Przewody & akcesoria » kabel sieciowy

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    dystans do km
  • Wyszukiwanie ...
Typ:miedź (771) LWL (27)
Ekranowanie:podwójnie ekranowany (248) pojedynczo ekranowany (227) nieekranowany (273) brak danych (50)
Kategoria:Cat5 (398) Cat6 (355) Cat7 (4) brak danych (41)
Długość od:poniżej 0.25m (1) od 0.25m (784) od 0.5m (746) od 1m (674) od 1.5m (607) od 2m (554) od 3m (482) od 5m (419) od 7m (354) od 7.5m (303) od 10m (301) od 15m (248) od 20m (198) od 25m (146) od 30m (111) od 40m (67) od 50m (55) od 75m (29) od 100m (27) od 200m (11) od 300m (9) od 500m (4) brak danych (13)
Długość do:do 0.25m (39) do 0.5m (111) do 1m (178) do 1.5m (231) do 2m (303) do 3m (366) do 5m (431) do 7m (482) do 7.5m (484) do 10m (537) do 15m (587) do 20m (639) do 25m (674) do 30m (718) do 40m (730) do 50m (756) do 75m (758) do 100m (774) do 200m (776) do 300m (781) do 500m (785) brak danych (13)
Kolor:niebieski (88) brązowy (8) żółty (83) grau (134) zielony (80) pomarańczowy (26) różowy (10) czerwony (97) czarny (98) fioletowy (32) biały (77) brak danych (65)
Cechy szczególne:Kabel przyłączeniowy (27) krzyżowany (106) Narzędzia (5)
W porównaniu od:poniżej 2008 (240) od 2008 (558) od 2009 (537) od 2010 (471) od 2011 (408) od 2012 (69) od 2013 (49) od 2014 (45) od 2015 (27)
3 dodatkowe filtry wyświetl tylko popularne filtry zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
Sortuj
Wg popularności
zmiana
Wyniki na stronie: 123427 dalej »
[v] Zdjęcie Ilość artykułów - 798 opinia Ilość ofert Dostępność cena (pro m) Sklep z najniższą ceną
Kable sieciowe (sztywny) 100m, podwójnie ekranowany (Cat7)

(za mało) 39 od PLN 255,99 (2,560/m) [PL] Amazon Polska
Assmann tester kabli sieciowych, RJ-45 & BNC (ACT-LAN-PRO)

Złącza: RJ-45, BNC • Cechy szczególne: zdalna jednostka, Narzędzia

(za mało) 1 PLN 226,42 (--/m) [PL] Amazon Polska
DeLOCK LWL przewód, LC/LC, 50/125µm, OM4, 2m (DK-2922-02)

(za mało) 2 od PLN 61,54 (30,770/m) [PL] Amazon Polska
Digitus DN-14001 cyfrowy tester przewodów sieciowych

Złącza: RJ-45, RJ12, RJ-11, BNC • Zasilanie: 9Volt-Block

(za mało) 2 od PLN 162,90 (--/m) [PL] Alternate.pl
Digitus kabel sieciowy adapter, 2x RJ-45 do 1x RJ-45 0.2m (DN-93904)

(za mało) 9 od PLN 12,77 (63,850/m) [PL] wrowro.pl
Digitus LWL przewód, LC/LC, 9/125µm, OS1, 2m (DK-2933-02)

(za mało) 2 od PLN 35,51 (17,755/m) [PL] e-factory.pl
Digitus LWL przewód, LC/SC, 50/125µm, OM3, 2m (DK-2532-02/3)

(za mało) 2 od PLN 30,00 (15,000/m) [PL] morele.net
Digitus LWL przewód, SC/SC 50/125µm, OM2, 2m (AL-5SCSC-02I)

(za mało) 1 PLN 56,26 (28,130/m) [PL] Amazon Polska
Digitus LWL przewód, SC/SC, 50/125µm, OS1, 2m (DK-2922-02)

(za mało) 3 od PLN 32,37 (16,185/m) [PL] e-factory.pl
Fluke Networks MS2-100 tester przewodów do RJ11/RJ-45/BNC

Złącza: do RJ-11, RJ-45, BNC • Zasilanie: 2x AA • Cechy szczególne: Narzędzia

(za mało) 5 od PLN 2762,47 (--/m) [PL] Szafa-Rackowa.Pl
Gembird NCT-1 tester przewodów sieciowych RJ-45/RG-58

Złącza: RJ-45, RG-58 • Waga: 190g • Zasilanie: bateria 9V

(za mało) 1 PLN 27,86 (--/m) [PL] morele.net
Gembird NCT-3 cyfrowy tester przewodów sieciowych

Złącza: Cat 5E, 6E, przewód telefoniczny, kabel współosiowy • Funkcje: Długość kabla • Waga: 450g • Zasilanie: 4x AA

(za mało) 7 od PLN 200,00 (--/m) [PL] sklep.ntt.pl
Gembird NCT-4 HDMI tester przewodów

Złącza: HDMI • Waga: 180g • Zasilanie: bateria 9V

(za mało) 5 od PLN 91,65 (--/m) [PL] morele.net
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, żółty (76499Y)

(za mało) 2 od PLN 320,20 (3,202/m) [PL] morele.net
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, biały (76499W)

(za mało) 2 od PLN 317,62 (3,176/m) [PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, czarny (76499S)

(za mało) 2 od PLN 319,10 (3,191/m) [PL] morele.net
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, czerwony (76499R)

(za mało) 2 od PLN 328,54 (3,285/m) [PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, fioletowy (76499P)

(za mało) 1 PLN 342,86 (3,429/m) [PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, niebieski (76499B)

(za mało) 1 PLN 354,30 (3,543/m) [PL] morele.net
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, przeźroczysty (76499T)

(za mało) 2 od PLN 294,90 (2,949/m) [PL] morele.net
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, szary (76499)

(za mało) 2 od PLN 340,04 (3,400/m) [PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, zielony (76499G)

(za mało) 2 od PLN 321,81 (3,218/m) [PL] Amazon Polska
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 0.5m (83604)

(za mało) 2 od PLN 37,68 (75,360/m) [PL] morele.net
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 10m (83610)

(za mało) 1 PLN 71,60 (7,160/m) [PL] morele.net
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 15m (83615)

(za mało) 1 PLN 65,00 (4,333/m) [PL] morele.net
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 1m (83601)

(za mało) 2 od PLN 32,00 (32,000/m) [PL] morele.net
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 20m (83620)

(za mało) 2 od PLN 76,00 (3,800/m) [PL] morele.net
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 25m (83625)

(za mało) 2 od PLN 89,00 (3,560/m) [PL] morele.net
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 2m (83602)

(za mało) 2 od PLN 34,-- (17,--/m) [PL] morele.net
InLine LWL przewód, SC/SC 62.5/125µm, OM1, 30m (83630)

(za mało) 2 od PLN 107,00 (3,567/m) [PL] morele.net
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.
Copyright © 1997-2016 Preisvergleich Internet Services AG