm, OM1, 1m (82601)

(za mało) 1 PLN 45,63 (45,630/m) [PL] Amazon Polska
InLine LWL przewód, SC/ST 62.5/125µm, OM1, 3m (82603)

(za mało) 1 PLN 54,16 (18,053/m) [PL] Amazon Polska
123426 dalej »
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.




Copyright © 1997-2016 Preisvergleich Internet Services AG