Przewody & akcesoria » kabel sieciowy

  • Słowa kluczowe
  • Zakres cen (PLN)
  • Dostępność
  • Oferty z regionu [i]
  • W pobliżu
    dystans do km
  • Wyszukiwanie ...
Ekranowanie: podwójnie ekranowany (215) pojedynczo ekranowany (221) nieekranowany (268) brak danych (60)
Kategoria: Cat5 (372) Cat6 (336) Cat7 (4) brak danych (52)
Długość: 0.2m (1) 0.25m (28) 0.5m (65) 1m (65) 1.5m (46) 2m (78) 3m (70) 5m (64) 7m (53) 7.5m (1) 10m (58) 15m (50) 20m (50) 25m (27) 30m (42) 40m (3) 50m (25) 75m (2) 100m (15) 200m (2) 300m (5) 400m (1) 500m (4) brak danych (9)
Kolor: niebieski (85) brązowy (4) żółty (80) szary (129) zielony (75) pomarańczowy (24) różowy (8) czerwony (95) czarny (90) fioletowy (22) biały (77) brak danych (75)
Cechy szczególne: Kabel przyłączeniowy (27) krzyżowany (105) Narzędzia (4)
dodatkowe filtry zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
wyświetl tylko popularne filtry zawsze wyświetlaj wszystkie filtry
1 2 3 4 26 dalej »
Sortuj:
[v]ZdjęcieIlość artykułów - 764OpiniaIlość ofertDostępnośćCena (pro m) Sklep z najniższą ceną
Kabel sieciowy (sztywny) 300m, podwójnie ekranowany (Cat7)

(za mało)9od PLN 759,00 (2,530/m)[PL] oraty.pl
Kabel sieciowy krosowy RJ-45 1.0m nieekranowany czerwony (Cat6)

Ekranowanie: U/UTP

(za mało)1PLN 56,72 (56,718/m)[PL] Amazon Polska
Kabel sieciowy krosowy RJ-45 1.0m nieekranowany niebieski (do Cat5e)

Ekranowanie: U/UTP

(za mało)1PLN 34,32 (34,318/m)[PL] Amazon Polska
Kabel sieciowy RJ-45 1.0m nieekranowany żółty (Cat6)

Ekranowanie: U/UTP

(za mało)33od PLN 2,74 (2,740/m)[PL] Nerald.eu
Kabel sieciowy RJ-45 1.0m podwójnie ekranowany czarny (do Cat5e)

Ekranowanie: S/FTP, F/FTP, S/STP, F/STP, SF/FTP

(za mało)4od PLN 25,40 (25,400/m)[PL] morele.net
Kabel sieciowy RJ-45 1.0m podwójnie ekranowany pomarańczowy (do Cat5e)

Ekranowanie: S/FTP, F/FTP, S/STP, F/STP, SF/FTP

(za mało)3od PLN 32,07 (32,073/m)[PL] morele.net
Kabel sieciowy RJ-45 1.0m podwójnie ekranowany szary (Cat6)

Ekranowanie: S/FTP, F/FTP, S/STP, F/STP, SF/FTP

(za mało)53od PLN 6,00 (6,000/m)[PL] zorn.pl
Kabel sieciowy RJ-45 1.0m pojedynczo ekranowany biały (Cat6)

Ekranowanie: FTP, STP, S/UTP, F/UTP, SF/UTP

(za mało)7od PLN 12,18 (12,178/m)[PL] Amazon Polska
Kabel sieciowy RJ-45 1.5m nieekranowany brązowy (do Cat5e)

Ekranowanie: U/UTP

(za mało)1PLN 37,11 (24,743/m)[PL] Amazon Polska
Kabel sieciowy RJ-45 1.5m podwójnie ekranowany pomarańczowy (do Cat5e)

Ekranowanie: S/FTP, F/FTP, S/STP, F/STP, SF/FTP

(za mało)3od PLN 13,97 (9,315/m)[PL] Amazon Polska
Kabel sieciowy RJ-45 1.5m pojedynczo ekranowany czarny (Cat6)

Ekranowanie: FTP, STP, S/UTP, F/UTP, SF/UTP

(za mało)7od PLN 43,99 (29,327/m)[PL] Alternate.pl
Kabel sieciowy RJ-45 1.5m pojedynczo ekranowany czerwony (do Cat5e)

Ekranowanie: FTP, STP, S/UTP, F/UTP, SF/UTP

(za mało)5od PLN 19,29 (12,862/m)[PL] Amazon Polska
Kabel sieciowy RJ-45 15m podwójnie ekranowany szary (Cat6)

Ekranowanie: S/FTP, F/FTP, S/STP, F/STP, SF/FTP

(za mało)24od PLN 38,09 (2,539/m)[PL] morele.net
Kabel sieciowy RJ-45 3.0m podwójnie ekranowany biały (Cat6)

Ekranowanie: S/FTP, F/FTP, S/STP, F/STP, SF/FTP

(za mało)34od PLN 11,00 (3,667/m)[PL] zorn.pl
Kabel sieciowy RJ-45 3.0m podwójnie ekranowany czarny (Cat6)

Ekranowanie: S/FTP, F/FTP, S/STP, F/STP, SF/FTP

(za mało)35od PLN 11,00 (3,667/m)[PL] zorn.pl
Kabel sieciowy RJ-45 3.0m podwójnie ekranowany czerwony (Cat6)

Ekranowanie: S/FTP, F/FTP, S/STP, F/STP, SF/FTP

(za mało)32od PLN 11,00 (3,667/m)[PL] zorn.pl
Assmann tester kabli sieciowych, RJ-45 & BNC (ACT-LAN-PRO)

Złącza: RJ-45, BNC • Cechy szczególne: zdalna jednostka, Narzędzia

(za mało)1PLN 218,88 (--/m)[PL] Amazon Polska
DeLOCK LWL przewód, LC/LC, 50/125µm, OM4, 2m (DK-2922-02)

(za mało)1PLN 58,68 (29,341/m)[PL] Amazon Polska
Digitus DN-14001 cyfrowy tester przewodów sieciowych

Złącza: RJ-45, RJ12, RJ11, BNC • Zasilanie: 9Volt-Block

(za mało)7od PLN 156,00 (--/m)[PL] kajt24.pl
Digitus kabel sieciowy adapter, 2x RJ-45 do 1x RJ-45 0.2m (DN-93904)

(za mało)7od PLN 12,00 (60,000/m)[PL] zorn.pl
Digitus LWL przewód, LC/SC, 50/125µm, OM3, 2m (DK-2532-02/3)

(za mało)3 od PLN 29,80 (14,900/m)[PL] Conrad Electronic
Digitus LWL przewód, SC/SC 50/125µm, OM2, 2m (AL-5SCSC-02I)

(za mało)1PLN 52,18 (26,089/m)[PL] Amazon Polska
Digitus LWL przewód, SC/SC, 50/125µm, OS1, 2m (DK-2922-02)

(za mało)1PLN 41,60 (20,802/m)[PL] Amazon Polska
Fluke LinkRunner tester sieci LRAT-2000-KIT

Złącza: RJ-45, RJ12, RJ11, BNC • Zasilanie: 9Volt-Block

(za mało)1 PLN 11839,00 (--/m)[PL] Conrad Electronic
Gembird NCT-1 tester przewodów sieciowych RJ-45/RG-58

Złącza: RJ-45, RG-58 • Waga: 190g • Zasilanie: bateria 9V

(za mało)4od PLN 24,33 (--/m)[PL] supromedia.platforma.ab.pl
Gembird NCT-3 cyfrowy tester przewodów sieciowych

Złącza: Cat 5E, 6E, przewód telefoniczny, kabel współosiowy • Funkcje: Długość kabla • ...

(za mało)8od PLN 198,00 (--/m)[PL] kajt24.pl
Gembird NCT-4 HDMI tester przewodów

Złącza: HDMI • Waga: 180g • Zasilanie: bateria 9V

(za mało)7od PLN 90,00 (--/m)[PL] kajt24.pl
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, żółty (76499Y)

(za mało)1PLN 317,02 (3,170/m)[PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, biały (76499W)

(za mało)1PLN 305,54 (3,055/m)[PL] Amazon Polska
InLine kabel sieciowy Cat6 Kabel przyłączeniowy 100m, AWG27, PVC, CU, czarny (76499S)

(za mało)1PLN 305,54 (3,055/m)[PL] Amazon Polska
Nie ponosimy odpowiedzialności za poprawność informacji. Wymienione oferty dostawcy nie są wiążące!

* Ceny w złotych bez kosztów pakowania i wysyłki, o ile nie zostały one uwzględnione w aktualnym widoku. Prosimy wziąć pod uwagę warunki dostawy i opłaty za wysyłkę w przypadku zamówień online. Przy sortowaniu według waluty innej niż waluta sklepu cena bazuje na ustalanym przez nas kursie dziennym, który może odbiegać od kursu użytego w samym sklepie. Prosimy wziąć pod uwagę, iż podane ceny są aktualne jedynie w momencie ich odczytu z poszczególnych sklepów i z powodów technicznych mogą być częściowo nieaktualne. W szczególności, cena może ulec podwyżce w okresie między jej odczytem przez nasz serwis, a momentem wizyty użytkownika na stronie, handlowcy nie mają bezpośredniego wpływu na wyświetlane ceny i nie mogą zlecić natychmiastowej zmiany ceny w naszym serwisie. Rozstrzygająca jest cena produktu, która w momencie zakupu znajduje się na stronie internetowej sklepu.




Copyright © 1997-2015 Preisvergleich Internet Services AG